Je tu někdo koho měl táta/máma už jako starší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 14:17
Je tu někdo koho měl táta/máma už jako starší?

S budoucím manželem spolu čekáme dítě. Mně je 22 a jemu bude v srpnu 49. Když jsem to řekla rodině nebo kamarádům, že se budeme brát a čekám miminko tak mi začali říkat, že to dítě bude chudák, že se mu budou ostatní děti smát a že oni by nechtěli mít takhle starýho tátu. Já si nemyslím, že by to, že je starší znamenalo, že nebude dobrej táta.
Je tu někdo koho měl rodič takhle pozdě? Smál se vám někdy někdo nebo vadilo vám to nějak? Už mě nebaví jak do mě pořád hučí, nevím čeho chtějí dosáhnout. Já bych jim aspoň chtěla dokázat, že to tak není.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 17247 příspěvků 01.07.19 14:21
@Anonymní píše:
S budoucím manželem spolu čekáme dítě. Mně je 22 a jemu bude v srpnu 49. Když jsem to řekla rodině nebo kamarádům, že se budeme brát a čekám miminko tak mi začali říkat, že to dítě bude chudák, že se mu budou ostatní děti smát a že oni by nechtěli mít takhle starýho tátu. Já si nemyslím, že by to, že je starší znamenalo, že nebude dobrej táta.
Je tu někdo koho měl rodič takhle pozdě? Smál se vám někdy někdo nebo vadilo vám to nějak? Už mě nebaví jak do mě pořád hučí, nevím čeho chtějí dosáhnout. Já bych jim aspoň chtěla dokázat, že to tak není.

Vím o jednom, co se stal otcem až po padesátce, letos slaví šedesát. Postará se dobře. Určitě má dítěti co nabídnout. Ale sama bych asi tak starého otce pro své dítě nevybírala. Ani bych si ve 22 s padesátníkem nezačala.

Ravedd
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 01.07.19 14:25

Sama starší rodiče nemám ale moje,,teta" jo a smějou se jí ale tam je to jiný. ona je o 15 let mladší než já a jemu bylo 60 když se narodila :roll: takový věkový rozdíl bych nechtěla ale když vám to vyhovuje a když jemu nevadí mít dítě v tomhle věku tak se na okolí vykašlete :nevim:

Příspěvek upraven 01.07.19 v 14:26

LaPaloma
Závislačka 2949 příspěvků 01.07.19 14:25

Tak snad víš, že chlapi kolem 50 děti mají.

Ale zamyslela jsi se někdy nad svým budoucím životem? Ve 30+ budeš mít doma dědka. Takže budeš mít otce vlastního a společného s dítětem. Protože ve 40 se budeš dívat na staříka a přemýšlet jak zařídit rozvod, aby ho to tolik nebolelo. Bude ti chybět pohled na mladého chlapa, se kterým něco bude.

Ve 22 letech jsi zahodila život. Čili v době, kdy máš takový výběr. Navíc je to chlap ze second handu nebo divný, pokud zatím ženatý nebyl. Obojí je nanic.

Xmichaelah
Kecalka 353 příspěvků 01.07.19 14:27

Ja, memu tatkovi bylo 44 kdyz jsem se narodila. Byl to skvely tata… bohuzel ma to i horsi stranu. Uz nezije. Kdyz jsem byla hodne mala, obcas mi nekdo rekl, ze pro me prisel deda. Ja na nej ale byla hrda a vzdy jsem je usadila, ze je to tatinek.. casem ho zboznovali vsichni moji kamaradi… to jaky bude otec neni o veku. :hug:

Xmichaelah
Kecalka 353 příspěvků 01.07.19 14:29

@LaPaloma vzdyt to je strasny, to co pises! Proc by zahodila zivot??? 8o proc by se mela rozvadet?? 8o

Ravedd
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 01.07.19 14:30

@Xmichaelah rozvádět se třeba nebude ale myslíš že ten věkový rozdíl nikde nepocítí? až jí bude 40 ještě bude akční a jemu potáhne na 70

Příspěvek upraven 01.07.19 v 14:30

jannina1
Závislačka 4761 příspěvků 01.07.19 14:30

Ja bych to tak spatne nevidela. Pokud pan zabezpeci rodinu a bude se diteti venovat, tak je to to hlavni.Na co by ji byl napr. nejaky nemakacenko, hlavne, ze bude mladej.Cas ukaze, jak jim to dal bude klapat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 14:30

Mám něco podobného u známých, ona teda byla o něco starší, ale ve finále mají dvě děti a další už on nedá. A to on je dost zdatný, přesto už dědkovatí, ona běhá ve 35 s kamarádkama po diskotékách, kde se nechává lovit zajickama, on sedí doma protože chodí brzo spát :nevim: ale chodí s ní na swingers :mrgreen: když už jsi těhotná pozdě bycha honit, doufám, že je aspoň bohatý a má odmakáno a můžete spolu třeba cestovat.

debra.morgan
Echt Kelišová 9521 příspěvků 01.07.19 14:31

Manžela měla jeho matka těsně po 40 a dost katastrofa, dle jeho slov.

jannina1
Závislačka 4761 příspěvků 01.07.19 14:31
@Ravedd píše:
@Xmichaelah rozvádět se třeba nebude ale myslíš že ten věkový rozdíl nikde nepocítí? až jí bude 40 ještě bude akční a jemu potáhne na 70Příspěvek upraven 01.07.19 v 14:30

Treba pociti, ale taky jim to zrejme za lasku stoji.

Ravedd
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 01.07.19 14:34
@jannina1 píše:
Treba pociti, ale taky jim to zrejme za lasku stoji.

taky neříkám že jim to za lásku nestojí :roll: to at jim to stojí ale o kousek výš máš zářný nehledě na to že pouze reaguju na otázku co tu padla

Příspěvek upraven 01.07.19 v 14:38

Xmichaelah
Kecalka 353 příspěvků 01.07.19 14:37

@Ravedd ja v tom zila 27 let… u nas na rozdil od mych vrstevniku panovala harmonie, kupodivu moje mamka se s tatkou dala dohromady kdyz ji bylo 19 a prozila s nim pres 30 let, ktery by nevymenila ani za nic na svete. Je 5 let po smrti a stale po nem truchli ( tohle je opravdu jedine, co je proste blbe a musi se s tim pocitat)- vse ostatni je dilo nahody…

Janli
Echt Kelišová 9365 příspěvků 01.07.19 14:40

No, tatínka si budou plést s dědečkem. Musíš holt počítat s tím, že děti se mu nejspíš smát budou. Že by se otec nějak aktivněji věnoval dospívajícímu potomkovi, taky nemůže být ani řeč… O tom, že v nejaktivnějších letech budeš dělat pečovatelku jsi asi srozumněná.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21338 příspěvků 9 inzerátů 01.07.19 14:42

Můj chlap měl tátu o hodně staršího, taky na něj zadělal nějak okolo 53 let… Táta neměl moc sil si s ním tolik hrát nebo s ním někde chodit po výletech, po rybách ani nic jinýho…a pak toho hodně naplakal, když mu táta umřel, když mu bylo sedmnáct. A popravdě, pláče dodnes, říká, že kolikrát by tátu a jeho moudrost a radu potřeboval ještě dneska, a on tu prostě není…Nikdy bych to svýmu dítěti neudělala… :,(

Na to, že jeho tátu od samýho začátku všichni považovali za dědečka, si relativně zvykl, na to, že jeho táta se choval a cítil jako dědeček, se všemi neduhy se stářím spojenými, už ne…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama