Jezdíte teď nakupovat do Německa?

7.3.20 19:28

Jezdite ted nakupovat do Nemecka?

Ahoj, asi uz je to otravne, ale presto se zeptam. Jezdite ted nakupovat do Nemecka kdyz je vsude kolem nas humbuk okolo koronaviru? My teda jezdime, dnes jsme byli a setkavam se s nesouhlasem sveho okoli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2749
7.3.20 19:31

Nejela bych nikam do zahranici… fakt to uz neni sranda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23689
7.3.20 19:31

A jezdíte nakupovat v Čechách? Nevidím. v tom.moc logiku, vir je všude a neví kde jsou hranice státu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9891
7.3.20 19:33

Ne, a to celé roky nakupuju v Německu 90% všeho, nejen potravin. Nebyla jsem tam už 14 dnů a jen tak tedy nepojedu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
600
7.3.20 19:34

Manžel dneska byl nakoupit v Německu pleny a drogerii, máme to za rohem, nevidím rozdíl mezi nákupem tady a o pár kilometrů dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.20 19:35

No, ze to neni sranda vim. Ale my bydlime v pohranici a Nemcu je tu plno. My cesty omezujeme, ale k nam se vesele jezdi dal. Asi spis potrebuju uklidnit :wink: jsem trosku plasanek kord kdyz to ve me nekdo podniti viz me okoli..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
600
7.3.20 19:37

Víc špatná jsem teda z toho, že jsem byla v kontaktu s lidmi, kteří pracují v kolektivu, kde víc jak půlka byla v Itálii na dovolené a vrátili se před týdnem, takže v žádné karanténě nejsou. To se prostě uhlídat nedá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9891
7.3.20 19:43
@bibi2233 píše:
Víc špatná jsem teda z toho, že jsem byla v kontaktu s lidmi, kteří pracují v kolektivu, kde víc jak půlka byla v Itálii na dovolené a vrátili se před týdnem, takže v žádné karanténě nejsou. To se prostě uhlídat nedá.

To jsme na tom stejně, ale doteď žádný případ a je to sedm dnů, tak tenhle týden ukáže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.3.20 19:44

Jezdím tam nakupovat 2× týdne. Je to stejné riziko, jako nakupovat v Čechách.

• Nahlásit
  • Citovat
43702
7.3.20 19:47
@Sophia.888 píše:
No, ze to neni sranda vim. Ale my bydlime v pohranici a Nemcu je tu plno. My cesty omezujeme, ale k nam se vesele jezdi dal. Asi spis potrebuju uklidnit :wink: jsem trosku plasanek kord kdyz to ve me nekdo podniti viz me okoli..
@Sophia.888 píše:

nakoupit pár kilometrů za hranice bych normálně jela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1075
7.3.20 19:49

Manžel tam jezdí denně do práce a nakupovat normálně taky, nějak nevidím důvod proč tam nejet. I tady jde člověk nakoupit normálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9061
7.3.20 19:58

Ne nejezdíme, i v ČR omezujeme kontakt s lidmi (já nechodim prakticky vůbec, ale to z důvodu, že jsem v kontaktu s onkologických nemocnými dětmi)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1513
7.3.20 20:02

Kdybysme to měli blízko, jela bych úplně normálně. Už je úplně jedno jestli tady nebo tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.20 20:03
@Moise píše:
nakoupit pár kilometrů za hranice bych normálně jela

Jo my to mame asi 20 kilometru. Ja pracuju v gastronomii a Nemci k nam jezdi ve velkem. Mam z toho teda dost strach, ale asi s tim nic neudelam :pensive:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.3.20 20:17

Úplně normálně, naposledy minulou sobotu, máme to kousek děláme tam 80% nákupů, Jinak stejně v Čechách pracuji na hotelu, kde je 40% klientely z Německa, Jsem zdravotník a fakt ser nebojím, když to mám vdechnout, tak může být kdykoliv a chřipková epidemie má jednou takovou úmrtnost, Když se budu bát, tak budu v psychické nepohodě a mám jednou takovou šanci něco chytnout.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama