Jiné příjmení vnučky než babičky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
34473
21.10.19 22:48
@SAJ píše: Často z toho maji mindrák ty děti, ale málokdy to přiznají nahlas.

A o ty tu vlastně vůbec nejde, že?

Příspěvek upraven 21.10.19 v 22:45

Jasně no, polovina dětí se rodí svobodným matkám a mají z toho děsný mindráky. A z rozvodu mindráky nemají, když se polovina manželství rozpadne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7746
21.10.19 22:56
@terien píše:
Jasně no, polovina dětí se rodí svobodným matkám a mají z toho děsný mindráky. A z rozvodu mindráky nemají, když se polovina manželství rozpadne?

já mám třeba mindráky z toho, že naši zůstali spolu. Kdyby se rozvedli, bylo by všem daleko líp. :nevim: :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34473
21.10.19 22:59
@Fíková píše:
já mám třeba mindráky z toho, že naši zůstali spolu. Kdyby se rozvedli, bylo by všem daleko líp. :nevim: :D

Nápodobně. Je to jenom o lidech, ne o svatbě nebo nesvatbě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7746
21.10.19 23:06

Abych nebyla úplně mimo téma, tak partnerova rodina má také slovenské příjmení, ale přechýlení počesku.(Samiec/Samcová) Když jsme vyřizovali na matrice dcery budoucí příjmení, tak nám chtěli dát automaticky Samiecová a museli jsme čekat asi týden na nějaké vyjádření shora, aby mohla být též Samcová. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101948
22.10.19 05:32
@terien píše:
To je zajímavý, já jsem se jmenovala jinak 6 let a nikdy jsem nikomu nic vysvětlovat nemusela :think: to jsou problémy, které se nikde jinde, než tady neřeší :lol:

Asi tak, to jak se kdo jmenuje, se jako problem resi akorat tady…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová