Kočárek Joolz

Máte zkušenost s Joolz Day?

Přidejte zkušenost s Joolz Day
Napsat příspěvek
Velikost písma:
1
7.9.16 12:06

Ahoj holky, jsem lehce bezradná… budu kupovat kočárek Joolz a stále se nemohu rozhodnout jestli DAY nebo GEO, na fb v joolz mania jsem ve skupině a nějaké porovnání jsem tam našla, bohužel ne pro mne úplně dostačující. Měla jste některá oba typy doma možnost vyzkoušet v terénu/ve městě/kdekoliv a porovnat? Jde mi především o jízdní vlastnosti, raději bych chtěla GEO (XL košík, větší stříška a dle mého názoru hezčí design hodnotím jako velmi pozitivně), ale zdá se mi o dost těžší a tím pádem hůře manévrovatelný - např. nadzvednutí jednou rukou na obrubník apod (zkoušela jsem pouze v obchodě je porovnávat, ale za půl hodiny si nejsem jistá, jestli je to objektivní a reálné)mi přijde o dost hůře proveditelné než s DAY - s ním mi to přišlo úplně samo. Mohu tedy touto cestou poprosit vaše názory? Byla bych moc vděčná, už nemám moc času na výběr, začátkem listopadu rodím :-)Děkuji MOC

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.2.18 14:08

Ahoj maminky, co máte zkušenosti s kočarkem Joolz Day 1. Dají se sehnat náhradní díly na Day 1 ještě? Jak jste spokojeni s kočarkem i po cca 5 letech, jestli ho máte někdo tak dlouho? Vydrží? Jaký máte názor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
23.2.21 10:17

Joolz day2

Ahoj, prosím praly jste holky kosik i s těmi dřevěnými výztužemi? Přítel mě straší, že to nabobtná ale mě nejdou vyndat.
Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat