Kdo se nudí, sem na pokec

Napsat příspěvek
Velikost písma:
24603
30.3.12 21:13
@j.borufka píše:
Simčo tak sme tady zostaly jen my dvě :think: ale neva ne?muj chlap mě žene vyšívat
:lol: :lol: :lol: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7811
30.3.12 21:16

co naplat prej abych ty gate dodělala :roll: :roll: :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7811
30.3.12 21:25

nic asi pujdu vyšivat,na kroje sem dneska neměla čas tak zítra pošlu foto,třeba se to ukažu,ale snad tady budeš simčo i zítra

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7811
30.3.12 21:26

Jak to maš ty??si vdana?,My sme s manželem dva roky tedka v dubnu to budou tři co sme vzítí ty jo to letí :think: :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
31.3.12 08:05
@j.borufka píše:
nic asi pujdu vyšivat,na kroje sem dneska neměla čas tak zítra pošlu foto,třeba se to ukažu,ale snad tady budeš simčo i zítra

No zítra mi začína noční šichta v práci takže tu budu dopoledně :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
31.3.12 08:06
@j.borufka píše:
Jak to maš ty??si vdana?,My sme s manželem dva roky tedka v dubnu to budou tři co sme vzítí ty jo to letí :think: :think:

Ne já vdaná nejsu, ale jsme spolu už 4 roky, :lol: Asi má strach si mě uvázát na doživotí :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7811
31.3.12 08:55
nočni šichta a kde pracuješ??a miminko neplanujete??
@1simona1 píše:
Ne já vdaná nejsu, ale jsme spolu už 4 roky, :lol: Asi má strach si mě uvázát na doživotí :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7811
31.3.12 08:55

Simčo kolik ti je??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7811
31.3.12 09:05

d

my v kroji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
31.3.12 09:27
@j.borufka píše:
nočni šichta a kde pracuješ??a miminko neplanujete??

Je mi 22, příteli je 33 :lol: , mimčo plánujem skoro tři roky ale jakosi sa mu k nám nechce :cert: :cert: :cert:
Pracuji v pekárně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
31.3.12 09:28
@j.borufka píše:
d
my v kroji

Ty jó, tp je luxusní :palec: :palec: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7811
31.3.12 20:15

kuk nikde nikdo? :nevim: :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
784
31.3.12 20:17
:mavam:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7811
31.3.12 20:18
:mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: dneska je hroznej den
@pajulinkka22 píše: :mavam:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
784
31.3.12 20:19

@j.borufka Proč pak?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová