KET 2011

Napsat příspěvek
Velikost písma:
536
29.4.11 12:10

Ahoj holky :mavam: ,
dnes jen nakukuji,nějak nestíhám :twisted: .
Sluní-těšíme se na fotečky z UZ!!!páá všem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1143
29.4.11 12:16

Kahu - řekla bych, že máme hodně společného.my si taky miminko moc přejeme, ale už dopředu jsme smíření s tím, nebo spíš připraveni na to, že to třeba nemsuí vyjít.I já jsem štastná, že mám skvělého muže a opravdu skvělého se vším všudy a krásnou zdravoiu holčičku, kterou nade vše miluju.A vím, že ona byla pro nás velikým zázrakem.Přesto bychopm si miminko přáli, ale pokud se nepodaří, i já utřu slzy a život půjde dál.Nesmíme se trápit.Vím, je to hrozně těžké, hlavně pro Vás, co dítko nemáte.Ale věřte, že to propstě jednou vyjde, já Vám všem moc držím palce a moc a z celého srdce Vám to přeju.
Přesto ted budeme dál bojovat a o miminko se pokusíme.Moc si ho přejeme :andel:
Přikládám fotku Klárka a mmch.ten dortík jsme dělali my s manželem :wink: Se muísm pochlubit :wink:
P.S. ta nožička v avataru je Klárky :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2911
29.4.11 12:30

napsalo jsi to krasne a je to tak a urcite to obema nam jeste vyjde, verim tomu, ale njen doufam, ze IVF uz potrebovat nebudem!!! Cely ten postup tam a to jaky jsou a jak nas maji na haku se mi nelibi, nemam rada kdz nas nazenou jak stado na luzka pote oplodni a berou nas jako masu, ne jako jednotlivce a je to velky obchod, za hodne penez…ale vim, ze kdyz to nepujde tak jeste mame 2 x IVF v zaloze!!! Marketko, tobe to ale urcite preju a myslim si ze by to mohlo vyjit, co??? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2911
29.4.11 12:30

Klarka je nadherna…hmmm :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1143
29.4.11 12:41

No pokud nám nevyjde KET, tak do IVF jdeme, my jinou možnost nemáme a vzhledem k věku nechci déle čekat.přestoupila jsem k nové dr, která je staršně milá a jak mě vzala za ruku a uklidňovala, tím si získala moji důvěru.také věřím, že se nám zadaří.Když budeme věřit, tak určitě.
Muísm honem rychle dodělat nějaké faktury a mažu domu a do školky.
Holky, užijte si krásně čarodějnický víkend, opatrujte se.
Těhulky, pohlaďte mimísky a čekatelky, držte se. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2911
29.4.11 13:00

tak ty taky pa pa :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1143
29.4.11 13:04

Kahu - a do jakého CARu chodíš?Já zatím do Apolináře, ale chceme přejít do Pronatalu teplice, protože to je blíž a na veškeré kontroly a UZ můžu chodit u nás v bydliště k dr.Spudichové.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1143
29.4.11 13:04

Mi to nedá ještě nenakouknout :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2911
29.4.11 13:23

hahaha, ja do pronatalu praha, vsichni si to moc chvali, ja uz jsem ale mela 2 x nebo vicekrat prilezitost byt odne zklamana, tim nemyslim to, ze mi to nevyslo, ale po prvnim Ketu nas absolutne neinformovali co smime a nesmime delat, vsechny jsme se pak ptaly jedna druhe co a jak a ja jim jeste ten vecer napsala dotaz, ze jako nas neinformovli a jestli je to tedy jako u IVF, pani Dr mi odpovedela az za 14 dni, kdy uz to bylo stejne fuk a napsala, ze jsem se musela preslechnout, coz me za ty prachy prijde ponekud nefer jednani, i kdyby to tak bylo, staci napsat co a jak a ne ze me jeste delat blbce!!! A 14 dni po…kdyz uz jsem treba tahala tezke sutry a koupala se 2hodin denne v horke vane! tim me nastvali, pri prvni navsteve pani Dr po ultrazvuku jen tak jakoby pro sebe pronesla, no ty vajecniky jsou jake jsou …a na muj dotaz, co to jako znamena mi rekla, ze mam PCO coz ani nemam…a dale jina Dr namuj dotaz, zdali muzu poprosit o asistovany hatching nebo jak se to pise nebo to lepidlo na embryjka udelala pcheee a rekla, ze o tom v zivote neslysela…no hruza, pripadam si jak cvok…a probnatal je pritom vyhlaseny jako jeden z nej!!! hmmm :roll: posilam fotecku Kahu kdyz byl malinky a ja, jeste brunetka…hi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1143
29.4.11 13:37

Ono je to těžké.Ale naštěstí je možnost vybrat si lékaře.Já v Apolináři měla štěstí na samé dobré doktory i sestry a u Apolináře jim nejde o peníze, není to soukromá klinika.Jde nám ted hlavně o to, že nebudeme muset jedzit tak daleko a že na ty kontroly můžu chodit u nás.
Mrzí mě, že máš takovou zkušenost :-( Tak pokud bude nějaké řpíště, přeji, abys potkávala jen samé milé doktory.
Mmch.ta fotka je bomba.Jste roztomilí oba.A Kahu jak krásně kouká, by člověk ty děti snědl, viď? :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2911
29.4.11 13:53

no to jo jsou krasny…hmmm ja vim, je to pech, ale v Pronatalu nemas sveho Dr, vezme te ten co zrovinka dela…takze jsi treba pokazde u nekoho jineho a oni se navzajem spatne informuji, takze vse musis opakovat a nema to takovou tu pohodovou domaci pohodcku! :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1143
29.4.11 13:56

U Apolináře jsem také byla pokaždé u někoho jiného, ale každý se podíval do karty nebo PC a měl přehled.Opravdu záleží hodně na lidech.A na koho zrovna narazíš.Já si opravdu nemůžu zatím stěžovat.Snad se nezklamu v Pornatalu, uvidíme.
Ale já už tam vlastně ani nepůjdu, vyjde nám Ketík :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2911
29.4.11 14:00

no prave! hi :palec: a ja vim, tak tam je jeden moc fajn pan Dr a jedna mlada slecna Dr!!! Drzim moc palecky!! :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1143
29.4.11 14:13

Teď už se ale opravdu rozloučím a popřeju Vám krásný víkend.
Kahu - papa :mavam:
Opatrujte se všechny!!!Budu se těšit na nové zprávy!
:mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7122
29.4.11 14:43

Ahojky,
podávám info z kontroly. Miminkům se u mě daří. Máme 26 a 24mm a jsme o 4 dny větší než podle MS. Cysta už je úsplně pryč. Vzali mi již krev v rámci screeningu a za 3 týdny mám k tomu UTZ. A průkazku mi nakonec ještě nedali, ale to je mi fuk, hlavně že Ája a Pája prospívají.

Market, Klárka je krásná princezna.
Market a Kahu, máte již jedno dítko a to je velké štěstí a ono to druhé taky přijde. Akorát si dává trochu načas.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 165 recenzí

Digital

  • (4.2) + 98 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.