Porodnice Jilemnice

51
27.1.10 13:33

Jilemnice

Zakládám diskuzi na téma této porodnice, protože zde chybí. Doufám, že bude přínosem :-).
Osobně jsem rodila naší Kačenku a druhé se chystám rodit také tam, byť jsem z Trutnova. Mám poměrně dobré zkušenosti a docela se tam i těším :-D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5579
27.1.10 13:53

Tak v Jilemnicke porodnici znam jednu doktorku a ta je paradni, kvuli ni jsem premyslela jestli tam nejet rodit az z Brna :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.10 14:58

Já rodila obě holky v Jilemnici a byla jsem tam hoooooodně spokojená, strašně příjemný personál, což dělá hodně :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
992
28.2.10 12:42

Já na Jilemnickou porodnici nedám dopustit, rodila jsem tam v říjnu 2007 a byla jsem maximálně spokojená :lol:
A to jsem přitom v tu dobu bydlela ve Vrchlabí, ovšem tam bych nikdy rodit nešla, přístup doktorů :cry:
a ty pokoje, hrůza, připadala jsem si tam jak na ubytovně když jsem se tam byla podívat.
Nevím jak je to tam dnes, nechci nikoho zrazovat
Já osobně zvedám prst pro Jilemnici :palec: super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
639
5.3.10 15:02

Já sem v Jilemnici rodila teď v lednu a paráda. Rodila sem poprvé a nemůžu si na nic stěžovat, sestry v pohodě, doktorky taky. 100% péče, fakt paráda. Když rodit, tak jedině tam :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
6.3.10 11:00

Ahojky..já jsem teda ještě nerodila, teprve se na to chystám letos v létě :lol: Ale taky chci rodit v Jilemnici..už jsem tam jednou byla na gyn.výkonu a bylo to tam super a všichni si to chválí.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.10 23:16

spokojenost

Před 10 lety jsem v Jilemnici rodila dceru a před 7 týdny syna.Byla jsem maximálně spokojená s lékaři a sestrami.Měli skvělý přístup ke mně jako k rodičce a co se týče miminka,tak i o miminka se tam krásně pečuje a sestry jsou vstřícné a vžy dobře poradí.Moc chválím a doporučuji!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
cheorchi
15.5.10 00:30

Zdravím

Dobrý den,přesto že mám libereckou porodnici 10 min od baráku,šla jsem rodit do Jilemnické.Vůbec toho nelituji,a jsem strašně ráda že jsem se tak rozhodla.Co se týče personálu to nemělo chybu,byla jsem prvorodička a se vším co jsem potřebovala vědět mi bylo vysvětleno a hlavně ukázáno(kojení koupání…atd.)U druhého mimča nebudu váhat a pojedu za milejma sestřičkama do Jilemnice:-) :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1773
5.10.10 19:05

Ahojky!
Taky bych ráda rodila v Jilemnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1773
26.10.10 11:57

chci vystoupit z této diskuze!Děkuji:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
26.10.10 12:25

Vítej a diskutuj!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
26.10.10 13:05

druhé dítě

Již jsem odrodila i druhé dítě v Jilemnici. Opět jsem byla velice spokojená.
Jediné, co mi nebylo úplně příjemné, byly nepravidelné vizity - takže jsem jednu (a zrovna hlavní)prošvihla :-D. Také s jídlem se trochu pohoršili, ale beru to tak, že to není hotel.

Mají nové porodní sály a teď i boxy na mimča, už se nevozí v nákupních košících, ale v pěkných polohovacích boxících… (to jsem sice nestihla, ale sestřenka rodila před měsícem). :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1186
13.10.12 14:42

Rozhoduji mezi několika porodnicemi, máte některá zkušenost z tohoto nebo minulého roku nebo plánujete porod zde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
16.10.12 11:21

Ahojky… za několik týdnů se chystám v Jilemnici rodit… nemohli byste mi někdo poradit, co s sebou do porodnice potřebuju? Prý to má každá porodnice jinak… Mockrát děkuji za pomoc… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
16.10.12 18:58

@vendy27 Ahoj, já jsem v Jilemnici rodila na konci prosince 2011 :-) tak měla jsem s sebou klasicky - noční košile (dávají jejich, tu jsem užila na pokoji a první dny, kdy jsemm víc krvácela), vložky (dávají něco na den, já jich potřebovala víc a radši jsem si vzala), plínky pro malou (dávají zas něco na den), vlhčené ubrousky, kosmetiku pro malou - umývají johnsonem a mým dětem to nedělá dobře. Na porodní sál - košili, ručník, pití, foťák… klidně nějakou hudbu s přehrávačem.
Nezapomeň občanku, průkazku pojištěnce… no teď mě nic víc nenapadá, kdyžtak jukni na stránky porodnice, mají to tam myslím napsané.
Zaplatit porod pošle PA tatínka před porodem (když mi dávala klystýr, holila mě apod.), jinak třebvas přezůvky jsem na sále neužila, nejlíp mi bylo naboso a PA se jen usmívala :-)
První dceru jsem rodila v Motole a druhou v Jilemnici a pro mě je Jilemnice hvězda!! Každý porodní sál má svou koupelnu s WC, je tam soukromí, žádná procesí, sál je takový pokojík, kam jednou za čas přijde PA nebo doktor, prostě soukromí, super!!! Na vyšteření se většinou chodí na vyšetřovnu, k dispozici je na sále vana, míč, PA nenutí do ničeho, mě navrhovala sprchu, míč apod., ale mě bylo jen hůř, tak mě nechala sedět, suprová PA :) jen mi nechtěla dát epidurál, aby se mi nezastavil porod, nakonec jsem o něj žádala 20 minut před porodem :-D a jsem ráda, že jsem to dala bez něho :)

no, na víc si teď nevzpomenu, tak snad jsem aspoň trošku poradila ;-) jo, jinak co se týče kojení… ptej se ptej se ptej se!! mě moc nepomohly, ale na nástěnce na odd. šestinedělí je kontakt na PA Pohořalou, která tam dělá a je laktační poradkyní, tak ji zavolej, je suprová :)

kdyžtak mi napiš, kdybys chtěla ještě něco vědět ;-)přeju pohodový porod ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama