Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Ahojda maminy,
nemáte někdo doma tento kočárek? Jak jste s ním spokojeny, teda spíš Vaše princezny?
Moc se mě líbí, tak ověřuji vánoční dárečky… Jestli má kočárek úspěch…? Díky moc
zuzka.mamka píše:
vypadá dobře akorát nechápu postavení těch koleček
A nemá přehazovací rukojeť? Protože otočný kolečka vzadu jsou fakt divný. Jinak je moc hezkej, dobrej tip na dárek pro neteř ![]()
Ano ano, má rukojet na přehazování… tady je druhá barevná varianta…
já se s dovolením přidám - taky sháníme kočárek pro panenky, ale tentokrát velký. Malý máme BAYER, tentokrát jsem rozhodnutá pro Knorr, ale váhám který. Upřímně přes2tis za kočárek pro panenky nedám.
Hrozně se mi zalíbil BABY ACTIVE, ale nemůžu ho u nás sehnat (a když tak ne pod 2tis), je to taková klasika. Snad nevadí, že jsem se vetřela ![]()
Kočárky knorr jsou kvalitní, myslím, že chybu neuděláte.. osobně moje malá má taky.. dříve měla trojkolku s vloženou taškou a teď má trojkolku jakoby jen sporťák.. je spíše už pro větší holčičky..Jen už chodíme do školy, tak ho určitě budeme brzy prodávat
![]()
My jsme podědili tento http://www.multihracky.cz/…-ruzovy.html a původní majitelka byla moc spokojená. Kočárek vypadá hodně kvalitně.