Kde nakupujete maso pro děti

1
8.5.16 14:01

kde nakupujete maso pro děti

Ahoj holky, kde prosím vás nakupujete maso pro děti v Praze? Nechci kupovat vaničky ze supermarketů… děkuji Anita

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1299
8.5.16 14:10

A co se porozhlédnout po okolí po nějakém řeznictví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
8.5.16 14:14

No, ono i to „čerstvé“ maso od řezníka může být několikrát rozmražené a znovu zmražené(což už se mi stalo a bylo to řeznictví s velkým obratem). Krůta z farmy smrděla, nevím, jetsli mám smůlu, každopádně jsem to přestala řešit. Když jdu kolem řezníka, koupím maso od něj s tím, že zdůrazním, že to mám pro dítě (ale nedělám si iluze, že je to bráno v potaz :-)). No a případně Lidl, apod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5215
8.5.16 14:14

Bud kvalitní řezník nebo primo z farem ( osobně volim primo farmy)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64733
8.5.16 14:34

@Ankamanka mrkni se na farmářské obchody. Já kupuju od kámošů, co chovají zvěř :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.5.16 14:38

Na farmářských trzích, většinou Pankrác. Drahé, ale paní mi snad neprodá nic špatného, jednou mi rovnou řekla, ať tohle radši neberu, že spíš tamto…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14110
8.5.16 15:10

@galantnijelenice nebyla to taková blonďatá, trochu macatější?

Příspěvek upraven 09.05.16 v 07:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
8.5.16 17:20
@Patule píše:
No, ono i to „čerstvé“ maso od řezníka může být několikrát rozmražené a znovu zmražené(což už se mi stalo a bylo to řeznictví s velkým obratem). Krůta z farmy smrděla, nevím, jetsli mám smůlu, každopádně jsem to přestala řešit. Když jdu kolem řezníka, koupím maso od něj s tím, že zdůrazním, že to mám pro dítě (ale nedělám si iluze, že je to bráno v potaz :-)). No a případně Lidl, apod…

Přesně tak. U nás mi přijde daleko lepší koupit v supermarketu než v řeznictví. Jednak mám pocit, že k řezníkovi nikdo nechodí, je do celý den vystavený a odkrytý a kdo ví jak je to tam dlouho atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
8.5.16 22:32

Ja zjistila, že řeznictví Jiko a ještě jedno, kde jsem se ptala, prodává kuřecí z Polska. takže už radějí bud balene v supermarketu, kde je napsáno, odkud je nebo od někoho, kdo má zvířata

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2470
9.5.16 11:05

Já už nevěřím ani řeznictví. Jsem z menšího města, kde se lidi znají a přesto mi v pátek prodali smradlavé kuřecí řízky. Maso pro prcka kupuju v Globusu, tam mají pěkné. Jinde v super a hypermarketu bych se bála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat