Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@inkakřivák probuh lidi,
vy uz ztracite zdravy rozum,
trocha ironie, v situaci,
kdy se Fialovi sype vsechno,
do ceho investoval, snad neuskodi
zze nesplnil svou zakonou povinost ten cestny pan se vi,
a ze zapomina i na miliony,
47 mega na nic, to uz je zapomenute,
vsak ono to postupne vyleze,
tak mi dovolte trochu te ironie na adresu toho
slusneho,
poctiveho,
pravdomluvneho,
spravedliveho,
lidumilneho,…
@Pidulka1991
ja myslin, ze EU vedou prave ti nejkristalovejsi,
takova Ursula je jiste vzorem vsem politikum podrizenych statu,
@Alpacass píše: Více
Jak bys teď chtěla umělou inteligencí nahradit těch pouhých 5-7 zaměstnanců státu na ambasádách, co se snaží dostat domů lidí z Blízkého východu? Naopak minprijde, že tam je vidět to, že stát šetří na nesprávných místech.
@Anonymní píše: Více
Pokud si někdo nedokáže naklikat letenku a poradit si v nestandardní situaci, tak raději nemá nikam jezdit. Reálně Smartwings i na dnešek prodává letenky z Dubaje do Prahy
@malachi píše: Více
Tak ono 7000 lidí si těžko naklíka hned letenky. Nejvíc jde i o návazné lety. Tohle se dotklo statisíců lidí.
@Anonymní píše: Více
Proč by tam stát něco posílal, když ani aktuální komerční lety nejsou vyprodané. Zas se chtěl někdo svézt zadarmo, že?
@malachi píše: Více
Tak na začátku nikdo nevěděl co z toho bude a lety z dané oblasti nebyly. Je logické, že lidi chtějí co nejrychleji tam odtud.
@Anonymní píše: Více
chybna anlyza,
stat nesetri na spravnych nebo spatnych mistech,
ale stat ma spatne rozdelene zamestnace,
to znamena, kde jsou ulejvarny a zasivarny,
tam jsou kvanta lidi a tam, kde je ted potredujeme, tak neni nikdo,
kdyz uz rky vidim tenhle svet, tak bych situaci resil uplne jinak,
neni mesic, aby se nekde na svete neco pe pos ra lo,
jenze nikdo nevi kdy a kde, takze co?
mit na kazd eambasade dvacet lidi a ti budou cekat, zda s eneco nepodela?
osobne bych udelal neco jako zachrnny tym,
vycviceny prave pro krizove situace a kdyz s eneco semele, tak je nalozil do specialu a za par hodin je mam temer kdekoli na svete,
nebo dva ci tri takove tymy v pohotovosti na cely svet a pokry zcelou zemekouli,
takhle to stoji mnohem vic, zmatky, lide bez znalosti krizoveho rizeni,
bez znalosti jak evakovat lidi pro prirodnich pohromach, valkach a podobne, tak vahaji a improvizuji.
@Pesimistaa píše: Více
Tým je samozřejmě ok. Ale zkuste najmenovat, co má vlastně taková ambasáda na práci… ![]()
@M_Vladim píše: Více
za normalnich okolnosti, jako kazdy statni urednik,
nejaka hodina administrativy denne a pak klidek,
ja jsem byl kdysi v kontaktu s ambasadou a tak nejak z povzdali jsme to sledoval,
proste klidek, bezna rutina, permanten enjake repre akce,
ale take byly situace, kdy se to seslo,
ambasadorku muslei na trech ci ctyrech akcich zastupovat ruzni urednici ambasady,
obsazeni podle vyznamu akce,
od ruznych samitu, jednani o nejake valce kdesi v riti, reseni pruseru nasich kriminalnich zivlu v zahranici a do toho povina ucast na nejake mistni statni oslave,
vypada to ajko nic, ale kdyz jsme to videl,
realne bylo treba at ze zajmovych duvodu republiky,
ceremonialnich duvodu, xi respektovani necoho v dane zemmi,
ty akce proste neignorovat,
trochu jsak vojna, nic se nedeje a najednou poplach,
a podivej, nastal [poplach a Arabii a vsichni jeci,
proc me ta ceska ambasada nepomuze,
JA a JA mam te d prave problem,
ponasob si to 10000, coz je jen nastin poctu lidi v obasti
a muzes si cvicne zahrat bojovku na tema zachrante meho milacka
K tomu jsou ještě nevojenské zpravodajské věci typu hospodárských příležitostí, co tam bude žádané na trhu, co chtějí naopak prodat, kdo se tam tlačí, jaké zakázky se budou vypisovat, připravit kontakty pro naše podnikatele…
Takže, když tam přijdete, tak čumí do počítače a sem tam nějaky telefon. Neznalý vůbec nevidí, že právě tvrdě makají. ![]()
Sestra kolegy v práci dělala na ambasádě v nižší pozici, takže…