Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
nic asi pujdu vyšivat,na kroje sem dneska neměla čas tak zítra pošlu foto,třeba se to ukažu,ale snad tady budeš simčo i zítra
Jak to maš ty??si vdana?,My sme s manželem dva roky tedka v dubnu to budou tři co sme vzítí ty jo to letí
![]()
@j.borufka píše:
nic asi pujdu vyšivat,na kroje sem dneska neměla čas tak zítra pošlu foto,třeba se to ukažu,ale snad tady budeš simčo i zítra
No zítra mi začína noční šichta v práci takže tu budu dopoledně ![]()
@j.borufka píše:
Jak to maš ty??si vdana?,My sme s manželem dva roky tedka v dubnu to budou tři co sme vzítí ty jo to letí![]()
Ne já vdaná nejsu, ale jsme spolu už 4 roky,
Asi má strach si mě uvázát na doživotí ![]()
@1simona1 píše:
Ne já vdaná nejsu, ale jsme spolu už 4 roky,Asi má strach si mě uvázát na doživotí
@j.borufka píše:
nočni šichta a kde pracuješ??a miminko neplanujete??
Je mi 22, příteli je 33
, mimčo plánujem skoro tři roky ale jakosi sa mu k nám nechce
![]()
Pracuji v pekárně