Jméno Ervín

Anonymní
14.4.17 09:28

Jméno Ervín

Zdravím dámy, jsem konečně těhotná a došlo na jména a to je u nás boj :roll:
Na holce jsme se už shodli, ale pro kluka vůbec, manželovi se moc líbí Ervín po jeho milovaném dědečkovi, který už zemřel, mně to přijde takový divný :oops: Máme spíš měkké příjmení, co tomu říkáte vy? Děkuji za názory ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

14.4.17 09:31

Me se to taky nelibi, at si da dedovu fotku do ramecku, pokud mu chybi, ale nevim proc s tim jmenem tejrat dite… muzete to dat jako druhe jmeno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.17 09:32

Jen ještě doplním, že druhé v pořadí má manžel jméno Arnošt. Mně se líbí jenom jedno jméno, ale tak se jmenuje jeho brácha, z bližší rodiny nechceme stejné ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.4.17 09:34
@AndelaCerna píše:
Me se to taky nelibi, at si da dedovu fotku do ramecku, pokud mu chybi, ale nevim proc s tim jmenem tejrat dite… muzete to dat jako druhe jmeno

Toho nejsem úplně zastáncem, ale zkusím to manželovi navrhnout ;)

• Nahlásit
  • Citovat
4244
14.4.17 09:35

Jak dlouho jsi těhotná? Počkala bych na definitivní verdikt z gynekologie, zda čekáte holku nebo kluka, možná se tím leccos vyřeší. Také v čase se mohou preference měnit - s manželem jsme se na obou dětech shodli až kolem pátého, šestého měsíce. Nemá smysl to hrotit dřív, beztak to dřívější porod nevyvolá :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12654
14.4.17 09:37

Mně se to líbí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@Icestar píše:
Jak dlouho jsi těhotná? Počkala bych na definitivní verdikt z gynekologie, zda čekáte holku nebo kluka, možná se tím leccos vyřeší. Také v čase se mohou preference měnit - s manželem jsme se na obou dětech shodli až kolem pátého, šestého měsíce. Nemá smysl to hrotit dřív, beztak to dřívější porod nevyvolá :mrgreen:

Když my nechcem znát pohlaví :oops: Právě že už se dohadujeme několik měsíců :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
21301

Ervín se mi nelíbí, ale chápu manžela, že by chtěl dát jméno po dědovi. Prostě vymýšlejte dál a třeba ještě na něco přijdete. Já měla celkem jasno, nedohadovali jsme se. A syn se taky jmenuje jako jeden z dědů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.4.17 09:39

No zní to trochu dedeckovsky :mrgreen: ja bych ho nedala. U nás tohle nehrozilo - ja rodim, ja vybírám jména.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4244
14.4.17 09:40
@Anonymní píše:
Když my nechcem znát pohlaví :oops: Právě že už se dohadujeme několik měsíců :lol:

Aha, tak to je jiná. A co takhle najít nějaký kompromis? ERvín, Arnošt - co Ernest?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1376
14.4.17 09:40

Náhodou..zní to nadčasově, vůbec bych se toho jména nebála :)
Jo a dala bych ho ale s krátkým i Ervin ne Ervín :)

Příspěvek upraven 14.04.17 v 09:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.17 09:41
@Tichošlápek píše:
No zní to trochu dedeckovsky :mrgreen: ja bych ho nedala. U nás tohle nehrozilo - ja rodim, ja vybírám jména.

To jsem mu taky říkala, že se přece nenarodí jako šedesátiletý pán :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.4.17 09:43

Budu si to opakovat tak dlouho, až tomu třeba přijdu na chuť :lol: Ten Arnošt mi zní líp a má i víc obměn, jak mu říkat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
408
14.4.17 09:44

Kamarad ma psa Ervina :mrgreen:, takze ja bych to urcite nedala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.17 09:45
@Samantha9 píše:
Náhodou..zní to nadčasově, vůbec bych se toho jména nebála :)
Jo a dala bych ho ale s krátkým i Ervin ne Ervín :)Příspěvek upraven 14.04.17 v 09:43

Teda, takhle mi to zní o dost lépe :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama