Jídelníček na hubnutí - zkušenosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19.10.21 18:44

Jídelníček na hubnutí - zkušenosti

Ahoj holky,
doporučila byste mi nějaká jídelníček který máte ozkoušený a nebudou to jen vyhozené peníze? potřebuji se z 81 kg dostat na 70 kg ale sama si nejsem schopna jídelníček sestavit.
Předem děkuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21892
19.10.21 19:02

Kalorické tabulky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
19.10.21 19:03

Nemusis si ho sama sestavovat. Mrkni na FB Michala Josefa Totha a napis mu, zadarmo lidem radi, jak hubnout svepomoci. Nejdriv bych to zkusila takhle :mavam: Pokud chces opravdu jen jidelnicek, Misa je dela taky + na IG lencinazdravastrava najdes k tomuhle jidelnicku inspiraci - Lenca vari vyhradne podle nej :mavam: drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4361
19.10.21 19:04

Nastav si kalorické tabulky a nauč se své jídlo a jídla která máš ráda nacpat do těch hodnot, které ti vyhodí. Něco kdyžtak začneš dělat zdravěji (hodně jsem ubrala olej na smažení)..

Žádný jídelníček ti nepomůže tak jako jídlo, které máš ty sama ráda. Doporučuji na fb skupinku hubneme s kalorickymi tabulkami, poradí.

Jinak u vařeného jídla se jídlo zapisuje jako moje jídlo, takže když si uvaříš, máš přesné hodnoty toho co jsi stvořila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3828
19.10.21 19:04
@TeSudička píše:
Nemusis si ho sama sestavovat. Mrkni na FB Michala Josefa Totha a napis mu, zadarmo lidem radi, jak hubnout svepomoci. Nejdriv bych to zkusila takhle :mavam: Pokud chces opravdu jen jidelnicek, Misa je dela taky + na IG lencinazdravastrava najdes k tomuhle jidelnicku inspiraci - Lenca vari vyhradne podle nej :mavam: drzim palce

Jojo, přesně pod tohle bych se taky podepsala. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
745
19.10.21 19:38

Jednoznačně Brichac Tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
21.10.21 23:02

Já jsem kdysi zhubla s jídelníčkem v knize Krabičková dieta od Aleny Doležalové, má tam i recepty- jednoduché a z běžných surovin. Zkoušela jsem i Mačingovou, ale to mi dlouhodobě nevyhovovalo, vadilo mi, jak se ta jídla často opakují, některá jídla ale vařím dosud.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat