Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Jak na které fotce, dost záleží na úhlu vyfocení. A na typu oblečení, co mám na sobě. Já jsem dost prsatá a někdy si to ten objektiv přitáhne tak, že vypadám jako Dolly Buster, prsa jsou doslova obří. Což zase není realita. Rozplizlá můžeš být i tehdy, pokud stojíš na okraji záběru, koukni někdy na skupinové fotky.
Nejtlustší se cítím u zrcadla v převlékací kabince. Jinak mám pocit, že to jde, dokud se nevidím na nějaké momentce. A je mi z duše odporné při focení nastavovat se bokem a vyšlapovat nohou dopředu, jak to dělají modelíny.
@pe-terka to je pravda. Proc je ale clovek rozplizly na okraji fotky? Muze mi to nekdo vysvetlit?
Udelat nekomu lichotivou fotku postavy chce um a cit, ktery vetsina lidi, co se nezajimaji o profi foceni, nemaji…
@Anonymní píše:
Mate to take tak? Mate na to nejake figle? Kamera pridava 7 kg, ale fotoaparat preci ne
A nechtej videt jak vypadaji na normal fotkach zenske s hodne velkyma prsama..nekoukatelne..
Proto se radeji nefotim, ten dabelsky pristroj nesnasim ![]()
Videla jsem nejake fotky od nejake hezke, hubene holky a ukazovala ruzne polohy, uhly, obleceni atd. A behem chvilky byla krasna a hubena a na dalsi byla “ tlusta”. Takze podle jejich rad ( jak si stoupnout, jak to vyfotit, co si oblict) bych teoreticky mohla byt jednou taky hezci a hubenejsi
aspon na te fotce
Preci je naprosto krucialni s jakou ohniskovou vzdalenosti se foti a z jake dalky. Copak jste nikdy nefotily neci oblicej sirokouhlym objektivem? A nemel pak z nosu bambuli?
Fotak muze zestihlit i ztlustit.
Kdo tomu nerozumi, ma alespon volit ty programy „portret, postava…“
S mobilem se toho moc nenadela, to je proste sirokouhle a je to spis delane na krajiny, nez na selficka.
Fotoaparát přidává stejně jako kamera… A ze všeho nejhorší je osobní váha, ta si přidává 15-20kg, včera jsem tu swini vyhodil zavřeným oknem…
![]()