Reklama

Kluk ve školce bije moji dceru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

libertado
Povídálka 35 příspěvků 11.12.17 13:02
Kluk ve školce bije moji dceru

Ahoj maminky, tak jsem se dnes zdravě rozčilila :cert: mám dceru 2,5 roku, chodí na dopoledne do školky. Šla jsem dnes zrovna okolo když byly děti na hřišti a najednou vidím moji dceru, jak sedí na dřevěném koníkovi, pláče a strká ji nějaký kluk..Pak ji z koníku shodí a jednu ji vrazí :( přibíhá učitelka, kluka odvádí pryč a ona tam chudinka stojí a pláče :-( nakonec šla sama k jedné učitelce a ta si ji vzala do náruče. Ve mě by se krve nedořezal..S pláčem jsem došla domů, počkala na 12 hodinu a hned jsem řekla učitelce, co jsem viděla (oni by mi to sami ani neřekli!) a bylo mi řečeno, že to o chlapečkovi ví, prý útočí i na jiné děti a bude nejlepší, když si to s jeho maminkou pořeším sama..Maminky mám na ni hned vlítnout nebo to nechat být a počkat jestli se to bude opakovat? Hrozně se bojím, že kvůli němu bude mít dcera strach chodit do školky..Prosím napište mi názor, děkuji..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10916 příspěvků 11.12.17 13:07

Já bych si to vyřídila s chlapečkem a ne s maminkou

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 11.12.17 13:07

Absolutne nechapu pristup ucitelek, vlitla bych na ne i na rodice kluka vcetne jeho samotneho.

BohunkaP
Extra třída :D 14934 příspěvků 11.12.17 13:10

No - a ta maminka s tím udělá co?

Ve školce není, konfliktům zabránit nemůže.

Rodiče chlapečka o tom samozřejmě musejí vědět, musejí se nějak účastnit řešení - nicméně v první řadě je to věc učitelek, které tu situaci musejí řešit přímo ve třídě.

Neexistuje, aby se tímto způsobem zbavovaly odpovědnosti a v podstatě ji v plném rozsahu přehodily na rodiče, kteří nemají možnost do dění ve třídě zasahovat.

Dipit
Povídálka 29 příspěvků 11.12.17 13:11

Určitě bych to řešila hned.. Čekat na to jestli se to bude opakovat je hloupost. Pokud by to byla ojedinělá záležitost, tak budiž, ale jestli sama učitelka řekla, že to je tak i u ostatních dětí, tak bych vlítla na mámu toho chlapečka a vylíčila jí situaci.

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 11.12.17 13:11

Já bych chtěla, aby to vyřídily učitelky Jsou u toho, vědí to, tak ať jednají. S jeho maminkou bych si to vyřídila v případě, že by se to opakovalo. Dceři bych vysvětlila, jak se má bránit.

libertado
Povídálka 35 příspěvků 11.12.17 13:12
@iiiv píše:

A jak mam nadavat nejakemu triletemu klukovi navic nepoznam ktery z kluku to byl..max se sejit s matkou az ho bude vyzvedavat (pry pry pro nej chodi v pul pate) a zpucovat ji i pred nim?

nunik
Ukecaná baba ;) 1335 příspěvků 11.12.17 13:14

Resim ted neco podobneho a taky nejak nevim, co s tim. Maly mi chodi domu s tim, ze ho jeden chlapecek porad boucha s postuchuje. Dnes rano jsem maleho vedla do skolky vyjimecne ja, jinak vozi manzel a v satne jsme potkali tohohle chlapecka i s tatinkem. A muj maly rika, mam Danecka rad, ikdyz me boucha, je to muj bouchaci kamarad. Ale chlapec zacal s tim,.ze on teda meho Adama rad nema a ze nikoho nema rad. No nerekla jsem vubec nic, ale ted toho lituju. Mela jsem neco rict. Chlapeckovi a ne tatinkovi. Neco jako, se muze byt rad, ze si s nim jeste nekdo hraje, kdyz boucha do deti…ach jo, jsem z toho takova nijaka. Nevim co s tim…ucitelka mi rekla, ze to Danecek dela no, kdyz se mu neco nelibi…tak ja nevim proste…omlouvam se autorce za vpadnuti do diskuze

Moise
Hvězda diskuse 35878 příspěvků 11.12.17 13:15

@libertado Tohle musí řešit paní učitelka, ne ty. Stalo se to v době, kdy měla za obě děti zodpovědnost.
U nás ve škole se za ty roky, co tam vodím děti taky stalo, že tam byl nějaký agresor. Paní učitelky o něm věděly (ono ho jako mávnutím kouzelného proutku nepředěláš) a chtěly po nás, abychom jim hlásily, když se od dětí doma něco dozvíme, že ony prostě nejsou schopné vidět všechno. Ta snaha k řešení tam být musí.

Moise
Hvězda diskuse 35878 příspěvků 11.12.17 13:16

@nunik nahlásit paní učitelce

BohunkaP
Extra třída :D 14934 příspěvků 11.12.17 13:16
@libertado píše:
A jak mam nadavat nejakemu triletemu klukovi navic nepoznam ktery z kluku to byl..max se sejit s matkou az ho bude vyzvedavat (pry pry pro nej chodi v pul pate) a zpucovat ji i pred nim?

To snad nemyslíš vážně 8o

Takovéhle věci se snad řeší mezi dospělými a především slušně (!) „Vlítnout“, „zpucovat před ním“, to jsou výrazy, které o Tobě leccos vypovídají :roll:

Moise
Hvězda diskuse 35878 příspěvků 11.12.17 13:17
@iiiv píše:

fakt? :lol: chytíš ho pod krkem nebo jak? :roll:

iiiv
Extra třída :D 10916 příspěvků 11.12.17 13:18

@libertado nechala bych si ho zavolat učitelkou a na rovinu mu řekla, že když bude ubližovat mojí dceři, tak přijdu a naplácám mu na zadek.

libertado
Povídálka 35 příspěvků 11.12.17 13:19
@nunik píše:
Resim ted neco podobneho a taky nejak nevim, co s tim. Maly mi chodi domu s tim, ze ho jeden chlapecek porad boucha s postuchuje. Dnes rano jsem maleho vedla do skolky vyjimecne ja, jinak vozi manzel a v satne jsme potkali tohohle chlapecka i s tatinkem. A muj maly rika, mam Danecka rad, ikdyz me boucha, je to muj bouchaci kamarad. Ale chlapec zacal s tim,.ze on teda meho Adama rad nema a ze nikoho nema rad. No nerekla jsem vubec nic, ale ted toho lituju. Mela jsem neco rict. Chlapeckovi a ne tatinkovi. Neco jako, se muze byt rad, ze si s nim jeste nekdo hraje, kdyz boucha do deti…ach jo, jsem z toho takova nijaka. Nevim co s tim…ucitelka mi rekla, ze to Danecek dela no, kdyz se mu neco nelibi…tak ja nevim proste…omlouvam se autorce za vpadnuti do diskuze

To vubec nevadi, koneckoncu to je k tematu..me nejvic rvalo srdce jak tam chudinka stala a plakala, a jedna takova starsi ucitelka stala cumela a ze by ji sla utesit? Nic takoveho se nekonalo..Ja nevim, budu ted asi hodne ostrazita..

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2177 příspěvků 11.12.17 13:20

Fakt hezká rada, vyřídit si to s chlapečkem. Jako sorry, jsou to děti, neumí se ještě porovnat (tím nechci omlouvat chlapečka), ale může se stát, že prostě chlapeček chtěl na houpačku a protože neví, jak to má říct, tak si to vymohl silou. Není to správně, ale kdyby mně, jako matce takovéhohle chlapečka na mé dítě někdo cizí vlítnul, tak se asi neudržím. Co si má co dospělák, kterého ten kluk nezná, s ním vyřizovat.

Takže pokud je to ojedinělý incident, tak bych to nechala. Pokud s tím mají ve školce problém, tak to musí řešit školka s rodičema. Učitelky ho musí hlídat a starat se, jestli nikomu neubližuje. A společně s rodičema řešit. Co bys chtěla jako odpověď od maminky chlapečka? Jestli je to normální rodina, tak asi ví, že je nějaký problém, snad ho řeší. Ale ona tam není.

Já si třeba svoje děti ohlídám, ale když tam nejsem, tak co mám dělat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >