Kde vzít sílu do života

3
17.5.20 10:46

Kde vzit silu do zivota

Ahoj.
Chtela bych par typu, radu.
Mam 3 male deti. S manželem jsem 16 let. Byvali jsme veseli i smutni, zprvu chudi pak bohati a jako nejvetsi stesti jsem brala, ze se moc milujeme.
Posledni rok vyplouva na povrch, ze mi manzel lze a zahyba, udelal mnohamilionove dluhy a je smrtelne nemocny. Vsechno to slo, dluhy i nemoc jsem psychicky zvladla, protoze „laska hory prenasi“. Ale kdyz jsem zjistila i neveru, zhroutil se mi svet. Jsem v pasti. Deti ho miluji a pro mne jsou to nejdulezitejsi na svete. Nechavam ho tu byt s nami. Ale nici me to. Otazka zni, jak mam doma udrzet pro deti dobrou naladu. Nechci aby byly na cely zivot poznamenani. Nemate neco, co by vam lilo silu do zil? Radost do zivota? Kazdy napad nebo zpusob jak k tomu pristoupit je dobry.
Diky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21838
17.5.20 10:55

Řekla bych, že nevěra je to nejmenší, co se stalo, stalo se a vymazat to nejde. Soustředila bych se na pomoc manželovi v nemoci už kvůli dětem. A s dluhama, zažádat o insolvenci, aby jste nemuseli žít celý život s dluhama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21154
17.5.20 10:56

Vubec nevim, jak zaridit veselost s rozmasirovanym srdcem. Tehda jsem to resila, ze jsem nam se synkem delala takovy veselejsi program, nejak zamestnat hlavu, trochu se rozmazlit. A mit cas na sebe, kdy se vyvztejam a vybrecim :,(

Je toho strasne moc, drz se :hug:. Mozna by docasne pomohla AD, nebudes nijak zvlast vesela, ale vyrovnaji se trochu navaly zoufalstvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1978
17.5.20 11:07

Me nejvic nabyje a pomaha mi k dobre nalade vypadnout ven, jet na vylet, neco noveho objevovat… zkus treba naucne stezky s detmi, zametnas hlavu a deti to bude bavit… proste byt co nejvic venku. Slunce, vzduch, teplo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4463
17.5.20 11:08

No při tolika problémech není důvod nutit se do veselosti. Ať si děti zvyknou, ze život má i horší stranu. Nevěra je to nejmenší. Zaměřila bych se na řešení praktických věcí, hlavně bych pořešila majetek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13831
17.5.20 11:11

Neumím si představit mít v téhle situaci vůbec dobrou náladu…máš to moc těžké a děti to stejně vycítí…já bych k tomu přistoupila tak, že jsou věci, které nezměním a život jde prostě dál…dělej si alespoň malé radosti, výlety…abys měla co nejméně možností nad tím dokola přemýšlet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1076
17.5.20 11:32

Být veselá? Když ti muž zahýbá (no dobře, beru, že to může být zoufalá reakce na zprávu o své smrtelné nemoci… To možná nějakou logiku i má), a když tě čeká osud hluboko zadlužené vdovy? No nevím, no. Nepíšeš, v jakém stavu muž je, kolik času mu zbývá… Ma to bych se soustředila hlavně. Jestli ho strčil do jiné, tak je to sice blbý, ale taky je to tvůj nejmenší problém. Dá se něco dělat s těmi dluhy? Jaká je prognóza? Je už načase připravovat se a děti, že táta odejde? To mi přijde zásadnější…

Chápu, že jsi nešťastná a že ti nevěrou ublížil… Ale jestli se to stalo až teď, neváhala bych to připsat panice z blížícího se konce… Možná - já vím, že to zní divně, ale možná se tě to zas až tak osobně netýká… Možná tahle nevěra není důkaz toho, že si tě neváží a nemiluje tě, ale spíš toho, že je v úzkých…

Každopádně ti přeju hodně sil. Dopřej si čas i malá potěšení a nedělej si výčitky, tě nejsi rozjásaná máma. Život je někdy těžký, i to se musí děti naučit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1953
17.5.20 11:47

Věř v živého Boha. Toho Trojjediného.

@Adagaj01 píše:
Ahoj.
Chtela bych par typu, radu.
Mam 3 male deti. S manželem jsem 16 let. Byvali jsme veseli i smutni, zprvu chudi pak bohati a jako nejvetsi stesti jsem brala, ze se moc milujeme.
Posledni rok vyplouva na povrch, ze mi manzel lze a zahyba, udelal mnohamilionove dluhy a je smrtelne nemocny. Vsechno to slo, dluhy i nemoc jsem psychicky zvladla, protoze „laska hory prenasi“. Ale kdyz jsem zjistila i neveru, zhroutil se mi svet. Jsem v pasti. Deti ho miluji a pro mne jsou to nejdulezitejsi na svete. Nechavam ho tu byt s nami. Ale nici me to. Otazka zni, jak mam doma udrzet pro deti dobrou naladu. Nechci aby byly na cely zivot poznamenani. Nemate neco, co by vam lilo silu do zil? Radost do zivota? Kazdy napad nebo zpusob jak k tomu pristoupit je dobry.
Diky!
.. Otce, Syna i Ducha Svatého. A pros Ho(Je) v duchu nebo nahlas. Bůh je totiž všudypřítomný a zná naše myšlenky a srdce. I naše problémy, ale nemůže nám vzít dar a nebude do něj zasahovat, který nám dal. Svobodnou vůli a volbu, abychom se na něj obrátili.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16453
17.5.20 11:50

@Adagaj01 Kočko drž se. :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13831
17.5.20 11:50

@Danikoof Ty si věř v co chceš, ale přestaň to tady vnucovat do každé diskuze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1953
17.5.20 11:55

Buď láska lásko.

@Monchichik píše:
@Danikoof Ty si věř v co chceš, ale přestaň to tady vnucovat do každé diskuze…
:kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13831
17.5.20 11:55

@Danikoof nebudu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1953
17.5.20 11:59

Peklo https://m.youtube.com/watch?v=6htO5r-lHGs

@Monchichik píše:
@Danikoof nebudu :kytka:

Nechceme žít ve lži a jít do pekla, že ne? „Umřít“ můžeme kdykoliv. Za hodinu nebo za 5 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13831
17.5.20 12:02

@Danikoof proč ne? já klidně do pekla půjdu…určitě tam bude větší zábava než v nebi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2769
17.5.20 12:44

Zakladatelko, neumím si představit zjistit vše co Ty a ještě se snažit mít dobrou náladu…
Je to jak žít v bublině, která praskla…

Teď na jaře bych doporučila kytičky a zahradu, pokud máš možnost, pro lepší náladu..
Drž se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama