Kamarádka - Hradec králové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sari93
Nováček 3 příspěvky 24.09.18 15:00
kamarádka - Hradec králové

Ahoj, hledám kamarádku na procházky s dětmi nebo jen tak na kafčo a příjde my že Hradec je tu v diskuzi nějak opomenutej

Reakce:
datlovysirup
Nováček 1 příspěvek 24.09.18 21:46

Ahoj, taky jsem z Hradce, mám malou skoro dvouletou slečnu, klidně se můžeme domluvit :)

admin
Extra třída :D 11318 příspěvků 25.09.18 05:49

@sari93 Zdravím,

zkuste zapátrat taky ve skupinách na eMiminu, určitě v nich najdete někoho, kdo s Vámi rád něco podnikne. :)

Pěkný den :kytka:
adminka Eliška

evapapo
Nováček 8 příspěvků 01.11.18 23:55

Svobodné Dvory také k sobě hledáme někoho aby si malá vyhrála…604146489
Ozvi se.

Galadrielin
Nováček 2 příspěvky 19.11.18 19:27

Ahoj, taky jsem z Hradce a se synem (10 měsíců) bychom brali společnost.

evapapo
Nováček 8 příspěvků 19.11.18 23:30

Ahoj a od-kud z Hk??
Můžeme se sejít a popovidat

Galadrielin
Nováček 2 příspěvky 20.11.18 07:39

Bydlíme na začátku Slezského předměstí, kousek od centra. Ale klidně někam popojedeme.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >