Jsem nešťastná z dcery

Anonymní
12.11.19 06:58

Jsem nešťastná z dcery

Přeji dobré ráno.
Neobracím se často na online svět, ale potřebovala bych poradit. Jsem zoufalá. Mám dceru (30 let). Jako dítě byla vždycky spíše introvertní, měla problémy s komunikací a bála se lidí. V pubertě začala pařit, začala mi lhát, vymýšlet si. Taky nám s mužem občas ukradla peníze a mojí matce také. Pořád jsme se jenom hádali. Když skončila střední, vůbec se jí nechtělo pracovat, zaměstnala se ale v místní továrně. Občas jsem tam zavolala jestli tam vůbec chodí a také jsem jí někdy s manželem jela zkontrolovat na zastávku, jestli vůbec nastupuje do autobusu. Věděla jsem, že mi lhala, do práce chodila, jak se jí chtělo, většinou do práce nechodila, ráno odešla z domu a vrátila se v čase, v jakém by končila v práci a lhala, že jde z práce. Samozřejmě, že do práce nechodila. Několikrát jsem jí viděla ve městě když měla být v práci. Vůbec jsem tomu nerozuměla. Našla si přítele, chodili spolu, ale tahal jí ke dnu, využíval. Nakonec se rozešli, díkybohu. Taky odešla z domu a bydlela u přátel.
Ve 22 letech odjela do ciziny. Tam už pracovala, alespoň co vím, posílala mi totiž smlouvu kvůli úřadům a pojišťovně. Také z ciziny jezdila v průběhu roku domů, hlavně na Vánoce. Poslední rok se ale její chování změnilo, vůbec se mnou nechce komunikovat, když jí volám, většinou nezvedne nebo napíše, že nemá čas. Zůstala vůči mě chladná, jakoby se mnou nechtěla nic mít. Také (což byl pro mě šok) jsem se dověděla, že se vdala, řekli mi to cizí lidé, dcera totiž dala fotku na facebok, já jsem tam také a mám dceru v přátelích, ale asi si mě zablokovala (protože nevidím její fotky, její příspěvky). Opravdu nevím, proč je taková. Našla jsem si na faceboku jejího manžela, napsala jsem mu, pak ale dcera začala šílet, prý co si to dovoluji a ať ji už konečně nechám na pokoji. Dcera mě nenávidí. Vůbec se mi nesvěřuje, její život je pro mě jedno veliké tajemství do kterého já nemám přístup. Vůbec nevím co dělat. Manžel řekl, že je to husa a že jí už nechce vidět. Ale je to přeci moje dcera.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32656
12.11.19 07:01

Nepsala tady dcerka nahodou uz dve diskuze? Jinak je mi to moc lito, ale asi s tim nic neudelas :nevim: zkus ji na dalku odpustit a doufat, ze treba jednou najde cestu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.19 07:04

@PaníKadrnožková Psala tady?

• Citovat
  • Nahlásit
1794
12.11.19 07:05

To je smutné :hug: bohužel, nezbývá než čekat až se ozve sama. Alespoň tušíš proč se k tobě tak chová?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.19 07:07

@zuzikka Opravdu netuším, jednou mi řekla, že mě nenávidí, to bylo v době kdy odcházela z domu. Pak jsme spolu ale komunikovali a bylo to v pořádku. Poslední rok-dva je ke mě taková. To, že jsem nevěděla, že se vdala mě ranilo.

• Citovat
  • Nahlásit
32656
12.11.19 07:09
@Anonymní píše:
@PaníKadrnožková Psala tady?

Pripomina mi to vcerejsi diskuzi „prislo se na to, ze jsem lhala“. Uvnitr je odkaz na tu prvni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1794
12.11.19 07:12
@Anonymní píše:
@zuzikka Opravdu netuším, jednou mi řekla, že mě nenávidí, to bylo v době kdy odcházela z domu. Pak jsme spolu ale komunikovali a bylo to v pořádku. Poslední rok-dva je ke mě taková. To, že jsem nevěděla, že se vdala mě ranilo.

Hm..o to je horší tvoje pozice, protože vlastně nevíš, co ji na tobě štve, takže ani nevíš, co případně změnit. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48209
12.11.19 07:15

Popravdě ji celkem chápu. Mít matku, která volá do práce a ptá se, jestli tam chodím, tak jí pošlu do míst, kam slunce nesvítí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.19 07:15

@PaníKadrnožková To mi nepřijde, alespoň myslím, já o dceři nevím vůbec nic. Tedy až na to, že se vdala. Nekomunikuje se mnou. Jsem z toho zoufalá.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.19 07:17

@lucenka A co jsem měla dělat? Chtěla jsem vědět, jestli chodí do práce. Samozřejmě, že mi řekli, že už delší dobu nechodila tak jí propustili.

• Citovat
  • Nahlásit
19601
12.11.19 07:20
@Anonymní píše:
@lucenka A co jsem měla dělat? Chtěla jsem vědět, jestli chodí do práce. Samozřejmě, že mi řekli, že už delší dobu nechodila tak jí propustili.

Byla dospělá ne? Kontrolovat zastávky a volat do práce je přes čáru. Třeba nechodila aby se vám Stratila z očí. Až útěk do ciziny ji to umožnil. Asi jste ji udusili peci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48209
12.11.19 07:21
@Anonymní píše:

v té době ale už byla dospělá. JAk by bylo tobě, kdyby tě najednou někdo začal kontrolovat, jestli chodíš do práce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19391

Hm, jediné co můžeš dělat, je se s tím smířit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15377

Tak jestli chceš proměnit dynamiku vašeho vztahu, která vás dovedla do toho, že ona se od tebe potřebuje odříznout a za kterou máš ty větší zodpovědnost, tak primárně potřebuješ pochopit proč před tebou utíká a pak ji začít vnímat jako plnohodnotnou osobu s vlastními potřebami, které opravdu nemají nic společného s tvými potřebami a ty její konečně začít respektovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
@lucenka píše:
Popravdě ji celkem chápu. Mít matku, která volá do práce a ptá se, jestli tam chodím, tak jí pošlu do míst, kam slunce nesvítí.

Kdyby bydlela jeste doma, tak by me taky zajímalo, jestli chodi do prace.. Jinak si bez a starej se o sebe sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat