Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Prosím, není tu nějaký znalec Německa, kdo by mi poradil, kde bych se mohla stavit na nákupy v Německu? Sháním pro tříletou zimní bundu, kombinézku, případně i jiné věci, pokud by byly kvalitní a vyšly levněji než v ČR. Dnes jsem oběhla město a katastrofa, nic nemají…děkuji za tipy!
Ahoj, momentalne ziju v Nemecku
ve vetsich mestech by mely byt obchody jako u nas - HM, CAA - tam maji vecicky i jine nez u nas, byva hodne akci a ceny take uchazejici. Pak bych doporucovala se podivat kde je po ceste TK MAXX: http://www.tkmaxx.de/…ns/filialen/ tam maji mooore veci ne jenom oblecky za super ceny. Ja tam jdu v nejblizsi dobe taky nakupovat. Ale priprav se na velky prostory a moc veci ![]()