Jídlo druhý den

Anonymní
26.10.19 14:25

Jídlo druhý den

Ahoj. Jak jste na tom s jídlem a jezenim ho ještě k večeři např. nebo na oběd druhý den? Nemyslím takovéto co se nedá už, ale třeba omáčka, když si k ní uděláte čerstvé těstoviny?
Můj přítel se na to moc netváří, já si dám klidně, ale on je rozmlsanej, nejraději by si dal i k večeři něco jiného i když zbyl třeba ještě hrnec omáčky. Za prvé mi to přijde škoda surovin a hlavně i času. Popravdě když zbude jsem ráda, aspoň si jen ohřeju a nemusíš stát u plotny. :)
Když odmítne tak prostě uvařím něco jiného, ale pak vylejvám do záchodu hrnec jídla. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17908
26.10.19 14:28

Troll :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25631
26.10.19 14:28

Nevařila bych něco jiného, jestli je zmlsany, ať si něco udělá sám a ty si zbytek dej třeba do mrazáku. Jí se co je doma, nemám ráda vyhazovat jídlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6884
26.10.19 14:31

Nebud lina, zenska ma poradne smekat. Takze bych delala na vyber minimalne ze dvou jidel a maly moucnik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12739
26.10.19 14:31

Klidne. Kdyz odmitne, muze si uvarit sam :nevim: Jen ho nerozmazluj a uz vubec nevyhazuj jidlo, to je obrovska skoda.
Jako 4 dny me to same jist nebavi, ale bezne varim tak, ze veceri mame i druhy den na obed (muz si nosi do prace, ja jim doma s detmi). Uz tak me neba varit kazdy den, abych jeste delala 2 jidla denne (jako nekdy se stane, ale spis se snazim, aby to tak nebylo)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2265
26.10.19 14:32

My jsme oba na todle haklivy, takze ne nedojidame zbytky, prijde mi to nechutny, :poblion: jeste jist dvakrat denne to stejne 8o o vikendu delam teply obed a i veceri, v tydnu jen vecere, ja si navarim do krabicky rano, jedinne co si mamzel da druhy den jsou testoviny, ale ty si bere do prace na obed, naucila jsem se varit casem tak, ze to mnozstvi odhadnu a zbytku je minimum i z omacek apod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.19 14:35

@Peggy54 Tak někomu to třeba vadí no. Mě teda ne, vím co jsem si uvařila a vím jak to skladuju. Takže co by tomu mělo být. Radši tohle než si koupit někde krájený salám nebo vážený salát, to mě zase přijde fuj :)

• Citovat
  • Nahlásit
2265
26.10.19 14:40
@Anonymní píše:
@Peggy54 Tak někomu to třeba vadí no. Mě teda ne, vím co jsem si uvařila a vím jak to skladuju. Takže co by tomu mělo být. Radši tohle než si koupit někde krájený salám nebo vážený salát, to mě zase přijde fuj :)

To vazne bych nekoupila, s tim by me hnal, i u potravin beru jen kvalitu a vetsinou od farmaru, me by se to i mamzelovi zajidalo dvakrat po sobe to stejne.. a jeste jidla sestavuju aby to melo vyzivovou hodnotu a to fakt jezenim toho sameho nedosahnu..mamina i babicina domacnost to ma stejne, za to tchyne je schopna ohrivat ctyri dny to same, proto mam manzela zmlsaneho jak blazna 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30369
26.10.19 14:40
@Anonymní píše:
Ahoj. Jak jste na tom s jídlem a jezenim ho ještě k večeři např. nebo na oběd druhý den? Nemyslím takovéto co se nedá už, ale třeba omáčka, když si k ní uděláte čerstvé těstoviny?
Můj přítel se na to moc netváří, já si dám klidně, ale on je rozmlsanej, nejraději by si dal i k večeři něco jiného i když zbyl třeba ještě hrnec omáčky. Za prvé mi to přijde škoda surovin a hlavně i času. Popravdě když zbude jsem ráda, aspoň si jen ohřeju a nemusíš stát u plotny. :)
Když odmítne tak prostě uvařím něco jiného, ale pak vylejvám do záchodu hrnec jídla. :roll:

Jestli to není trolling, tak to je smutná vizitka blbé výchovy rozmazleného chlapa… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2166
26.10.19 14:43

Obvykle vaříme na 3 dny, večeře studené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11690
26.10.19 14:44
@ontarova.stara píše:
Nebud lina, zenska ma poradne smekat. Takze bych delala na vyber minimalne ze dvou jidel a maly moucnik.

Zapomněla si na vychlazené pivečko ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52836
26.10.19 14:44

Když nechce at si uvaří sám. Rozhodně bych nelila čerstvé jídlo do záchodu :? On je rozmlsaný ale sám si neuvaří co :mrgreen: U omáčky nikdy neodhadnu to správné množství :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11690
26.10.19 14:46

Zakladatelko, běžně vařím na dva dny, pokud by se to muži nelíbilo, odkázala bych ho do patřičných míst… Což zahrnuje nasměrování k lednici popř. i k receptům a přání hodně štěstí u kuchtění. Zbytek bych si třeba zamrazila. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12739
26.10.19 14:49

@Peggy54 : tak kazdy, at si dela, jak vyhovuje, ale tohle uz zavani trochu obsesi, ne? ;) Ale je fajn, ze to mate stejne. Pruser je, kdyz to partneri stejne nemaji, a zmlsany vyzaduje vareni od „pohodovejsiho“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7220
26.10.19 14:53

Nemam problem jist jidlo tri dny, drzim se pravidla, ze jidlo se muze skladovat v lednicce 48 hodin. Ale u nas se teda vetsinou vse sni a maximalne si varim na dva dny. Pokud to uchovavam, tak to okamzite sokove chladim. A nikdo to nejsou prilohy. Ty delam vzdy cerstve. Tvuj partner je rozmazleny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat