Koho budete volit - říjen 2025

Napsat příspěvek
Velikost písma:
80258
13.11.25 17:57
@Sandra277 píše: Více

Mluvím o rušení ordinaci. A nemocnic.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80258
13.11.25 17:58
@Sandra277 píše: Více

A proti náhradám léku jsem fakt zaujatá, stačilo mi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5893
13.11.25 17:58
@inkakřivák píše: Více

Ale ty náhrady byly, takže to není to samé.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80258
13.11.25 18:00
@renap píše: Více

Však jo. Vždyť píšu, že rozhodně se teď máme líp. Občas není nějaký ten lék, ale toaleťák, když se z toho podelame, si mužem koupit ve velkém.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5893
13.11.25 18:00
@inkakřivák píše: Více

Umírali nebo byla náhrada či se to sehnalo? Neumírali, že. Problém se řešil asi dobře. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116642
13.11.25 18:01
@Sandra277 píše: Více

Není to pro tebe problém protože se tě to netýká. My, co se nás to týkalo, to považujeme za velký problém a komplikaci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5893
13.11.25 18:01
@renap píše: Více

Máme lepší zuby, než za komunismu. To je nesrovnatelné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5893
13.11.25 18:04
@renap píše: Více

Já to tedy tak tragicky nevidím, aby to byl obří problém. Stejně se s tím nedá nic dělat, za další, nikdo neumřel a ano, čekají nás daleko horší věci. Nějak mi přijde zbytečné to teď vůbec řešit a vymlouvat mi, že se dělo něco hrozného. Každý to vidíme trochu jinak, asi. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5893
13.11.25 18:05
@inkakřivák píše: Více

Máš tedy citovat. To jsem se tedy ztratila úplně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116642
13.11.25 18:06
@Sandra277 píše: Více

No, nebyly. Půl roku např nebyl dithiaden v tabletách. A jediná náhrada byla injekční forma, což při alergii na vosu/včelu je velký problém.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80258
13.11.25 18:07
@Sandra277 píše: Více

Múzu to napsat otevřeně? Ty jsi fakt ungulatus. Opravdu. Vubec netušíš, jaké to je. Jo. Přežili. A věř, že ti nepřeju, abys to zažila na vlastní kůži. To bys mluvila fakt jinak. Takže napíšu znova - chápu, že hajis všechno, co ta vláda udělala nebo neudělala, protože jsi upřímně hloupá. Hloupá, že kdyby hloupost nadnášela, tak bys mohla dělat meziplanetární lety.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80258
13.11.25 18:08
@Sandra277 píše: Více

To bude tím, že jsou zubaři tak drazí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116642
13.11.25 18:08
@Sandra277 píše: Více

Takže ty to považuješ za problém až když někdo umře? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5893
13.11.25 18:09
@aiwwa píše: Více

Ale ani v okolí lidi, co osobně znám, vím co berou, to nemuseli tehdy řešit. Mít zrovna kojence, co potřebuje sirup, který chybí, musela bych to řešit. Na druhou stranu, není to nějaký obří problém zdravotnictví, jak jsem psala, je to nepříjemné, ale ne nějaká tragédie. Asi právě proto, že nás čekají větší komplikace. Nechápu tu vaši nutnost mě přesvědčovat o tom, že se dělo něco tragického či hrozného. Že to přineslo některým lidem problémy jasně píšu i to chápu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80258
13.11.25 18:10
@aiwwa píše: Více

No však o co jde. Ti lidé jsou oslabení léčbou, řeší se psychika, strachy, a do toho není lék. Bozicku, o co jde. Chcipaci, co jen vyčerpávají státní lasu. Je mi z ní na blití.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová