Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj, nevíte, kdy můžu začít pít alkohol po porodu, když nechci kojit? Chci jít taky oslavovat s manželem a ne sedět doma, nemůžu si jít zapařit teď, tak bych ráda šla až se nám dítě narodí…
Když nekojíš, tak muzes hned, ne? Záleží jak se budeš cítit.
Pokud nekojis tak je to ciste na tobe. Jen bych byla opatrna kdyz jeste odchazi ocistky protoze alkohol roztahuje cevy a mohlo by to zhorsit krvaceni.
Teda ted mě napadlo, ty ho hodláš jit zapit? Hned po porodu? ![]()
Já myslím že můžeš hned jak se na to budeš cítit..když nebudeš kojit tak jde o prd a můžeš pařit až do aleluja..
![]()
@LouLou píše:
Hned u prvniho stanku jak vylezes z porodnice, ne?
A proč né rovnou v nemocničním bufetu? Přece se nebude trmácet až do stánku ![]()
@Kallkapa v bufaci asi mit nebudou ale navsteva donese (me teda fakt do porodky sampus donesli ze pry mam taky zapit
)
@Kallkapa Vidíš, to mě nenapadlo. Já jsem ale blbá
mléko jsem neměla, tak jsem toho měla taky náležitě využít.
Sotva porodis a myslíš na pařbu? Ja jsem byla ráda ze jsem se zvedla sama z postele ![]()
Holky, já myslím, že až bude po porodu, tak se ji už zas tak slavit chtit nebude. Já si to taky maluji asi jinak než to doopravdy bude ![]()
Já se ožrala cca 10 po porodu, jak doga (nekojila jsem). Hrdá na to nejsem, ale muselo jít ze mě ven dost věcí a toto fakt jako jediný pomohlo.