Kde spí váš partner?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LauraS.
Nováček 8 příspěvků 26.06.09 14:24
Kde spi vas partner ??

S partnerem jsme spolu 10 let a mame 2 deti. Je tam ale jedna vec, ktera me dost mrzi. Partner zacal ani ne po roce znamosti spat mimo loznici. Ze zacatku v obyvaku na valende, pozdeji si zaridil dokonce vlastni pokoj. Posledni dobou jsme dospeli do stadia, kdy prespava v obytnem privesu vedle domu. Za ta leta jsem jiz nekolikrat zkousela s nim na toto tema mluvit. Na nejakou dobu pak pozde v noci chodi do loznice, pak cim dale tim pozdeji, mene casteji a nez se nadeju, spi zase trvale nekde jinde. Drive takhle „mizel“ i pres den, ale to jsem byla „tvrdsi“, jelikoz slo o kontakt k detem. Dnes jsme ve stavu, kdy on sice pres den travi cas v dome s nama, ale okamzite, co deti jdou spat mizi do „sveho“. Takze vecer co vecer jsem s detmi v podstate sama doma. Strasne mi chybi partner, s kterym bych se po vecerech mohla bavit, ke kteremu bych se mohla v noci pritulit. Se sexem problem nema, to on klidne prijde, ale pak „si jde zakourit“ a uz se nevrati. Ja to proste nechapu. Asi to nikdy nezmenim, ale zit takhle „sama“ jsem si nepredstavovala. Ale zase rozchazet se s partnerem, ktery se o deti dobre stara a deti ho miluji, jen kvuli tomu, ze matka je smutna a citi se osamele???
Ja nevim. Znate takovy pripad? Jak na to mam reagovat???

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 26.06.09 14:27

A řekl ti, co je důvodem, že chce mít svoje spaní? Rušíte se nějak v noci? Chrápeš ty nebo on? Nebo máte odlišné biorytmy?

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 26.06.09 14:32
janine24 píše:
A řekl ti, co je důvodem, že chce mít svoje spaní? Rušíte se nějak v noci? Chrápeš ty nebo on? Nebo máte odlišné biorytmy?

Presne, ja bych patrala po duvodech PROC s tebou v loznici byt nechce pres noc… Co dela sam po vecerech v privesu???

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 26.06.09 14:36

Tak my máme taky oddělené ložnice a klidně se přiznám, že nic lepšího neznám :D :D Po večerech pracujeme oba, takže čas na sebe si vyšetříme přes den a absolutně bez problémů.
Jediný problém jsou dovolené, kde spíme spolu a nějak už nejsme zvyklí :D :D

LauraS.
Nováček 8 příspěvků 26.06.09 14:36

Ne, nikdy mi to nevysvetlil. Proste se jakekoli odpovedi strasne vyhyba a pak radsi tech par dni spi v loznici. Ted uz ale ani to ne. Naposledy mi odpovedel, ze nevi proc. Ja nechrapu :lol: on jen trosinku. Ale v jednom mas pravdu - rad usina u televize. Me to rusi, ale snazila jsem se to prekousnout a nechala jsem ho ji dat i do loznice. Presto nezustal. Dalsi rozdil je, ze je kurak a v loznici kourit nesmi. V jeho pokoji mohl, tak to asi bylo pohodlnejsi. Ale v privesu take ne, tak nevim.

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 26.06.09 14:38

Teda nevím, usínání u TV chápu, ale když je i v ložnici, tím to asi nebude. Snažila bych se z něj ten důvod dostat. Ať už je to cokoli. Třeba bys to mohla změnit - aby usínal dříve nebo později než ty, aby bylo tepleji nebo chladněji v místnosti, prostě něco, co mu vadí.

radúna
Extra třída :D 12041 příspěvků 26.06.09 14:46

LauraS., já nevím, jestli Tě spíš nerozhodím…Ale takhle se choval jeden můj kamarád, který si až po 8-letém manželství s dvěma dětmi přiznal, že je homosexuál… 8O . Má dva syny, hodnou ženu, ale nějak mu pořád něco chybělo. Zjistil, že je gay, přiznal to nejdřív doma, pak se svěřil rodičům.
Já nevím, snad to ale není váš případ. Co sex? Máte v pohodě?

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 26.06.09 14:49

Tak samozřejmě, může to být i homosexualita. Ale zrovna tak psychický problémy, deprese, problémy v práci, cokoli, co mu brání být s tebou a sdílet s tebou svoje myšlenky. Jestli má potíž se otevřeně projevit a říct, kde je důvod, tak na to sama asi nemusíš přijít ani za sto let…

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 26.06.09 15:13

Taky mame oddelene spani a neni nic lepsiho.Partner se „odstehoval“ pri mem tehotenstvi,mela jsem citlive spani,on se furt v posteli hemzil a me to budilo a co spim sama tak si to nemuzu vynachvalit.
Mame dva byty takze bud spi tam nebo u me a male v obyvaku a oboum nam to tak vyhovuje.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.09 15:21

Zajďte do poradny a proberte to tam, oni to z něj už dostanou. Vypadá jako dobrý chlap, to musíš vědět ty, tak je škoda si ničit vztah nějakým problémem, který se dá řešit, ale on o něm nedokáže mluvit, stydí se třeba. My si s partnerem jsme hodně blízký, říkáme si v podstatě všechno, ale jak se jedná o nějaký intimní hodně osobní věci, tak to z něj musím dolovat, prostě se stydí - ať už šlo o něco, co mu na mě vadilo nebo třeba o krvácení z konečníku, nechtěl o tom mluvit, jak jsem nakousla správný téma, tak už to bylo venku a už se rozpovídal… Asi fakt potřebuje pomoct, může tam chodit ze začátku i sám nebo střídavě s tebou a něčeho se třeba doberete. Hodně štěstí

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47203 příspěvků 26.06.09 15:30

Tak to já ti závidim :lol: .Mě trvalo skoro 5 let než jsem ho z postele dotala a to až když senarodil malej.Takže tet spí v obýváku na zemi a aý se přestěhujem do domečku bude mít vlastní pokoj.Já spim v posteli z malim,jiného chlapa v posteli nesnesu a nijak to náš vztah nenarušilo,spíš na­opak

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 26.06.09 15:39

No tak obývání dvou bytů už mi přijde trošku dost. Ale vlastní pokoj je můj sen. :-)
Ale chápu, že tě to trápí. No jo, budeš to z něj muset dostat. Sama bych doma taky bejt nechtěla. Ale na spaní jo. Mě všechno vzbudí a sama se hodně vrtím a nerada jiný rušim. A tak.
To zas manžel by moc rád usínal v obětí. A já ho při spaní nepustím ani za půlku postele. :-)

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 26.06.09 15:47

Ali pokud si dvema byty narazela na me tak je to tim ze mame kazdy svuj byt a ani jeden se sveho nechce zbavit takze tak :wink:

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 26.06.09 15:54

Já myslím, že je dost velký rozdíl, jestli někdo spí odděleně po vzájemné dohodě nebo bez udání důvodu. Chápu, že je to někdy výhodné, někdy jediné možné, aby se partner vyspal pořádně, ale musí to tak chtít oba. Pokud ano a vyhovuje, proč ne. Zakladatelka má podle mýho trochu jinou situaci.

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 26.06.09 15:56

Tami: Ale jo. Já vím, že každý podle svého gusta. :-) Mě by bylo líto těch peněz:-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Volný z SPD označil Havla za vlastizrádce a strhla se mela. „Je to můj názor!“

Z facebookového a twitterového profilu člena SPD Lubomíra Volného (45) se... číst dále >

Vidíme ho naposledy? Postránecký se dnes rozloučí s Krejzovými, čeká ho boj o zdraví

Uvidíme ho ještě někdy před kamerou? Populární herec Václav Postránecký se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >