Porodnice - Bohunice Brno - zkušenosti

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petrasekk
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 25.01.10 12:23
Porodnice-Bohunice

Ahoj, jak jste byli spokojení s porodem v Bohunicích?

Nejnovější zkušenosti z porodnice Bohunice

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 55 Další »
Reakce:
Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 25.01.10 12:25

pokud myslíš v brně, tak tam rodila jedna moje kamoška dobrý, ale víc jich rodilo u Milosrdných a tam byly spokojeny skoro všechny :palec: já taky :lol:

Kapi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.10 12:40

Ahojky, já byla moc spokojená s porodním oddělením, výborná a velice příjemná PA. Horší už to bylo na oddělení poporodním. V případě problému s miminkem moc teda neporadily, případně každá sestřička radila úplně něco jiného :roll: :roll: Několikrát nám bylo řečeno, že tam mají nastarost těch dětí moc, že neví co dřív..

Patsy
Kelišová 6774 příspěvků 25.01.10 13:15

Ahoj,
rodila jsem tam v 07/07 plánovaným císařem spokojenost veliká jak s pooperační péčí, která byla opravdu intenzivní, přestože jsem neměla žádné problémy, tak s poporodním oddělením. Asi je to o štěstí na lidi, nepříjemná byla jen jedna ze sester. V dubnu se tam chystám zase :wink: .
Jinak na Milosrdné jsem zase od známých neslyšela nic pěkného :nevim: .

Denulenka
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 25.01.10 13:21

myslím,že v sekci porodnice najdeš víc…

Marhulka
Stálice 72 příspěvků 25.01.10 13:35

V Bohunicích jsem rodila už podruhé a byla jsem max. spokojená zato na milosrdné jsem taky slyšela dost negativního.....

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 25.01.10 13:38

No nevim ja zase rodila a u Milosrdnych a vetsina kamaradek taky.Jedna rodila na Obilnaku a litala porad po doktorech lec ji zustala v tele placenta a druhe to same akorat zrovna v Bohunicich.

dominka
Kecalka 173 příspěvků 25.01.10 13:39

Odd. pro rizikáče super - pokud nenarazíš na primáře Janků (teda jestli je ještě primář), porodníky si nemůžu vynachválit, mě odrodili opravdu na jedničku, a poporodní záleží na sestřičkách - některé byly perfektní, snažily se ve všem vypomoct a poradit - to byly většinou ty starší, ty mladší moc neporadily.

U Milosrdných rodily 2 moje kamarádky, Bohunice byly plný, tak musely tam, a obě tu porodnici proklínaly. Jedna měla nepostupující porod a doktor prý na ni křičel, ať pohne nebo svý dítě zabije, druhé tam přidusili dítě. I když si stěžovala, že jí odtekla zelená plodovka, nechali ji ještě několik hodin bez jakýhokoliv zájmu rodit a malý musel být po porodu okamžitě převezen do dětské nemocnice na intenzivku. Tam prý preferují přirozené porody, i když je zřejmý problém. Mimch. tahle kamoška tam před otěhotněním sama pracovala, ale na jiném odd., a už by tam prý rodit nikdy nešla.
Třeba se ale najdou holky, co tohle napíšou o Bohunicích :nevim:

evka
Extra třída :D 10983 příspěvků 25.01.10 13:50

Já rodila u Milorsdných dvakrát.Jednou normálně,podruhé císařem a v červnu tam půjdu potřetí.

Abinta
Kelišová 6696 příspěvků 25.01.10 14:00

Ahojky, no já si na Bohunice nemůžu absolutně stěžovat, super přístup všech i sestřiček na šestinedělí. Jen díky nim sem nakonec malého rozkojila :wink: A v červnu tam jdu zase!!!

Kamarádka rodila dvakrát u Milošů a po porodu teď 11.1. už by tam prý nešla :lol: Hold je to o každém, na koho narazí a jakou má zrovna náladu :wink:

beruska732
Nováček 5 příspěvků 25.01.10 14:55

Ahoj.Chtěla jsem se zeptat.K doktorce chodím v Hodoníně, ale přechodné bydliště mám v Brně právě hned kousek od Bohunic.Chtěla bych rpdit tam.Porodnici si vybírám sama nebo se na tom domlouvám s doktorkou?Kdy je dobré si porodnici zajistit a domluvit?děkuji a přeji pěkný den

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 25.01.10 16:10

víc o porodnici bohunice najdete tady

https://www.emimino.cz/…ce/bohunice/#…

berusko
porodnici si vybíráš sama a nejelpší je kouknout na jejich webovky nebo si tam zavolat a pzjišotvat si co a jak :kytka:

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 25.01.10 16:11

jo a je fakt že záleží jako maj dr náladu.
mě přijímala naprosto příšerná baba a ráno už to bylo v poho.. asi jsem ju vzbudila, jelikž jsem dojela ve 23:55 :think: :lol: :lol: :lol:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18633 příspěvků 25.01.10 19:41
Patsy píše:
Jinak na Milosrdné jsem zase od známých neslyšela nic pěkného :nevim: .

Patsy asi se budem muset seznámit LIVE takové mezery :lol: :lol:

Za mě každá porodnice a každý porod je o lidech a ne o místě kde porodíš! Porodnice si běž prohlídnout, poptej se jak to kde chodí a pak dobře vyber :palec:

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 04.02.10 11:29

Tak me napada, nechali vam pri porodu prstynky a nausnice? nevim, jestli ho (mam jen snubak) nemam rovnou nechat doma.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 55 Další »
Váš příspěvek
Reklama