Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj, holky. Chtěla bych se zeptat, za kolik dní tak chodí peníze na účet z dobírky? Zasílala jsem paní balík, která si jej vyzvedla 31.1. Dnes už je to 5 dní, když nepočítám 31. a víkend. Nemám s tím zkušenosti ![]()
Přesně tak, skoro vždy dva (maximálně) tři dny od vyzvednutí zásilky jsou peníze na účtu.
Holky, tak máte pravdu, volala jsem na informace, tam mi to potvrdili. Jenom nemůžu najít potvrzovací lístek, pouze si pamatuji podací číslo zásilky
. Mám prý podat reklamaci… ![]()
@Veverunka22 píše:
Holky, tak máte pravdu, volala jsem na informace, tam mi to potvrdili. Jenom nemůžu najít potvrzovací lístek, pouze si pamatuji podací číslo zásilky. Mám prý podat reklamaci…
Ahoj, řeším podobnou situaci. Podávala jsi stížnost? Případně prosím kde a jak to dopadlo?:) Předem moc děkuju