Karma - vrátí se mu to?

6
29.1.21 00:08

karma vrátí se mu to?

Ahoj,

Máte zkušenosti s karmou?
Stalo se vám někdy, že vás někdo zklamal, nechval vás trpět dělal si z vás srandu atd.. A vrátilo se mu to? Všechnu tu bolest co vám způsobil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.1.21 00:09

@gtr3 určitě ano!

• Citovat
  • Nahlásit
3862
29.1.21 00:10

Já věřím, ze každému se všechno vrátí. Jen ne tak rychle, jako by si většina lidí představovala. Každopádně karma vrací asi i to, když jí někomu přejeme. Je to prostě takový kolotoč energií…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3344
29.1.21 00:11

Dobrý život je nejlepší pomsta.
Měj se sama dobře. Neukájej se představami, jak se někomu něco vrátí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
29.1.21 00:11
@Anonymní píše:
@gtr3 určitě ano!

Máte zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
29.1.21 00:13

Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. jak vždycky říkává moje babička :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
29.1.21 00:14
@MrsNorris píše:
Dobrý život je nejlepší pomsta.
Měj se sama dobře. Neukájej se představami, jak se někomu něco vrátí.

Víte, miloval jsem jednu holku ale nikdy jsem ji to neřekl, dusil jsem to v sobě.. A sama od sebe mi napsala že mě chce tak jsem byl šťastný snad mě chápete.. Jezdíval jsem za ní skoro každý den.. Ale nic z toho protože si dělala za mě srandu.. Dala mi falešnou naději…prostě jsem zklamaný :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3344
29.1.21 00:19

@gtr3
A teď vyhlížíš, kdy ji sejme karma, aby ses cítil lépe?
Přestaň plýtvat energií.
Zklamání je potřeba si odžít, ale taková zarputilost tě časem pěkně nahlodá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4492
29.1.21 00:21

@gtr3
Myslím, že člověku se může spáchaná škoda vrátit, ale ne ve smyslu, že by ho dostihla "karma ", ale dostihnou ho následky jeho vlastního chování, například když se potká s někým horším než je on sám. Mnoha lidem jejich špatné skutky jednoduše projdou a mnohdy z nich mají i profit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3074
29.1.21 00:27

Já na karmu věřím jen částečně. Některým se to vrátí, protože se k lidem chovají tak hnusně, že si sami pokakaji život a časem skončí sami. Jiným to prochází dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
29.1.21 00:30
@Serpentini píše:
Já na karmu věřím jen částečně. Některým se to vrátí, protože se k lidem chovají tak hnusně, že si sami pokakaji život a časem skončí sami. Jiným to prochází dál.

Dávno jsem se pohádal s kámošem, a ten kámoš mi psal že mi udělá ostudu před celou mojí rodinou a druhý den ten kámoš co mi to psal tak naboural a tu ostudu si udělal sám. Takže na karmu věřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
29.1.21 00:35
@MrsNorris píše:
@gtr3
A teď vyhlížíš, kdy ji sejme karma, aby ses cítil lépe?
Přestaň plýtvat energií.
Zklamání je potřeba si odžít, ale taková zarputilost tě časem pěkně nahlodá.

Máte pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6340
29.1.21 00:51
@leeniik píše:
Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. jak vždycky říkává moje babička :lol:

Přesně to jsem chtěla napsat. Dřív se říkalo to o mlýnech a dnes máme karmu. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6340
29.1.21 00:53
@gtr3 píše:
Ahoj,Máte zkušenosti s karmou?
Stalo se vám někdy, že vás někdo zklamal, nechval vás trpět dělal si z vás srandu atd.. A vrátilo se mu to? Všechnu tu bolest co vám způsobil?

Vykašli se na pomstu. On si osud cestu najde. Užívej si toho co máš zášť zahod. Stejně se s ní budeš uzirat jen ty sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.21 01:00
@gtr3 píše:
Máte zkušenosti?

Já mám zkušenost.
Hromadu let zpět ona odmítla hodného sympatického hocha s tím, že je zrzavý a ona nechce zrzavé děti. Byla to doba, kdy zrzavost budila posměch. Vzala si černovlasého, nejen, že jí podváděl, ale oba synové jsou zrzaví a i všichni vnuci. Co by to bylo jiného, než karma, nebo Boží mlýny:nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat