Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše:
Jsem u nového přítele na 3 týdny, páč vybírám dovolenou, teda je to v plánu. Šli jsme na větší nákup v neděli. Včera jsem se šla projít a vzala cestou kuřecí maso, omáčku a rýži a pár drobností. Dostala jsem opět kázání, že takhle ne. Že nejsem týmový hráč ve vztahu, když jsme na nákupu byli a nekomunikuji to s ním, když je třeba něco koupit. A že jsem asociál. Cítím se špatně.
Já si to nemyslím. Můžete mi říct, opravdu jsem já ta špatná, nebo se chová ke mně nevhodně? Jak se v případě nákupů ve vztahu chovat? Asi to ve 27 neumím
Díky vám za názory
Co to je za magora?
Jestli je to pravda, tak vem nohy na ramena a utíkej. Hlavně se neotáčej. Tenhle pán není šťastná volba.
A to jde pouze o nakupování.
@Anonymní píše:
Jsem u nového přítele na 3 týdny, páč vybírám dovolenou, teda je to v plánu. Šli jsme na větší nákup v neděli. Včera jsem se šla projít a vzala cestou kuřecí maso, omáčku a rýži a pár drobností. Dostala jsem opět kázání, že takhle ne. Že nejsem týmový hráč ve vztahu, když jsme na nákupu byli a nekomunikuji to s ním, když je třeba něco koupit. A že jsem asociál. Cítím se špatně.
Já si to nemyslím. Můžete mi říct, opravdu jsem já ta špatná, nebo se chová ke mně nevhodně? Jak se v případě nákupů ve vztahu chovat? Asi to ve 27 neumím
Díky vám za názory
Ten by mě viděl naposledy. A na WC tě pustí samotnou?🤔 Asociální nejsi. Ale pán potřebuje někoho dirigovat a omezovat. Rychle od něj pryč.
Upřímně, rozloucit se a odjet vanoce travit nekam, kde ti bude fajn.
@Anonymní píše:
Jsem u nového přítele na 3 týdny, páč vybírám dovolenou, teda je to v plánu. Šli jsme na větší nákup v neděli. Včera jsem se šla projít a vzala cestou kuřecí maso, omáčku a rýži a pár drobností. Dostala jsem opět kázání, že takhle ne. Že nejsem týmový hráč ve vztahu, když jsme na nákupu byli a nekomunikuji to s ním, když je třeba něco koupit. A že jsem asociál. Cítím se špatně.
Já si to nemyslím. Můžete mi říct, opravdu jsem já ta špatná, nebo se chová ke mně nevhodně? Jak se v případě nákupů ve vztahu chovat? Asi to ve 27 neumím
Díky vám za názory
No našla sis naprostého magora a manipulátora. Jsi u něj pár dní a už ti podsunuje nějaký smyšlený nevhodný chování a buduje v tobě pocit viny a svou nadřazenost.
Příspěvek upraven 07.12.22 v 15:17
@Anonymní píše:
Jsem u nového přítele na 3 týdny, páč vybírám dovolenou, teda je to v plánu. Šli jsme na větší nákup v neděli. Včera jsem se šla projít a vzala cestou kuřecí maso, omáčku a rýži a pár drobností. Dostala jsem opět kázání, že takhle ne. Že nejsem týmový hráč ve vztahu, když jsme na nákupu byli a nekomunikuji to s ním, když je třeba něco koupit. A že jsem asociál. Cítím se špatně.
Já si to nemyslím. Můžete mi říct, opravdu jsem já ta špatná, nebo se chová ke mně nevhodně? Jak se v případě nákupů ve vztahu chovat? Asi to ve 27 neumím
Díky vám za názory
asi bych zrovna zbytek dovolené strávila úplně jinde a do nového roku si našla jiného přítele - je teda důležitá otázka, kdo platil nákup v neděli a kdo platil nákup včera?
Covece já většinu běžných nákupů, tak 99% dělám sama, jelikož chlap jezdi z práce v 19 a jsem rada, ze si najde chvilku na děti
ne, a ani mu do práce nepíšu dotazy, zda mám koupit to nebo ono nebo třeba oboje
spíše je to naopak, když on něco extra chce, tak mi řekne, ať to koupím ![]()
@Anonymní píše:
Jsem u nového přítele na 3 týdny, páč vybírám dovolenou, teda je to v plánu. Šli jsme na větší nákup v neděli. Včera jsem se šla projít a vzala cestou kuřecí maso, omáčku a rýži a pár drobností. Dostala jsem opět kázání, že takhle ne. Že nejsem týmový hráč ve vztahu, když jsme na nákupu byli a nekomunikuji to s ním, když je třeba něco koupit. A že jsem asociál. Cítím se špatně.
Já si to nemyslím. Můžete mi říct, opravdu jsem já ta špatná, nebo se chová ke mně nevhodně? Jak se v případě nákupů ve vztahu chovat? Asi to ve 27 neumím
Díky vám za názory
Stestim bych zapleskala tapickami a rekla, ze nakupovani a vareni bude obstaravat on. ![]()
To není asocialita, ale samostatnost, kterou by měl naopak ocenit. Takže doporučuji rychlé byebye
Příspěvek upraven 07.12.22 v 15:24
Po 3 tydnech jsi dostala „opet“ kazani a navic kvuli takove blbosti? Nerikam, kdybys koupila auto, ale kazde kure ti bude muset odsouhlasit? Pana asi nekdo upustil na hlavicku, kdyz byl maly, ne?
Edit : po 3 tydnech by ti nemel kecat ano do toho auta
, to byl jen primer…
@Anonymní píše:
Jsem u nového přítele na 3 týdny, páč vybírám dovolenou, teda je to v plánu. Šli jsme na větší nákup v neděli. Včera jsem se šla projít a vzala cestou kuřecí maso, omáčku a rýži a pár drobností. Dostala jsem opět kázání, že takhle ne. Že nejsem týmový hráč ve vztahu, když jsme na nákupu byli a nekomunikuji to s ním, když je třeba něco koupit. A že jsem asociál. Cítím se špatně.
Já si to nemyslím. Můžete mi říct, opravdu jsem já ta špatná, nebo se chová ke mně nevhodně? Jak se v případě nákupů ve vztahu chovat? Asi to ve 27 neumím
Díky vám za názory
Cože? Nic bych s ním už nerozebírala a brala roha. Je to psychopat, to fakt nechceš.
Jsem u nového přítele na 3 týdny, páč vybírám dovolenou, teda je to v plánu. Šli jsme na větší nákup v neděli. Včera jsem se šla projít a vzala cestou kuřecí maso, omáčku a rýži a pár drobností. Dostala jsem opět kázání, že takhle ne. Že nejsem týmový hráč ve vztahu, když jsme na nákupu byli a nekomunikuji to s ním, když je třeba něco koupit. A že jsem asociál. Cítím se špatně.

Já si to nemyslím. Můžete mi říct, opravdu jsem já ta špatná, nebo se chová ke mně nevhodně? Jak se v případě nákupů ve vztahu chovat? Asi to ve 27 neumím
Díky vám za názory