Kde sledovat Modré z nebe zdarma

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Zittovka
26.3.13 11:55

Tak to tedy nevím jak i přes registraci to nejde spustit, bez zaplacení.

  • Citovat
  • Upravit
366
26.3.13 12:32

Bez zaplacení to spustit nepůjde…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
barteckab
4.4.13 17:16

modré z neba

Modré z neba opakují v neděli na stanici DOMA odpoledne také se koukám je to nádherný pořad akorát zpotřebuji moc kapesníku

  • Citovat
  • Upravit
m m
16.6.13 13:46

zprava

Stahnisito na ulozto

  • Citovat
  • Upravit
simona schedler
5.9.13 00:59

Presne, tak me to nepousti vubec nikam! A Pritom mam hrozne rada modre z neba, ktere mohu sledovat jen pri navsteve v ceske republice! Ale pres internet to bohuzel nefunguje:-)S pozdravem Simone :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
84
5.9.13 11:23

Tak dneska jde vcerejsi dil stahnout na ulozto.cz

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Elena 12345
29.9.13 06:55

Modré z neba

DOBRÝ DEN.Jsem ČR SLEDUJÍ VÁŠ POŘAD. JSEM NEVIDOMÁ A ZDA JE TO MOŽNÉ, MÁM JEDNO PŘÁNÍ. CHTĚLA BYCH ASPOŃ NA CHVILKU SE SEJT UŽASNOU ŽENOU. KTERÁ MODERUJE V PO V POŘADU SUPER MAMA. JSTE UŽASNÁ STANICE KTEROU POSLOUCHAM.MOC VÁM DĚKUJÍ TEL…

  • Citovat
  • Upravit
13119
29.9.13 10:10

Bude potřeba se s s vaším přáním obrátit přímo na pořad Modré z neba. Vysílá ho Markíza na Slovensku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
BBteza
7.11.13 16:58

Voyo

Ale prd voyo je zadarmo na 7 dni potom sa uz musi platit inak to nejde

  • Citovat
  • Upravit
1794
7.11.13 17:53

Holky jsem asi blbá ale mně to nejde :( jsem zaregistrovaná a i když to chci třeba jen vyzkoušet na těch 7 dní tak to po mně chce platbu kartou (protože přes SMS to z ČR nejde),tak já nevím :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1794
7.11.13 18:00

Tak už chápu nečetla jsem celou diskuzi… je škoda že to zpoplatnili nechce se mi stahovat díly z uložto…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
84
8.11.13 08:19

Máme pomalejsi net, tak jeden dil stahuji třeba 2 hodiny, pak se na to kouknu a smazu - když není jina volba, tak jak jinak?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
920
7.12.13 12:46

Take mi nejde se na to podivat, nemohl by mi prosím nekdo rict, jak se jmenovala ta paní, popř. kdokoliv z té rodiny z vysílání z 27.11. díl č. 26??? Budu moc vděčná. Na netu nikde zvežejnění nejsou. Děkuji moc!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
84
7.12.13 14:23
@Femme-F píše:
Take mi nejde se na to podivat, nemohl by mi prosím nekdo rict, jak se jmenovala ta paní, popř. kdokoliv z té rodiny z vysílání z 27.11. díl č. 26??? Budu moc vděčná. Na netu nikde zvežejnění nejsou. Děkuji moc!!

zkuste jejich fb stránku, popřípadně tam napište svůj dotaz, určite vam napisi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová