Kdo se nudí, sem na pokec

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7811
31.3.12 20:21

@pajulinkka22 to počasi kazí naladu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7811
31.3.12 20:22
za celej znudenej den mě nic neba cely den sem byla sma s malým
@j.borufka píše:
@pajulinkka22 to počasi kazí naladu
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
31.3.12 20:22
@j.borufka píše:
kuk nikde nikdo? :nevim: :nevim:
:mavam: :mavam: :mavam: :mavam:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
31.3.12 20:23
@j.borufka píše:
@pajulinkka22 to počasi kazí naladu

Ale totálně, mne se dnes nechce pustit melancholie :cert: :cert: :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7811
31.3.12 20:26

@1simona1 neříkala jsi že deš na noční
:nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3588
31.3.12 20:27

ahojky u nas taky mazec, malej celej den protivnej na pest, asi takovy to pocasi. manzel dela pizzu nastvanej, ze nemuzu koukat na dokument. dneska to vsem kazi naladu ,asi si dam vinko :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7811
31.3.12 20:27

a muj je k tomu všemu dneska nasranej nebo se práve nasral :evil: :evil: :evil:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7811
31.3.12 20:28

@lovelytelle dej ja už ho mam nalíty a popijam už sem měla aj kalfas slivovice ale jasny to je to pitomý počasí :cert: :cert: :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3588
31.3.12 20:30

no asi jo jinak to nevidim, ja jsem dneska taky byla protivna, ale ja to mam protoze jsem to dneska dostala,ale to pocasi tomu taky neprida :cert: :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7811
31.3.12 20:33

@lovelytelle cha tak normálne ja taky a eště sem to mět neměla je to divný eště k temu krámy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
31.3.12 20:35
@j.borufka píše:
@1simona1 neříkala jsi že deš na noční :nevim:

Zítra …

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
31.3.12 20:35
@j.borufka píše:
a muj je k tomu všemu dneska nasranej nebo se práve nasral :evil: :evil: :evil:
:lol: :lol: :lol: A co se nasral?? Mě nemá kdo nasrat, můj šel na fotbal :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7811
31.3.12 20:37

@1simona1 protože mu udajne naši řekly že ma neco zalhat nebo tak neco a on došel s tým že si myslí že nic nedelá

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7811
31.3.12 20:38

prosím a dneska mu volala kamoška ktera ho asi balí :mrgreen: :mrgreen: ona ma přítele že ma dojit ven :cert: :cert: :cert: :cert: přitym tam ma svojehono took

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
31.3.12 20:39
@j.borufka píše:
@1simona1 protože mu udajne naši řekly že ma neco zalhat nebo tak neco a on došel s tým že si myslí že nic nedelá
:roll: :roll: :roll:
To by mě taky nasralo…
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová