Kam jít cvičit - Praha 9

322
15.6.15 23:43

Kam jít cvičit - Praha 9

Chtěla bych začít konečně cvičit a zpevnit své tělo, ale nevím kam jít na Praze 9 a její okolí? Klidně i Šestajovice, Jirny, Úvaly, Újezd. A nejlépe ne za nějaké přehnané ceny přeci jen jsem doma s dítětem a pobírám rodičovský příspěvek tak bych uvítala, kdyby to bylo za rozumnou cenu, jelikož kdyby to bylo drahé radši bych dopřála synovi a nikam bych nechodila. Děkuji za rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28
15.6.15 23:48

Martinschwarz.cz vřele doporučuji :-)koukněte na stránky a promyslete :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kerrankin
16.6.15 07:52

Behat do Klanovickeho lesa nebo kolo po okoli, jinak bohuzel taky moc nevim. Chodivala jsem na cernaku do Holmes Place, coz bylo drahe, blbe a jeste to zrusili :mrgreen: Znama jezdi nekam na Floru, nejake centrum je na Rajske zahrade, byla jsem tam jednou na spiningu, a neco je v obch. centru na Vysocanske.
@Pucinka0

• Citovat
  • Upravit
14722
16.6.15 09:02

@Pucinka0, neporadím přímo fitka, ale taky řeším sportování a finance dohromady. Také jsem vždy řešila časově. Po 4 letech neustálého vymýšlení co s tím, jsem přišla na to, že pro mě je nejlepší jít buď do nějakého fitcentra nebo v létě jít si zaběhat, případně rychlou chůzi (dle situace) a k tomu si i zaposilovat (kliky o lavičku apod.). Případně cvičení doma, ale to ty asi nechceš, co?

Edit: časově to znamená, že jsem měla problém docházet na hodiny, které začínali v nějakou konkrétní dobu, páč manžel to ne vždy stihl domů, aby hlídal děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama