Jsem líná a nemám elán

Anonymní
23.3.16 08:29

Jsem líná a nemám elán

Ahoj,
už nevím co se sebou.Je mi 26 a nevidím radost ve vaření, domácnosti ani v práci, či podnikání. Každej mi musí říkat, co mám udělat. Už mi to hrozně vadí, chci být víc akční…vstát brzo ráno, udělat ´domov´´,vydělat si v podnikání peníze apod a místo toho…dá se s tím něco dělat? Opravdu mě to trápí

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7532
23.3.16 08:35

Snizit na sebe naroky a dokazat se radovat i z malych veci. Kazdy den si najit chvilku, kdy budes delat neco pro sebe, pro radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sunshinegirl
23.3.16 09:47

Jsem to a samé, nulová radost ze života, tudíž nulový odpich, prostě laxnost, únava, lenost.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.16 09:53
@sunshinegirl píše:
Jsem to a samé, nulová radost ze života, tudíž nulový odpich, prostě laxnost, únava, lenost.

a tom nějak makat? Jako radost ze života mám…ale jinak :roll: šve mě že taková jsem..Přemýšlela jsem, že místo věčného plánování co a jak udělám, prostě začnu pořádně vše dělat. U mě je průser, že jsem hned po maturitě šla na MD, takže nevím co je to pořádný zápřah :think: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
9959
24.3.16 09:51

HM tak s blížícím se koncem rodicaku jsem na tom stejně, doma me to vyloženě nebaví, ani cvicit se nedokážu dokopat a ze bych to potrebovala jako sul…uklizim jen z nutnosti a jsem schopna prosedet celej večer u PC nebo TV…ven s malým jdeme asi jen díky tomu ze máme psa a kluka hrozně baví odrážedlo…Už se tesim do práce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat