Kde sehnat vystuženou podprsenku 85 F se širokými ramínky ?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6491
4.8.20 15:04

@V anda

Proč jich potřebuješ více? Jak píšu kup si dvě poradny a vydrží ti. Pak si kup zase menší, ale zase kvalitní. Prádlo z HM apod., mi vydrželo vždy chvíli takže jsem tím nic neusetrila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
918
4.8.20 16:19
@Natálka26 píše:
@V andaProč jich potřebuješ více? Jak píšu kup si dvě poradny a vydrží ti. Pak si kup zase menší, ale zase kvalitní. Prádlo z HM apod., mi vydrželo vždy chvíli takže jsem tím nic neusetrila.

tak já to mám jinak… potřebuju alespoň 3 spíš tak 4 nebo 5 a moje zkušenost je taková, že to zase tolik o dost nevydrží…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
4.8.20 16:50

Mě teda podprsenka z HM vydržela fakt dlouho a byla jsem s ní natolik spokojená, že od té doby je kupuji hlavně tam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18305
4.8.20 17:03

@V anda no tak to jsi nenapsala, ze hubnes a chces ji na chvilku :nevim: kazdoadne v mych odkazech jich je nekolik za levnejc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
918
4.8.20 21:57

@Káťa19

v komentarich pak no.. nehubnu nejak rychle, ale proste i se potim atd… mam na sobe ozkouseny, ze treba astratex je fajn, ale nevydrzi zas o tolik dele jak ta z FnF a taky jak hubnu takto nema smysl… a navic ikdybych nehubla, tak ne kazdy na to ma rozpocet… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
4.8.20 22:07

Marks and Spencer

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 22:26

@V anda Vzhledem k místním rejpelkám, raději anonymně. Případně prosím o smazání, nechci, aby si ze mně utahovali skrze velikost poprsí.

Já podprsenky nakupuji nejčastěji v Tescu. Mám velikost 70H, tu tam sice neseženu, ale mají 75G a to už je docela obstojné. 85F v Tescu seženeš na 100 %. Jejich podprsenky jsou pohodlné, příjemně se nosí a dokonce i vypadají velmi hezky. Cena kolem tří stovek. Se slevou i méně.

Tak pokud proti tomuto obchodu nic nemáš, vřele doporučuji.

• Citovat
  • Nahlásit
918
4.8.20 22:42
@Anonymní píše:
@V anda Vzhledem k místním rejpelkám, raději anonymně. Případně prosím o smazání, nechci, aby si ze mně utahovali skrze velikost poprsí.

Já podprsenky nakupuji nejčastěji v Tescu. Mám velikost 70H, tu tam sice neseženu, ale mají 75G a to už je docela obstojné. 85F v Tescu seženeš na 100 %. Jejich podprsenky jsou pohodlné, příjemně se nosí a dokonce i vypadají velmi hezky. Cena kolem tří stovek. Se slevou i méně.

Tak pokud proti tomuto obchodu nic nemáš, vřele doporučuji.

vsak ja tam nakupovala! Ale pisu, ze bohuzel tu moji prestali vyrabet :(

jakou mas ty? posli foto do zpravy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1717
6.8.20 10:58
@V anda píše:
@Natálka26 @kavenka @kyticka86triola, triumph i astratex jsou fajn ale taky drahé…nad 1000kč už mě to přijde moc no…

Jak radi holky, pri nasi velikosti na prádle nesetri..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
918
7.8.20 20:48
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie