Kde v Rakousku nakoupit?

17.7.15 17:41

Kde v Rakousku nakoupit ?

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s dětskou výživou z Rakouska ( příkrmy, UM atd. )? A co dál se vyplatí v Rakousku koupit? Nemám žádné zkušenosti, jeli bychom poprvé, tak budu ráda za každou radu :)
PS: Jeli bychom od Jindřichova Hradce, které nejbližší město by bylo dobré? Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.7.15 17:46

@bombonek009
V Rakousku se vyplatí něco kupovat? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2307
17.7.15 17:47

My kupujeme praci gely, avivaze, ale musi byt v akci jinak se to nevyplati kupovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
17.7.15 18:34
@zvidavajanca píše:
@bombonek009
V Rakousku se vyplatí něco kupovat? :nevim:

Ono jde hlavne o tu kvalitu!

@bombonek009 v Rakousku je draz nez v nemecku ale ja drive pro dceru kupovala vsechny sklenicky jen v Rakousku. nejlepsi na to byl obchod Muller - to u je prehlasovane. Ale muselo to byt v akci. Jinak mam kartu do Bipy, vyborna drogerie, s kartou jsou ceny dost dole a ty prasky avivaze atd se nedaji srovnavat s tim co se orodava v cesku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100
17.7.15 19:27

My máme chalupu kousek od hranic s Rakouskem, byli jsme tam nakupovat loni v létě ve Waidhofen an der Thaya… Mají tam nákupní centrum, kde se dalo koupit v podstatě všechno… Bylo tam DMko, Spar, C&A a spousty dalších obchodů a kousíček od tam ještě Lidl… Víc jsme neřešili…

Za mě ten nákup tam byl prostě super, sice jsem myslela, že se „uzdravím“, protože jak tady v obchodech nepozdraví nikdo, tak tam zdravil každej zaměstnanec, kterýho jsme potkali. :mrgreen: (Jen bacha, Lidl bere jen některý druhy karet)

A ceny… Něco bylo levnější než tady, něco dražší… Ale chuťově (aspoň pro mě) a výběrem nesrovnatelný… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100
17.7.15 19:28

A prací prášek tam tehdy vyšel tak nějak na stejno jako tady (pokud teda srovnávám Persil s Persilem… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
17.7.15 20:32
@kate02 píše:A ceny… Něco bylo levnější než tady, něco dražší… Ale chuťově (aspoň pro mě) a výběrem nesrovnatelný… :nevim:

Souhlas :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama