Reklama

Kde nejraději nakupujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 07.03.18 19:50
Kde nejraději nakupujete ?

Zdravím všechny :mavam:

• Toto téma zakládám jen tak pro zajímavost :) kde nejraději nakupujete potraviny, v jakém krámě? :)

A který krám třeba nemusíte? :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

brumi
Kelišová 6447 příspěvků 07.03.18 19:53

U mě vede Albert nebo hruška, a nejhorší penny.

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 07.03.18 19:55

Lidl :palec:

LLenule111
Závislačka 3349 příspěvků 3 inzeráty 07.03.18 19:55

Nejčastěji nakupuji v albertu, mám ho nejblíž. A pak lidl, řezník, pekárna.

miminecko9
Kecalka 122 příspěvků 07.03.18 19:55

Mám ráda Kaufland, Lidl, Tesco, občas Penny, v Albertu jsem byla asi tak 5× v životě a to samé v Bille.

cverunka
Závislačka 2551 příspěvků 07.03.18 19:57

U nás veda Billa a Lidl. Nesnáším Kaufland a není mi nějak sympatický ani Albert.

Šarlota4
Echt Kelišová 9728 příspěvků 07.03.18 19:59

Z retezcu urcite Lidl bezkonkurencne. Pak obcas Tesco, ptz tam kupuju nekdy hadry pro dite. Jinak chodim i do malych obchodu ( pekarna, reznik, zelenina)

Tableta
Závislačka 4016 příspěvků 07.03.18 20:00

Nejlepší Lidl, co se týče absolutně všeho. Vždy je doplněné zboží, nikdy jsem nenašla prošlou nebo zkaženou věc. U pokladny se na mě prodavačka vždy podívá, usměje, pozdraví. :palec: Nejhorší Pennyje Penny, tam věčně nemají vyskládaný zboží. Když jdu do Penny, musím mít namyšlený aspoň 4 jídla, ale stejně většinou musím něco vymyslet až tam, protože prostě nic věčně nemají. Manžel šel jednou koupit 4 věci a vrátil se s jedinou. A to nemluvím o tom, že jsem tam několikrát našla týden prošlý uzeniny a několikrát jsem si domů donesla i zkažené, i když to mělo pořád daleko do data spotřeby :zed: Pak je hroznej Albert, tam prodavačka nikdy nepozdraví, oční kontakt nula nula prd, tak kde jsme jako :nevim: V Kaufu se na mě zase koukali jak na zloděje, když jsem tam chodila s kočárem. Asi tam jsou matky brány jako potenciální zlodějky, ne jako zákaznice. Dál nevím, nic jinýho poblíž nemáme :mrgreen:

Příspěvek upraven 07.03.18 v 20:03

lachtanice86
Kelišová 6050 příspěvků 07.03.18 20:00

Lidl a billa a nesnáším kaufland

Káťa19
Kelišová 7098 příspěvků 36 inzerátů 07.03.18 20:02

Lidl :palec:, Albert jen v nejvetsi nouzi a maso uz nikdy

histep
Závislačka 3267 příspěvků 07.03.18 20:03

Nakupujeme Lidl, Billa, Globus, Kaufland - v tomto poradi, dle velikosti nakupu a cesty okolo. Nejhorsi jsou Albert a Tesco.

Vyvrtka
Ukecaná baba ;) 1533 příspěvků 07.03.18 20:04

Nejraději v Lidlu a pak Albert. Penny nestojí za nic a do Kauflandu jezdíme do Německa i když je u nás, ale tam je to o jiný kvalitě.

Hadumi
Extra třída :D 13404 příspěvků 07.03.18 20:06

Obvykle nakupuji v malých no name obchodech, kde mají české potraviny. Jinak Lidl, Billa.

cverunka
Závislačka 2551 příspěvků 07.03.18 20:07

@Tableta Přesně kvůli tomu nesnáším Kaufland, že se na každého dívají jak na zloděje. Já už tam nepláchla tak 10 let.

Alladina
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 07.03.18 20:08

@Petruna21
Nakupuju tak poruznu, chodím hodně do Lidlu. Dříve jsem k němu měla nedůvěru, ale nakonec jsem s ním měla vždy dobrou zkušenost. Opravdu nesnáším Penny, to raději pojedu o kus dál, nez bych šla nakoupit tam.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >