Dodržování pitného režimu pouze s brčkem

299
20.1.21 13:10

Jsem hodně divná? Nebo čím to je?

Dobrý den, omlouvám se za dotaz, ale vrtá mi to hlavou. Mým celoživotním problémem je pitný režim. Žízeň v podstatě vůbec nemám, nemusela bych pít. Mám u sebe láhev s vodou, ale piji opravdu minimálně a dost se nutím. Dostala jsem tip na brčkování - dám do láhve brčko a to pití jde snáz. Jsem divná? Bez brčka prostě tolik nevypiji. Nevím, čím to je. S brčkem v podstatě není problém za den vypít 1,5 litru. Bez brčka je utrpení 0,5 litru. Piji čistou vodu. Děkuji za názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5679
20.1.21 13:14

Taky to tak mám :lol: co k tomu říct? Jsme prostě savci :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
20.1.21 13:15

Tak pij brckem no, každému se pije lépe z něčeho jiného :nevim: moje děti třeba skoro nic nevypijou z hrnecku, já zas nesnáším lahve, petku s sebou nosím půl dne plnou, jak to naleju do skleničky tak to vypiju hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
655
20.1.21 13:17

Mám to stejně. Málokdy mám pocit zizne, na pití musím cíleně myslet, často si vzpomenu až večer, když mě z nedostatku tekutin bolí hlava. Netusim, co s tim. Nejvic me stve, ze nezvládám myslet ani na pitná režim dětí. Naučila jsem se postavit na stůl flašku a vždy, když je prázdná, ji doplnit. Vcelku to funguje. To brcko je taky dobrý nápad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9006
20.1.21 13:17

Tak nepiju čistou vodu, ale něco ochuceného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13057
20.1.21 13:22

@Radkar1 Má to tak většina lidí. Je to i důvod, proc se brcka dávají do koktejlů, často i dvě. Vic se vydělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
20.1.21 13:25

@mackA159 Děkuji, to mě celkem uklidnilo, že v tom nejsem sama :).

@Kriss Tina Já se už na to ptala známého a ten mi řekl: „Jaký je rozdíl mezi brčkem a normálně se napít?“ - nedokázala jsem to vysvětlit a díky tomu si připadám divná. Prostě si dám loka a pomalu popíjím. Ale mně to bez brčka právě moc nejde. Sbrčkem klidně na dva „zátahy“ dám 0,5 litru.

@Midaku Já mám láhev před očima, ale nedonutí mě to. O to divnější to je… Nebo spíš já jsem divná.

@macka87 Já piji čisou vodu, jsem na ni už zvyklá. Při ochucené vodě se nic nezměnilo. Měla jsem takové ty perlivé vody z Lidlu, přelila jsem do skleničky a stejný problém. A ani pitím z láhve 1,5 litru to nemělo ten efekt. Láhev mi vystačila na téměř 4 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
20.1.21 13:26

@Ba-stet Takže „brčkovat“ při normálním pití během dne je v pořádku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13057
20.1.21 13:43
@Radkar1 píše:

Ja myslim, ze je to uplne jedno, ze to neni nijak škodlivé :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
20.1.21 13:52

@Ba-stet Děkuji. Mě právě překvapilo, když jsem se zmínila, tak na měznámý koukal jako na blázna. Prostě v láhvi brčko a hrozný problém. Až takové pohledy, jestli to není na psychologa. Jsem moc ráda za povzbuzení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26144
20.1.21 14:14

Z častýho pití z brčka prý rychleji vznikají vrásky kolem rtů :think: jak se ta pusa špulí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
20.1.21 14:14
@Radkar1 píše:

Pokud ti to tak vyhovuje, tak proč ne… osobně myslím, že i kdybych někoho viděla „brčkovat“ celý den, tak by mi to nijak zvláštní nepřišlo :nevim:
Lepší „brčkovat“ než skončit na urologii… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26144
20.1.21 14:15

Já jsem ráda, když dám denně litr a to do toho počítána čaj. Nejen vodu. V zimě nedokážu pít jen vodu, potřebuju džus nebo šťávu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26144
20.1.21 14:17
@Radkar1 píše:
@Ba-stet Děkuji. Mě právě překvapilo, když jsem se zmínila, tak na měznámý koukal jako na blázna. Prostě v láhvi brčko a hrozný problém. Až takové pohledy, jestli to není na psychologa. Jsem moc ráda za povzbuzení.

Tak to s nikým neřeš a dělej tak, jak to vyhovuje tobě. Vždyť je to jedno jestli brčko nebo dětská lahev :mrgreen: :nevim: já třeba ráda piju z petky s tím sosátkem, nebo jak se tomu říká :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
20.1.21 14:29

@holka_z_hor Ty vrásky z brčka mi vadí :zed:. Ale je pravda, že já mám už teď vypitý litr a to je pro mě něco neuvěřitelného.

@Moringa Děkuji moc, já si začala připadat hodně divně. Ale brčko mi vážně v pití hodně pomáhá, Ale jak ho mám v láhvi, tak se to nedá přehlédnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat