Kde sehnat práci při RD

561
16.9.21 00:34

Kde sehnat práci při RD

Ahojky.

Mám téměř 2 letého syna. Přemýšlela jsem, že bych si našla nějaký přivýdělek. Třeba 1-2 týdně po domluvě na pár hodin.
Syna by hlídala některá z babiček nebo muž.

Ale kde nic, tu nic a to si nevybírám, jen nemohu být tak flexibilní… Ale ptž. mám SŠ vzdělaní a klidně budu uklízet, ale ani to, kde nic, tu nic :think:
Kde prosím berete ty přivýdělky a v jaké profesi?
S prací z domova nemám zkušenosti, tak se do toho ani nechci pouštět. Nemám v tom ani přehled.
Dotaz je ze zvědavosti, nemám finanční problémy, ale něco navíc a trénink do práce je vždycky fajn. :D

Díky za tipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1168
16.9.21 01:46

Ja jsem chodila na brigadu vecer do pekarny. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9968
16.9.21 05:41

@dog.s Já chodila taky při rodicaku pracovat.Byl to úklid ale bylo to každý den na 4hodiny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3385
16.9.21 06:05

Ja mam domluveno, ze budu pokracovat ve sve stavajici praci, jen na zkraceny uvazek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2873
16.9.21 06:45

Vedouci krouzku pro deti. Je to na par hodin v odpolednim case. Casto si muzes vybrat i den, kdy se ti to hodi a rozsah prace. Staci mit jen neco, co muzes predat dal a naplnit krouzek. Jsou krouzky ruznorode od vytvarky/sport/deskove hry/siti/pocitace/hudba-vlastne skoro cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4342
16.9.21 06:50

Pracovala jsem v puvodnimm oboru, jen na zkraceny uvazek, napr 2 dny v tydnu. Bud u puvodniho zamestnavatele na dohodu nebo jsem presla k jinemu na klas. smlouvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 07:36
@Oriseka píše:
Vedouci krouzku pro deti. Je to na par hodin v odpolednim case. Casto si muzes vybrat i den, kdy se ti to hodi a rozsah prace. Staci mit jen neco, co muzes predat dal a naplnit krouzek. Jsou krouzky ruznorode od vytvarky/sport/deskove hry/siti/pocitace/hudba-vlastne skoro cokoliv.

Za ty peníze které si tím vydělá, bych od dítěte nešla.. Ale přivedlo mě to třeba k doučování, vyzvedavani /hlídání dětí.
Zakladatelko, já jsem zehlila a měla jsem i nabidky těm ženským uklízet, mýt okna. Dělám copywriting, moderuju různé akce, dělám pro mikroregionalní televizi. Záleží, co umíš. Taková klasika je výpomoc v hospodě, u nás pořád hledají do restaurací personál. Ale to asi není jen na odpoledne. Prosím anonym, jsem podle svých aktivit snadno poznatelna.

• Citovat
  • Nahlásit
18672
16.9.21 07:41

Z mojí práce bohužel brigady nejsou možné. Tak jsem jednu chvíli chodila uklízet. Ale bylo to 2× tydne na 4hodiny večer, měsíčně 3tisice. Babicky hlídací nemáme, manžel často dlouho v práci a ja za to hlídání a dojíždění nakonec dala vic nez jsem vydělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2873
16.9.21 07:48
@Anonymní píše:
Za ty peníze které si tím vydělá, bych od dítěte nešla.. Ale přivedlo mě to třeba k doučování, vyzvedavani /hlídání dětí.
Zakladatelko, já jsem zehlila a měla jsem i nabidky těm ženským uklízet, mýt okna. Dělám copywriting, moderuju různé akce, dělám pro mikroregionalní televizi. Záleží, co umíš. Taková klasika je výpomoc v hospodě, u nás pořád hledají do restaurací personál. Ale to asi není jen na odpoledne. Prosím anonym, jsem podle svých aktivit snadno poznatelna.

Tady se za to nabizi 250-350 na hodinu a porad nekoho hledaji. Ja jsem si tim privydelala slusne, kdyz jsem mela na RD jen jedno dite a hlidani. Navic nebyva problem obcas si tam dite vzit s sebou, kdyz ti treba selze hlidani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2940
16.9.21 08:00

Zkus mavimi.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5484
16.9.21 08:22

Chodila jsem 2 víkendy v měsíci od 10 do 20h prodávat oblečení do obchodního centra. Takových brigádníků tento obchod měl 4 a ostatní plus mínus taky. Jestli máš někde poblíž obchodní centrum typu Olympia Brno tak to zkus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat