Jsem zoufalá - kde najít kamarádku/přítelkyni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 20:58
Jsem zoufalá - kde najít kamarádku/přítelkyni ?

Už jsem zoufalá, manžel má své zájmy a koníčky, což mu jedině schvaluji a strašně to vítám, protože nám to zlepšilo vztah. Neustále mi opakuje ať si také někoho najdu na výdání se a akce. On se povětšinou seznamuje na těch akcích kam vyrazí a na ty chodí s kamarády z práce, ale já nemám nikoho. Když jsem byla malá navštěvovala jsem 7 základních škol po světě, na středních jsem také byla na dvouch a nikdy si nestihla kamarádku nějakou udělat. A teď mám 2 děti a stále žádnou nemám. Možná je to i tím v jakem prostředí žiji. Nečekam, ze to někdo zrovna tady asi pochopí, ale mám relativně fajn možnosti na výlety s dětmi co se tyče financí, auto s neomezeným benzinem a chtěla bych tak nějak kamarádku, která ne, že to bude mít stejně, ale alespoň trochu podobně. Aby se ji nedotoklo, pokud řeknu něco o penězích, o nějaké materiální věci a tak. Bohužel většinou se setkávám s tím, ze lidé co jsou na tom stejně nebo alespoň z většiny podobně, jsou většinou o nějaké seznámeni opravdu moc nestojí a ani nevím kde takové lidi hledat, do tohoto světa mě přivedl manžel a já se jen vlastně vezu…ráda bych zkrátka neznámou kamarádku s podobnými možnostmi, ale aby byla u lidská a normální. Kde takovou najít? :oops: anonym z důvodu citlivých údajů.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 1 inzerát 05.03.17 20:59
@Anonymní píše:
Už jsem zoufalá, manžel má své zájmy a koníčky, což mu jedině schvaluji a strašně to vítám, protože nám to zlepšilo vztah. Neustále mi opakuje ať si také někoho najdu na výdání se a akce. On se povětšinou seznamuje na těch akcích kam vyrazí a na ty chodí s kamarády z práce, ale já nemám nikoho. Když jsem byla malá navštěvovala jsem 7 základních škol po světě, na středních jsem také byla na dvouch a nikdy si nestihla kamarádku nějakou udělat. A teď mám 2 děti a stále žádnou nemám. Možná je to i tím v jakem prostředí žiji. Nečekam, ze to někdo zrovna tady asi pochopí, ale mám relativně fajn možnosti na výlety s dětmi co se tyče financí, auto s neomezeným benzinem a chtěla bych tak nějak kamarádku, která ne, že to bude mít stejně, ale alespoň trochu podobně. Aby se ji nedotoklo, pokud řeknu něco o penězích, o nějaké materiální věci a tak. Bohužel většinou se setkávám s tím, ze lidé co jsou na tom stejně nebo alespoň z většiny podobně, jsou většinou o nějaké seznámeni opravdu moc nestojí a ani nevím kde takové lidi hledat, do tohoto světa mě přivedl manžel a já se jen vlastně vezu…ráda bych zkrátka neznámou kamarádku s podobnými možnostmi, ale aby byla u lidská a normální. Kde takovou najít? :oops: anonym z důvodu citlivých údajů.

a odkud jsi a kolik ti je? :kytka:

PetaKohl.
Nováček 1 příspěvek 05.03.17 21:05

Ach jo! jak já ti rozumím… budu ráda, když mi napíšeš.

Gituš
Závislačka 2607 příspěvků 05.03.17 21:07

Hledala bych mezi běžnými smrtelníky a snažila bych se omezit mluvení o penězích (ale z vlastního přesvědčení, pokud sama neshledáte správné nepovažovat peníze za nejdůležitější aspekt přátelství/kon­verzace, nemá to cenu), které stejné není zrovna dvakrát nutné k životu a komunikaci :). Buď chcete před někým mluvit o penězích a kolik, co stálo, nebo se kamarádit, ale asi sama vidíte, že obojí zrovna moc dohromady nejde (bohatá kamarádka a přátelení se).

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 05.03.17 21:13

Já to znám.. my nepatříme k těm co mají nadprůměr nějakých financí a majetku, ale stačilo začít opravovat-fasáda, zídka, prostě ve velkém rodinný dům a co jsem se pak dozvěděla za rohem..
Známá má bohatšího manžela- teď už rodina, a taky nemá nikoho.Jde o sestru kamarádky..tak mi říkala..
Ono asi záleží i na lidech. My prostě fakt nejsme nějak bohatí, ale třeba měla jsem problém říct kamarádce o tom, že jedem dvakrát do roka na dovolenou, protože pak jsem si vyslechla půl hodinové řeči- jak je to zbytečné.. že jsme divní, že tam a tam jedem.. A zase nemůžu lhát- ne nebyli jsme nikde, když se zeptá..
Pak jsem se stýkala s jinou a tam pohoda. Prostě když jsme někde byly, tak se sama zeptala jak bylo a chtěla vidět fotky, neřešilo se.. Já zase pochválila něco jiného..
Jde o lidi.. myslím, i kdyby si našla maminku, co neni jak… ty… tak by problém nebyl..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 21:15
Zakladatelka
@Gituš píše:
Hledala bych mezi běžnými smrtelníky a snažila bych se omezit mluvení o penězích (ale z vlastního přesvědčení, pokud sama neshledáte správné nepovažovat peníze za nejdůležitější aspekt přátelství/kon­verzace, nemá to cenu), které stejné není zrovna dvakrát nutné k životu a komunikaci :). Buď chcete před někým mluvit o penězích a kolik, co stálo, nebo se kamarádit, ale asi sama vidíte, že obojí zrovna moc dohromady nejde (bohatá kamarádka a přátelení se).

Ono moc nefunguje mít peníze a bavit se s někým kdo nemá, to už jsem bohužel poznala, a nejde to moc. Jdu do kavárny a nekoukal kolik co stojí. A to proste po čase přestane fungovat. Manžel to měl stejně a taky pochopil, ze to nejde.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 21:15

@Gituš Uživatelce rozumím, pokud někdo má finančně vyšší životní styl, je prostě problém o některých věcech mluvit např. s maminkou sociálně slabou a sladit trávení volného času. Nejsem bohatá, naopak, samoživitelka, ale chápu zakladatelku

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 21:17
@Anonymní píše:
Už jsem zoufalá, manžel má své zájmy a koníčky, což mu jedině schvaluji a strašně to vítám, protože nám to zlepšilo vztah. Neustále mi opakuje ať si také někoho najdu na výdání se a akce. On se povětšinou seznamuje na těch akcích kam vyrazí a na ty chodí s kamarády z práce, ale já nemám nikoho. Když jsem byla malá navštěvovala jsem 7 základních škol po světě, na středních jsem také byla na dvouch a nikdy si nestihla kamarádku nějakou udělat. A teď mám 2 děti a stále žádnou nemám. Možná je to i tím v jakem prostředí žiji. Nečekam, ze to někdo zrovna tady asi pochopí, ale mám relativně fajn možnosti na výlety s dětmi co se tyče financí, auto s neomezeným benzinem a chtěla bych tak nějak kamarádku, která ne, že to bude mít stejně, ale alespoň trochu podobně. Aby se ji nedotoklo, pokud řeknu něco o penězích, o nějaké materiální věci a tak. Bohužel většinou se setkávám s tím, ze lidé co jsou na tom stejně nebo alespoň z většiny podobně, jsou většinou o nějaké seznámeni opravdu moc nestojí a ani nevím kde takové lidi hledat, do tohoto světa mě přivedl manžel a já se jen vlastně vezu…ráda bych zkrátka neznámou kamarádku s podobnými možnostmi, ale aby byla u lidská a normální. Kde takovou najít? :oops: anonym z důvodu citlivých údajů.

Bylo by vhodné napsat věk a kde bydlíš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 21:20
@Janasas píše:
Já to znám.. my nepatříme k těm co mají nadprůměr nějakých financí a majetku, ale stačilo začít opravovat-fasáda, zídka, prostě ve velkém rodinný dům a co jsem se pak dozvěděla za rohem..
Známá má bohatšího manžela- teď už rodina, a taky nemá nikoho.Jde o sestru kamarádky..tak mi říkala..
Ono asi záleží i na lidech. My prostě fakt nejsme nějak bohatí, ale třeba měla jsem problém říct kamarádce o tom, že jedem dvakrát do roka na dovolenou, protože pak jsem si vyslechla půl hodinové řeči- jak je to zbytečné.. že jsme divní, že tam a tam jedem.. A zase nemůžu lhát- ne nebyli jsme nikde, když se zeptá..
Pak jsem se stýkala s jinou a tam pohoda. Prostě když jsme někde byly, tak se sama zeptala jak bylo a chtěla vidět fotky, neřešilo se.. Já zase pochválila něco jiného..
Jde o lidi.. myslím, i kdyby si našla maminku, co neni jak… ty… tak by problém nebyl..

Vesměs mas pravdu a vím o čem mluvíš naprosto přesně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 21:22
Zakldatalka

Praha a okolí. Věk 23 let.

Gituš
Závislačka 2607 příspěvků 05.03.17 21:22
@Anonymní píše:
Ono moc nefunguje mít peníze a bavit se s někým kdo nemá, to už jsem bohužel poznala, a nejde to moc. Jdu do kavárny a nekoukal kolik co stojí. A to proste po čase přestane fungovat. Manžel to měl stejně a taky pochopil, ze to nejde.

My, když někam jdeme, tak taky nekoukám, kolik co stojí - ale instruuji děti, že si vyberou jednu věc k jídlu a jednu k pití - ne milion. Patříme tedy pravděpodobně k té vyšší sféře, jak tak koukám a nikdy nikdo neměl problém.

Mám totiž trošku pocit, že to dáváte světu buď moc na odiv a nebo děláte moc velké halo z toho, že nemusíte koukat na to, co si dáte (za kolik) :).

Ale člověk k sobě přitahuje podobné typy - pokud řešíte hodně peníze, ač z té druhé strany, tak k sobě přitáhnete lidi, co je taky řeší, bohužel třeba z té opačné. Já nikdy neměla problém s tím, že bych se nemohla s někým bavit, většinou máme hovory o mnoha věcech, ale ne tedy o penězích :).

EDIT: Ale jak napsala janasas, tak je to o lidech, myslím si, že je spousta maminek samoživitelek, které by s tím problém neměly :).

Příspěvek upraven 05.03.17 v 21:25

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 21:24
Zakladatelka
@Anonymní píše:
@Gituš Uživatelce rozumím, pokud někdo má finančně vyšší životní styl, je prostě problém o některých věcech mluvit např. s maminkou sociálně slabou a sladit trávení volného času. Nejsem bohatá, naopak, samoživitelka, ale chápu zakladatelku

Tak, tak :oops:

Gituš
Závislačka 2607 příspěvků 05.03.17 21:27
@Anonymní píše:

No, tak myslím si, že lidé by se první měli poznat tak nějak z normálního pohledu a až pak by se měli bavit o tom, že utratily támhle xy tisíc za něco a támhle za něco :). Jinak, mnohdy výlet do lesa je víc k užitku, než aquapark :).

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19275 příspěvků 05.03.17 21:27

Otazka, co od toho ocekavas. Jestli se chces bavit o detech a rodine, nebo drbat kde maji novou Diorku a kolik x tisic jsi nechala u kadernika a na botoxu :nevim:
My se nemame spatne, amam kamaradku co ma hodne postaveneho manzela, Mercedes s neomezenym benzinem a bavime se uplne normalne :nevim:

Příspěvek upraven 05.03.17 v 21:28

Gituš
Závislačka 2607 příspěvků 05.03.17 21:28

@pikola Díky, vystihlas to přesně, to, co jsem myslela :D.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >