Kam s dětmi v Brně - střed

31
10.3.09 17:42

Kam s dětmi v Brně - střed

Ahojky maminky z Brna a okolí, pozvala mě Mischni. Potřebovala bych poradit - máte některá tip, kam s dětmi v Brně - nejlépe střed města, kde se dá popovídat, posedět a dát si něco dobrého s ostatními maminkami a kde by si prťata pohrály? Bydlím kousíček od Brna a marně přemýšlím, kam jít s 3letou dcerkou v Brně, kde by se jí i mě líbilo popř. vzít s sebou i kamarádky s jejich dětmi… Dáte mi některá tip? Předem díky! zdraví Hopinka
PS. Pro Mischni - máš stejný TP jako já (druhé mimi) :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18633
10.3.09 19:47

Nazdar Brňando, šup jsem ať tě máme pod kontrolou :lol:
https://www.emimino.cz/modules.php?…

Jo a jinak k dotazu. Já byla včera s kamoškou a jejich dětma ve Špalíčku, vegetariánská restaurace REBIO. Můžeš si tam dát kafe, zákusek(dokonce zdravej), a moc dobrej obídek(ještě zdravější) a pro děti je tam kouteček na hraní. Pak je ještě jedno Rebio na Novobranské a nebo není daleko s centra Husova, Baby kavárna. Holky pište i ostatní moc ráda se toho dovím víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7374
10.3.09 23:55

Hopinko,

jj, jak pise lacenka, tak primo v centru je baby kavarna na Husove a pak me jeste napada, ze az otevrou zahradky, tak muzes zkusit i U Slechticen na Behounske (myslim,ze se to jmenuje ted B2) - na proti policajtu. Tam maji na zahradce taky detsky koutek.
Pak je na na Hlinkach mlecny bar, kde maji taky koutek, ale tam jsem jeste nebyla.
Pak samo kavarna na Sumavske, kde se schazime s detmi tady z brnenskyho emimina. To je kousek od centra. Jinak me bliz stredu nic moc nenapada :nevim:

Jestli holky vi jeste neco, tak urcite daji tipa, taky se necham rada inspirovat :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.10 21:12

Posezení s hlídáním

Můžu doporučit posezení v Brně na Lesné. Společenská místnost s herničkou, venku prolízačky, přes den hlídání. Jeden den v týdnu i celodenní. Pro děti super prostředí a levné kafčo :wink:

http://www.priliv.estranky.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18313
26.7.10 21:31

Přímo v centru Brna - 300 metrů od vlakového nádraží:

www.modelovysvet.cz

Na Hlinkách - asi 100 metrů od brněnského pivovaru (u Mendlova náměstí):

www.vytopna.cz - většinou ale bývá narváno, doporučuju rezervaci (telefonickou nebo mailovou) tak 10 dní předem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18313
26.7.10 21:33

No a na Lesné je prý ještě něco:

www.babycafe.cz

pro úplnost - nejspíš autobus č.45?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2731
16.12.10 18:53

na Lesne je ještě duhovy raj- zatim jsme tam byli jen v detskem koutku a super (65Kč bez rod. pasu, 52Kč s pasem, kazdy 10 vstup zdarma)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama