Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše: Více
Ja ho koupila na tento cyklus. Zatím BT vysoká po špinění v pondělí tak uvidíme
Obnovují
je tu někdo s nějakými zkušenostmi?… Pomohl někomu? ![]()
Ahoj, zase oživují téma. Je tu někdo další, komu kalíšek pomohl? Přemýšlím nad ním, jsem dnes 1. DC, tak mám cca 10 dní na to ho pořídit a stále váhám. Vadí mi si cokoliv zavádět, což mi trochu odrazuje, ale zase jestli to zvýší aspoň trochu šanci k otěhotnění, tak bych to vyzkoušela.