Jiná organizace než Zvíře v nouzi?

1814
19.9.25 15:19

Jiná organizace než Zvíře v nouzi?

Help!

Poradí někdo nějakou jinou pomoc než Zvíře v nouzi? Mám tady holuba, čekáme už 2 a půl hod. a mlátí se mi tu v malém plastboxu. Už mě to vážně nebaví, prý musí počkat. Minule jsem zachraňovala ptáčka, odvezli ho sice brzy a že se ozvou, nikdo nic, po mém zavolání jen suše, že zemřel… Nevím, co holubovi je, může mít nějakou nemoc, nebo jestli křídlo, nejsem si jistá, adresu a vše si psali hned na místě 🙁 Dovést jim ho nemohu, jsem invalidní a jsem ráda, když občas někdo odveze mě a to za peníze, většinou Bolt a oni sídlí na pha 5 🙁

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32232
19.9.25 15:23

Tak si asi zkus najít nějakou záchrannou stanici, buď to vyřeší nebo ti poradí. V tom boxu se ti umlátí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1814
19.9.25 15:30
@Monchichik píše: Více

No to mi našel pán na ulici, nemám chytrý telefon, tak tam jsme volala vše si zapsali, pak znovu a že mají jen jedno auto a že musí počkat :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32232
19.9.25 15:38

@Monik29 Tak máš internet, ne? Když sem píšeš, tak to pohledej na pc.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1814
19.9.25 16:23

EDIT: Holoubek právě odvezen, prý mladý, trochu pohublý, takže chybí síly k létání, tak snad bude ok.

Jsou jen dvě organizace, čekali jsme tři hoďky, snad už je v dobrých rukách, pán vypadal, že se vyzná :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32232
19.9.25 16:59

@Monik29 Tak to je super zpráva :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12660
20.9.25 07:00

Ale holub je skodna ne? To uz je v podstate jak kdyz zachranujes potkany. Lide je chovaji ale, samozrejme ze se deratizuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40473
20.9.25 07:36
@Monik29 píše: Více

Hlavně že to dobře dopadlo…

Pohublého holuba jsem dlouho neviděla, u nás máme samé hodně vykrmené 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák