Kdy začít pít alkohol po porodu

129
30.12.12 19:27

kdy začít pít alkohol po porodu

Ahoj, nevíte, kdy můžu začít pít alkohol po porodu, když nechci kojit? Chci jít taky oslavovat s manželem a ne sedět doma, nemůžu si jít zapařit teď, tak bych ráda šla až se nám dítě narodí…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35964
30.12.12 19:30

Když nekojíš, tak muzes hned, ne? Záleží jak se budeš cítit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12743
30.12.12 19:33

Pokud nekojis tak je to ciste na tobe. Jen bych byla opatrna kdyz jeste odchazi ocistky protoze alkohol roztahuje cevy a mohlo by to zhorsit krvaceni.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
LouLou
30.12.12 19:34

Hned u prvniho stanku jak vylezes z porodnice, ne? :lol:

  • Citovat
  • Upravit
20885
30.12.12 19:35

Nechceš sedět doma a chceš jít slavit? A co dítko?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35964
30.12.12 19:35

Teda ted mě napadlo, ty ho hodláš jit zapit? Hned po porodu? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
763
30.12.12 19:38

Já myslím že můžeš hned jak se na to budeš cítit..když nebudeš kojit tak jde o prd a můžeš pařit až do aleluja.. :mrgreen: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69235
30.12.12 19:40

Já bych si šoupla flašku už do tašky do porodnice.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8566
30.12.12 19:41
@LouLou píše:
Hned u prvniho stanku jak vylezes z porodnice, ne? :lol:

A proč né rovnou v nemocničním bufetu? Přece se nebude trmácet až do stánku :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12743
30.12.12 19:45

@Kallkapa v bufaci asi mit nebudou ale navsteva donese (me teda fakt do porodky sampus donesli ze pry mam taky zapit :mrgreen: )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3624
30.12.12 19:47

To je zase nějaký fake, ne? :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2810
30.12.12 19:49

@Kallkapa Vidíš, to mě nenapadlo. Já jsem ale blbá :zed: :roll: mléko jsem neměla, tak jsem toho měla taky náležitě využít.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36544
30.12.12 19:50

Sotva porodis a myslíš na pařbu? Ja jsem byla ráda ze jsem se zvedla sama z postele :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35964
30.12.12 19:51

Holky, já myslím, že až bude po porodu, tak se ji už zas tak slavit chtit nebude. Já si to taky maluji asi jinak než to doopravdy bude ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20296
30.12.12 19:52

Já se ožrala cca 10 po porodu, jak doga (nekojila jsem). Hrdá na to nejsem, ale muselo jít ze mě ven dost věcí a toto fakt jako jediný pomohlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová