Kde v Praze mají čarodějnický klobouk za normální cenu?

31672
30.10.16 22:26

Kde v Praze mají čarodějnický klobouk za normální cenu?

Ahoj, potřebovala bych radu. Kluic potřebují na úterý do školky nějakou masku na trapnej halloween. Něco vyrobíme a vymyslíme, ale určitě potřebuju černý klobouky, na eshopu mají všude, od ani ne 30kč, ale já bych ho potřebovala zítra koupit, poštou už by nedošel. netušíte, kde je mají? koukala jsem v Kiku, tam mají ale jen celý kostýmu, klobouk+n+jakej hábit asi za 160kč, to nechci. představovala bych si max 50kč za kus, stačí úplně obyčejný. Díky :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1869
30.10.16 22:29

Tesco a lidl

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1291
30.10.16 22:30

Ahoj, ja nevim, jak v Praze, ale u nas maji u Vietnamcu, cena cca tech 35kc.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1869
30.10.16 22:30
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23864
30.10.16 22:31

Já u nás kupovala klobouk v papírnictví.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31672
30.10.16 22:36
@Oudrey píše:
Tesco a lidl

v Tesku jsem dneska koukala v Liberci, a neměli, nebo jsem neviděla. Zkusím mrknout ještě u nás. Nebo i v tom Lidlu, ten máme kousek.

každopádně všem díky, klidně dávejte tipy dál, snad seženu. Já to ím už od minulýho úterý, ž ebude potřeba, ale furt jsme to odkládala, až včera jsme se uráčila konečně vymyslet apsoň to, co vůbec uděláme/koupíme, dneska jsme byli na výletě, takže jsme měli po cestě jen to tesko v Liberci…no snad zítra nestrávím celý den sháněním klobouku :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11439
30.10.16 22:40

Pemi drogerie u Olšanky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69117
30.10.16 22:47

V Lidlu meli minuly tyden za pade, ale brala jsem v tom nasem posledni. Jinak bych zkusila libovolne hrackarstvi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1869
30.10.16 22:48

@slavuska1
Asi uz meli vyprodano. Ja jsem kupovala na Zlicine cca pred 14ti dny za 39 kc. V Globusu by taky meli mit

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7527
30.10.16 22:49

Jeste bych zkusila Pepco

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1869
30.10.16 22:51

Stejne mi prijde, ze ze skolky dostavame tak 3× tydne nejaky ukol. Porad tam neco nosime/ vyrabime :nevim: Je to fajn pro ty, co jsou doma, ale kdyz se chodi do prace a druhy dite je ve skole, tak je to nekdy moc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1259
30.10.16 23:04

Tesco, lidl nebo v papírnictví koupit dvě čtvrtky černé a vyrobit. zabere to asi 10 minut, děti se u toho zabaví a stojí tě to asi 30 korun. nevím, nepřijde mi na výrobě věcí do školky/školy něco blbého, naopak, vždyt je to super že se tam něco děje a nesedí jak pecky a nenudí se.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1869
30.10.16 23:14

Jj, deti at tvori. Taky by mohlo vyrabeni probihat ve skolce, deti by se vyradily. Jen rikam, ze u nas ve skolce maji tak 3× tydne ukoly maminky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1259
30.10.16 23:33

No tak já se snažím většinu práce přehodit na děti aby z toho něco měli. dohlížím samozřejmě ale jinak dělají děcka, jinak by to nebavilo nikoho. ale každý jsme jiný, beru… u nás pravda dělají ve školce, domů se nosí akorát hotové výrobky…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6437
31.10.16 02:30

@slavuska1 Kupovala jsem v papírnictví na hlavním nádraží, cena kolem 50-60 Kč..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová