Kdy otehotnet po oeraci?

300
5.5.08 18:01

Kdy otehotnet po oeraci?

Ahojte snazilky a maminky a vsichni :) Pred tremi tydny jsem byla na operaci zaludku. Ne ze chci hned otehotnet, ale chtela bych vedet kdy uz neni treba ta anestezie v tele aby to treba neuskodilo miminku. Muzete nekdo poradit? Mate treba zkusenosti? Moc dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4823
5.5.08 18:11

Ahoj,
nemam za sebou sice operaci zaludku. Ale laparka se dela taky v celkove anestezii a po ni se „doporucuje“ otehotnet ihned. Takze si myslim, ze anestezie nema zadny za:,–(ni vliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.08 20:01

Ahoj, mám týden po laparoskopii žlučníku. Anestezie přetrvává v těla dle lékařů týden, max. 2 (kojí se již po 4-24 hod. po operaci!), takže z toho bych opravdu strach neměla. Jde spíš o to, aby se tvůj organismus celkově po operaci zregeneroval. Po laparoskopii se doporučuje 1-2 měsíce počkat (kvůli zátěži), po klasické asi déle. A také určitě záleží na tom, proč jsi byla na operaci, aby ti těhotenství nezkomplikovalo tvou (snad už bývalou) nemoc. Já bych se tedy zeptala doktorů, až půjdeš na pooperační kontrolu nebo tak - já se ptala asi 10× a každý mi řekl něco jiného - jeden dokonce že ještě dneska (když mě propouštěli 2 dny poo), ale většinou říkali měsíc. Přeji rychlou rekonvalescenci!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama