Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda tenhle test můžu považovat za pozitivní, nebo je to jen falešný duch? Dnes zpoždění 2 den.
Vypadá na pozitivní, pro jistotu si ještě jeden zkus hned ráno udělat ![]()
@Anonad píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda tenhle test můžu považovat za pozitivní, nebo je to jen falešný duch? Dnes zpoždění 2 den.
Mas nějaké příznaky? Jinak gratuluju
@Anonymní píše:
Mas nějaké příznaky? Jinak gratuluju
Jediny co jsem měla, byla únava a bolest hlavy. Bohuzel ale po 6 dnech zpoždění přišla ms 😓
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zdatest můžu považovat za pozitivní nebo je to jen duch?
Děkuji moc ☺️
@Kaja147 u mě mamatesty dělají takové duchy. Takže si radši kupte jiny test a nebo počkejte, až se objeví pořádná čárka ![]()