Když jdu sama nakupovat bez muže - jsem špatná a asociál?

Anonymní
7.12.22 15:13

Když jdu sama nakupovat bez muže - jsem špatná a asociál?

Jsem u nového přítele na 3 týdny, páč vybírám dovolenou, teda je to v plánu. Šli jsme na větší nákup v neděli. Včera jsem se šla projít a vzala cestou kuřecí maso, omáčku a rýži a pár drobností. Dostala jsem opět kázání, že takhle ne. Že nejsem týmový hráč ve vztahu, když jsme na nákupu byli a nekomunikuji to s ním, když je třeba něco koupit. A že jsem asociál. Cítím se špatně.
Já si to nemyslím. Můžete mi říct, opravdu jsem já ta špatná, nebo se chová ke mně nevhodně? Jak se v případě nákupů ve vztahu chovat? Asi to ve 27 neumím :D
Díky vám za názory :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36202
7.12.22 15:15
@Anonymní píše:
Jsem u nového přítele na 3 týdny, páč vybírám dovolenou, teda je to v plánu. Šli jsme na větší nákup v neděli. Včera jsem se šla projít a vzala cestou kuřecí maso, omáčku a rýži a pár drobností. Dostala jsem opět kázání, že takhle ne. Že nejsem týmový hráč ve vztahu, když jsme na nákupu byli a nekomunikuji to s ním, když je třeba něco koupit. A že jsem asociál. Cítím se špatně.
Já si to nemyslím. Můžete mi říct, opravdu jsem já ta špatná, nebo se chová ke mně nevhodně? Jak se v případě nákupů ve vztahu chovat? Asi to ve 27 neumím :D
Díky vám za názory :srdce:

Co to je za magora?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
7.12.22 15:16

Jestli je to pravda, tak vem nohy na ramena a utíkej. Hlavně se neotáčej. Tenhle pán není šťastná volba.
A to jde pouze o nakupování.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56505
7.12.22 15:16
@Anonymní píše:
Jsem u nového přítele na 3 týdny, páč vybírám dovolenou, teda je to v plánu. Šli jsme na větší nákup v neděli. Včera jsem se šla projít a vzala cestou kuřecí maso, omáčku a rýži a pár drobností. Dostala jsem opět kázání, že takhle ne. Že nejsem týmový hráč ve vztahu, když jsme na nákupu byli a nekomunikuji to s ním, když je třeba něco koupit. A že jsem asociál. Cítím se špatně.
Já si to nemyslím. Můžete mi říct, opravdu jsem já ta špatná, nebo se chová ke mně nevhodně? Jak se v případě nákupů ve vztahu chovat? Asi to ve 27 neumím :D
Díky vám za názory :srdce:

Ten by mě viděl naposledy. A na WC tě pustí samotnou?🤔 Asociální nejsi. Ale pán potřebuje někoho dirigovat a omezovat. Rychle od něj pryč.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101950
7.12.22 15:16

Upřímně, rozloucit se a odjet vanoce travit nekam, kde ti bude fajn.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1699
7.12.22 15:16

Dobrej idiot. :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20926
7.12.22 15:17
@Anonymní píše:
Jsem u nového přítele na 3 týdny, páč vybírám dovolenou, teda je to v plánu. Šli jsme na větší nákup v neděli. Včera jsem se šla projít a vzala cestou kuřecí maso, omáčku a rýži a pár drobností. Dostala jsem opět kázání, že takhle ne. Že nejsem týmový hráč ve vztahu, když jsme na nákupu byli a nekomunikuji to s ním, když je třeba něco koupit. A že jsem asociál. Cítím se špatně.
Já si to nemyslím. Můžete mi říct, opravdu jsem já ta špatná, nebo se chová ke mně nevhodně? Jak se v případě nákupů ve vztahu chovat? Asi to ve 27 neumím :D
Díky vám za názory :srdce:

No našla sis naprostého magora a manipulátora. Jsi u něj pár dní a už ti podsunuje nějaký smyšlený nevhodný chování a buduje v tobě pocit viny a svou nadřazenost.

Příspěvek upraven 07.12.22 v 15:17

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77527
7.12.22 15:17
@Anonymní píše:
Jsem u nového přítele na 3 týdny, páč vybírám dovolenou, teda je to v plánu. Šli jsme na větší nákup v neděli. Včera jsem se šla projít a vzala cestou kuřecí maso, omáčku a rýži a pár drobností. Dostala jsem opět kázání, že takhle ne. Že nejsem týmový hráč ve vztahu, když jsme na nákupu byli a nekomunikuji to s ním, když je třeba něco koupit. A že jsem asociál. Cítím se špatně.
Já si to nemyslím. Můžete mi říct, opravdu jsem já ta špatná, nebo se chová ke mně nevhodně? Jak se v případě nákupů ve vztahu chovat? Asi to ve 27 neumím :D
Díky vám za názory :srdce:

asi bych zrovna zbytek dovolené strávila úplně jinde a do nového roku si našla jiného přítele - je teda důležitá otázka, kdo platil nákup v neděli a kdo platil nákup včera?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37
7.12.22 15:17

Ne, chodíš s manipulativním de*ilem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14699
7.12.22 15:18

Covece já většinu běžných nákupů, tak 99% dělám sama, jelikož chlap jezdi z práce v 19 a jsem rada, ze si najde chvilku na děti :lol: ne, a ani mu do práce nepíšu dotazy, zda mám koupit to nebo ono nebo třeba oboje :lol: spíše je to naopak, když on něco extra chce, tak mi řekne, ať to koupím :lol:

@Anonymní píše:
Jsem u nového přítele na 3 týdny, páč vybírám dovolenou, teda je to v plánu. Šli jsme na větší nákup v neděli. Včera jsem se šla projít a vzala cestou kuřecí maso, omáčku a rýži a pár drobností. Dostala jsem opět kázání, že takhle ne. Že nejsem týmový hráč ve vztahu, když jsme na nákupu byli a nekomunikuji to s ním, když je třeba něco koupit. A že jsem asociál. Cítím se špatně.
Já si to nemyslím. Můžete mi říct, opravdu jsem já ta špatná, nebo se chová ke mně nevhodně? Jak se v případě nákupů ve vztahu chovat? Asi to ve 27 neumím :D
Díky vám za názory :srdce:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21554
7.12.22 15:19

Stestim bych zapleskala tapickami a rekla, ze nakupovani a vareni bude obstaravat on. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
849
7.12.22 15:20

To není asocialita, ale samostatnost, kterou by měl naopak ocenit. Takže doporučuji rychlé byebye

Příspěvek upraven 07.12.22 v 15:24

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15995
7.12.22 15:21

Po 3 tydnech jsi dostala „opet“ kazani a navic kvuli takove blbosti? Nerikam, kdybys koupila auto, ale kazde kure ti bude muset odsouhlasit? Pana asi nekdo upustil na hlavicku, kdyz byl maly, ne?
Edit : po 3 tydnech by ti nemel kecat ano do toho auta :mrgreen:, to byl jen primer…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Silverine247
7.12.22 15:25

Uz zas? :zed:

  • Citovat
  • Upravit
34098
7.12.22 15:25
@Anonymní píše:
Jsem u nového přítele na 3 týdny, páč vybírám dovolenou, teda je to v plánu. Šli jsme na větší nákup v neděli. Včera jsem se šla projít a vzala cestou kuřecí maso, omáčku a rýži a pár drobností. Dostala jsem opět kázání, že takhle ne. Že nejsem týmový hráč ve vztahu, když jsme na nákupu byli a nekomunikuji to s ním, když je třeba něco koupit. A že jsem asociál. Cítím se špatně.
Já si to nemyslím. Můžete mi říct, opravdu jsem já ta špatná, nebo se chová ke mně nevhodně? Jak se v případě nákupů ve vztahu chovat? Asi to ve 27 neumím :D
Díky vám za názory :srdce:

Cože? Nic bych s ním už nerozebírala a brala roha. Je to psychopat, to fakt nechceš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová