Jídelníček podle Cajthamlové/Havlíčka

238
13.6.13 17:46

Jídelníček podle Cajthamlové/Havlíčka

Docela by mě zajímalo, jak vypadá jídelníček na míru, který dělaj v pořadu Jste to co jíte. Nemáte někdo kousek k nahlédnutí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1869
13.6.13 18:01

@alena23 Stojí okolo 19 000,– tak až budu mít peníze, tak si ho kuuupim :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
13.6.13 18:03

Tolik jo? To je teda pálka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1869
13.6.13 18:04

Jj, je to přímo na stránkách od Havlíčka…oni přesně udělají ten plán, který dělají ve Jste to, co jíte…:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
716
13.6.13 18:34

Jídelníček je blbost, stačí se hejbat a mín žrát + přidat trocha víc zeleniny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3838
13.6.13 19:06

Zadej si do googlu 60ti denni jidelnicek podle Petra Havlicka. Tam najdes podrobny jidelnicek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8537
13.6.13 19:25

Spíše to chce pochopit zásady stravování-poměry sacharidů, tuků, bílkovin. K tomu srovnat množství, časy jídel. Vhodný pohyb. A vytvořit si s těmito znalostmi jídelníček sama-přesně jak vyhovuje tobě, co ti chutná, ne to co ti někdo nařídí. To nefunguje dlouho. Nejvíce smyslupných rad je na www.stob.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
22.8.17 21:01

blbost

Marne cekam, kdy nekomu dojde, ze kazdy jsme jiny a jidelnicek, ktery jsem dostala treba ja by mohl nekomu jinemu uskodit…To kazdy, kdo u Havlicka byl samozrejme vi a proto skutecna stravni doporuceni na netu nenajdete. Ten jidelnicek co koluje na netu je podle mne falzifikat…sice to respektuje nejake zasady zdraveho stravovani, ale original rozhodne nepredepisuje co konkretne v pondeli k obedu, ale mate stranku s napisem obed a tam nekolik moznosti sacharidovych jidel a gramaze pro vas, nekolik bilkovinovych jidel a gramaze a zdroje tuku a gramaze. A ja treba tam mam napsano, ze si mam dodat zeleninu a mnozstvi nemam resit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2528
22.8.17 23:23

A platila jsi za to těch 19 000 kč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
23.8.17 08:29
@jindra.kytka píše: