Kde nejraději nakupujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petruna21
Echt Kelišová 9241 příspěvků 07.03.18 19:50
Kde nejraději nakupujete ?

Zdravím všechny :mavam:

• Toto téma zakládám jen tak pro zajímavost :) kde nejraději nakupujete potraviny, v jakém krámě? :)

A který krám třeba nemusíte? :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

brumi
Kelišová 6040 příspěvků 07.03.18 19:53

U mě vede Albert nebo hruška, a nejhorší penny.

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 4 inzeráty 07.03.18 19:55

Lidl :palec:

LLenule111
Závislačka 3005 příspěvků 07.03.18 19:55

Nejčastěji nakupuji v albertu, mám ho nejblíž. A pak lidl, řezník, pekárna.

miminecko9
Kecalka 105 příspěvků 07.03.18 19:55

Mám ráda Kaufland, Lidl, Tesco, občas Penny, v Albertu jsem byla asi tak 5× v životě a to samé v Bille.

cverunka
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 07.03.18 19:57

U nás veda Billa a Lidl. Nesnáším Kaufland a není mi nějak sympatický ani Albert.

Šarlota4
Echt Kelišová 9119 příspěvků 07.03.18 19:59

Z retezcu urcite Lidl bezkonkurencne. Pak obcas Tesco, ptz tam kupuju nekdy hadry pro dite. Jinak chodim i do malych obchodu ( pekarna, reznik, zelenina)

Tableta
Závislačka 3443 příspěvků 07.03.18 20:00

Nejlepší Lidl, co se týče absolutně všeho. Vždy je doplněné zboží, nikdy jsem nenašla prošlou nebo zkaženou věc. U pokladny se na mě prodavačka vždy podívá, usměje, pozdraví. :palec: Nejhorší Pennyje Penny, tam věčně nemají vyskládaný zboží. Když jdu do Penny, musím mít namyšlený aspoň 4 jídla, ale stejně většinou musím něco vymyslet až tam, protože prostě nic věčně nemají. Manžel šel jednou koupit 4 věci a vrátil se s jedinou. A to nemluvím o tom, že jsem tam několikrát našla týden prošlý uzeniny a několikrát jsem si domů donesla i zkažené, i když to mělo pořád daleko do data spotřeby :zed: Pak je hroznej Albert, tam prodavačka nikdy nepozdraví, oční kontakt nula nula prd, tak kde jsme jako :nevim: V Kaufu se na mě zase koukali jak na zloděje, když jsem tam chodila s kočárem. Asi tam jsou matky brány jako potenciální zlodějky, ne jako zákaznice. Dál nevím, nic jinýho poblíž nemáme :mrgreen:

Příspěvek upraven 07.03.18 v 20:03

lachtanice86
Závislačka 4746 příspěvků 07.03.18 20:00

Lidl a billa a nesnáším kaufland

Káťa19
Kelišová 5434 příspěvků 41 inzerátů 07.03.18 20:02

Lidl :palec:, Albert jen v nejvetsi nouzi a maso uz nikdy

histep
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 07.03.18 20:03

Nakupujeme Lidl, Billa, Globus, Kaufland - v tomto poradi, dle velikosti nakupu a cesty okolo. Nejhorsi jsou Albert a Tesco.

Vyvrtka
Zasloužilá kecalka 919 příspěvků 07.03.18 20:04

Nejraději v Lidlu a pak Albert. Penny nestojí za nic a do Kauflandu jezdíme do Německa i když je u nás, ale tam je to o jiný kvalitě.

Hadumi
Extra třída :D 12897 příspěvků 07.03.18 20:06

Obvykle nakupuji v malých no name obchodech, kde mají české potraviny. Jinak Lidl, Billa.

cverunka
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 07.03.18 20:07

@Tableta Přesně kvůli tomu nesnáším Kaufland, že se na každého dívají jak na zloděje. Já už tam nepláchla tak 10 let.

Alladina
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 07.03.18 20:08

@Petruna21
Nakupuju tak poruznu, chodím hodně do Lidlu. Dříve jsem k němu měla nedůvěru, ale nakonec jsem s ním měla vždy dobrou zkušenost. Opravdu nesnáším Penny, to raději pojedu o kus dál, nez bych šla nakoupit tam.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Mareš má přemožitele! Prvenství mu vzal kluk, kterého dosud nikdo neznal

Ještě před měsícem o jeho existenci téměř nikdo nevěděl, dnes je z něj... číst dále >

Pašovaly drogy spolu? „Zmije Simona všem lže,“ vzkazuje Tereza z Pákistánu

Byly jako dvojčata, objížděly spolu privátní kluby po celé Evropě a společně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama