Jiří Kulhánek knihy - kde koupit?

17368
31.5.13 20:07

Jiří Kulhánek - knihy prodej, máte?

Tady se ví většinou vše nebo tu všichni něco mají. tak se chci zeptat, nemáte někdo k prodeji knihy od Jiřího Kulhánka? Už jsem obvolala pomalu všechny antikvariáty po čr. Chci to k narozeninám, ale nemůžu pořád nic sehnat. Obdarovaný má pouze knihu od něj…cosi na věčnost či jak. Tak tu jedinou nechci. Tak kdyby někdo věděl o nějaké, budu ráda. Díky moc. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19071
31.5.13 20:12

Bude to nejspíš hodně složité :-( Já měla půjčené od kamaráda dvě jeho knížky a vím, že mi kladl na srdce, ať jsem na ně hooodně opatrná, že jsou v podstatě k nesehnání :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2852
31.5.13 20:26

Zkuste www.databazeknih.cz třeba tam najdete

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7584
31.5.13 20:29

Před vánocema jsme kupovali v knihkupectví jeho novou knížku: „Vyhlídka na věčnost“. Měli by jí možná mít normálně v krámě. Zeptej se.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20840
31.5.13 20:33

Nedávno jsem někde viděla Stroncium - ale to se mě zrovna nelíbilo, muži jo. Je dost jiné, než Noční klub a Divocí a zlí.

Tady:
http://www.martinus.cz/?…

Tak aspoň něco - my máme, ale neprodáme :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7661
31.5.13 20:33

Jsem hrdým vlastníkem původního vydání Vládců strachu z roku 1995. Ale prodat ji nechci, chtěla jsem se jen pochlubit. :oops: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7584
31.5.13 20:37

Taky jsme s manželem velcí fandové Kulhánka. :palec:
Podobně píše i Žamboch. Ale mě už tak nebere. Ale manžela joo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20840
31.5.13 20:40
@Bersaba píše:
Jsem hrdým vlastníkem původního vydání Vládců strachu z roku 1995. Ale prodat ji nechci, chtěla jsem se jen pochlubit. :oops: :mrgreen:

Css, to máme taky, chybí nám jen Cesta krve :jazyk:

Po kom je asi Tobiáš Tobiáš?? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20385
31.5.13 20:57

Holky, tak me se nejvic libil asi Nocni klub 1, 2. ;) A ted ta Vyhlidka na vecnost… ta me taky zaujala… ;)

A opravdu se bohuzel sehnat nedaji, ale daji se stahnout… ;) Pokud by to stacilo… ;)

Co je stahnout v elektronicke podobe, vytisknout a nechat nejak pekne svazat? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20840
31.5.13 21:05

Proč má pelikán v avataru plameňáka? :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1307
31.5.13 21:37

Tady něco je, ale ty ceny… :roll: :roll: :roll:
http://muj-antikvariat.cz/hledani?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11822
31.5.13 21:44
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17368
1.6.13 08:10

Jé, každopádněděkuji za odkazy. Už jsem zkoušela kde co. Já vůbec netušila, že nějaký kulhánek existuje a jsou nesehnatelné, nebo sehnatelné za pár tisíc. Ale díky, odkazy prostuduju. Já to nečtu, to jsou prý nějaký horory. My to chceme na narozeniny právě. Tak uvidíme..
Ale jsem ráda, že je tolik fandů. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1216
1.6.13 09:05

Nejsou to horory :-)

nicmene hure sehnatelny darek jste si uz nemohli vybrat ;-))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
10.11.13 14:05

Dobrý den, neprodá někdo knihu od Jiřího Kulhánka Noční klub?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová