Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Tady se ví většinou vše nebo tu všichni něco mají. tak se chci zeptat, nemáte někdo k prodeji knihy od Jiřího Kulhánka? Už jsem obvolala pomalu všechny antikvariáty po čr. Chci to k narozeninám, ale nemůžu pořád nic sehnat. Obdarovaný má pouze knihu od něj…cosi na věčnost či jak. Tak tu jedinou nechci. Tak kdyby někdo věděl o nějaké, budu ráda. Díky moc. ![]()
Bude to nejspíš hodně složité
Já měla půjčené od kamaráda dvě jeho knížky a vím, že mi kladl na srdce, ať jsem na ně hooodně opatrná, že jsou v podstatě k nesehnání ![]()
Před vánocema jsme kupovali v knihkupectví jeho novou knížku: „Vyhlídka na věčnost“. Měli by jí možná mít normálně v krámě. Zeptej se.
Nedávno jsem někde viděla Stroncium - ale to se mě zrovna nelíbilo, muži jo. Je dost jiné, než Noční klub a Divocí a zlí.
Tady:
http://www.martinus.cz/?…
Tak aspoň něco - my máme, ale neprodáme ![]()
Jsem hrdým vlastníkem původního vydání Vládců strachu z roku 1995. Ale prodat ji nechci, chtěla jsem se jen pochlubit.
![]()
Taky jsme s manželem velcí fandové Kulhánka. ![]()
Podobně píše i Žamboch. Ale mě už tak nebere. Ale manžela joo.
@Bersaba píše:
Jsem hrdým vlastníkem původního vydání Vládců strachu z roku 1995. Ale prodat ji nechci, chtěla jsem se jen pochlubit.![]()
Css, to máme taky, chybí nám jen Cesta krve ![]()
Po kom je asi Tobiáš Tobiáš?? ![]()
Holky, tak me se nejvic libil asi Nocni klub 1, 2.
A ted ta Vyhlidka na vecnost… ta me taky zaujala… ![]()
A opravdu se bohuzel sehnat nedaji, ale daji se stahnout…
Pokud by to stacilo… ![]()
Co je stahnout v elektronicke podobe, vytisknout a nechat nejak pekne svazat? ![]()
Tady něco je, ale ty ceny…
![]()
http://muj-antikvariat.cz/hledani?…
Zkus tenhle anikvariát
http://www.antikvariat-luziny.cz/…r-list/19349
Jé, každopádněděkuji za odkazy. Už jsem zkoušela kde co. Já vůbec netušila, že nějaký kulhánek existuje a jsou nesehnatelné, nebo sehnatelné za pár tisíc. Ale díky, odkazy prostuduju. Já to nečtu, to jsou prý nějaký horory. My to chceme na narozeniny právě. Tak uvidíme..
Ale jsem ráda, že je tolik fandů. ![]()
Nejsou to horory ![]()
nicmene hure sehnatelny darek jste si uz nemohli vybrat ![]()
Dobrý den, neprodá někdo knihu od Jiřího Kulhánka Noční klub?