Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@np10021 píše:
@Bara189 těmto testům nevěřím.
Ja teda testovala hodne driv a skoncila jsem v unoru 2021, ale mama testy byly nejlepsi v ty dobe, mely nejvic barviva a carka na nich byla videt mezi prvnima. Ale je pravda, ze v posledni dobe na ne vidim docela hejty tady. ![]()
Kazdopadne zitra, max pozitri, to bude videt, zda to je falesny nebo ne. ![]()
@DandátkoP todle je test sluníčko a mělo by to být něco na způsob mama testu😄 ale je pravda že pokud zítra nebo pozítří bude silnější tak by to konečně mohlo vyjít 😄
@Bara189 jo, ja mam zkusenost s plastovym slunickem a to byl teda shit s prominutim, ten mi carky delam taky. Papirkovy jsem nemela. Tak uvidis zitra a dej vedet. Na 11dpo by to i odpovidalo.
Ahoj holky, přidám se..mam 4 dny do ms. Můžu tenhle test brat jako pozitivní? Děkuji
Bohužel jasně negativní test… doporučuju digitální testy, ať nehoníte duchy ![]()
@Barunka1222 tento vypadá pozitivní. Zkuste digitální a budete vědět. Nebo tento za cca 48 hodin, zda čárka sílí.
@Suelinda
Zkusila jsem..moc děkuji.
Do MS ještě 4 dny, snad se to udrží.