Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Modré z neba opakují v neděli na stanici DOMA odpoledne také se koukám je to nádherný pořad akorát zpotřebuji moc kapesníku
Presne, tak me to nepousti vubec nikam! A Pritom mam hrozne rada modre z neba, ktere mohu sledovat jen pri navsteve v ceske republice! Ale pres internet to bohuzel nefunguje:-)S pozdravem Simone ![]()
DOBRÝ DEN.Jsem ČR SLEDUJÍ VÁŠ POŘAD. JSEM NEVIDOMÁ A ZDA JE TO MOŽNÉ, MÁM JEDNO PŘÁNÍ. CHTĚLA BYCH ASPOŃ NA CHVILKU SE SEJT UŽASNOU ŽENOU. KTERÁ MODERUJE V PO V POŘADU SUPER MAMA. JSTE UŽASNÁ STANICE KTEROU POSLOUCHAM.MOC VÁM DĚKUJÍ TEL…
Bude potřeba se s s vaším přáním obrátit přímo na pořad Modré z neba. Vysílá ho Markíza na Slovensku.
Ale prd voyo je zadarmo na 7 dni potom sa uz musi platit inak to nejde
Holky jsem asi blbá ale mně to nejde
jsem zaregistrovaná a i když to chci třeba jen vyzkoušet na těch 7 dní tak to po mně chce platbu kartou (protože přes SMS to z ČR nejde),tak já nevím ![]()
Tak už chápu nečetla jsem celou diskuzi… je škoda že to zpoplatnili nechce se mi stahovat díly z uložto…
Máme pomalejsi net, tak jeden dil stahuji třeba 2 hodiny, pak se na to kouknu a smazu - když není jina volba, tak jak jinak?
Take mi nejde se na to podivat, nemohl by mi prosím nekdo rict, jak se jmenovala ta paní, popř. kdokoliv z té rodiny z vysílání z 27.11. díl č. 26??? Budu moc vděčná. Na netu nikde zvežejnění nejsou. Děkuji moc!!
@Femme-F píše:
Take mi nejde se na to podivat, nemohl by mi prosím nekdo rict, jak se jmenovala ta paní, popř. kdokoliv z té rodiny z vysílání z 27.11. díl č. 26??? Budu moc vděčná. Na netu nikde zvežejnění nejsou. Děkuji moc!!
zkuste jejich fb stránku, popřípadně tam napište svůj dotaz, určite vam napisi
Tak to tedy nevím jak i přes registraci to nejde spustit, bez zaplacení.