Koho budete volit - říjen 2025

Napsat příspěvek
Velikost písma:
14007
6.12.25 17:56
@Pesimistaa píše: Více

Ukaž mi křisťalově čistého politika

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8303
6.12.25 22:28

@inkakřivák probuh lidi,
vy uz ztracite zdravy rozum,
trocha ironie, v situaci,
kdy se Fialovi sype vsechno,
do ceho investoval, snad neuskodi

zze nesplnil svou zakonou povinost ten cestny pan se vi,
a ze zapomina i na miliony,
47 mega na nic, to uz je zapomenute,
vsak ono to postupne vyleze,
tak mi dovolte trochu te ironie na adresu toho
slusneho,
poctiveho,
pravdomluvneho,
spravedliveho,
lidumilneho,…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8303
6.12.25 22:29

@Pidulka1991
ja myslin, ze EU vedou prave ti nejkristalovejsi,
takova Ursula je jiste vzorem vsem politikum podrizenych statu,

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.3.26 07:09
@Alpacass píše: Více

Jak bys teď chtěla umělou inteligencí nahradit těch pouhých 5-7 zaměstnanců státu na ambasádách, co se snaží dostat domů lidí z Blízkého východu? Naopak minprijde, že tam je vidět to, že stát šetří na nesprávných místech.

  • Citovat
  • Upravit
917
8.3.26 10:56
@Anonymní píše: Více

Pokud si někdo nedokáže naklikat letenku a poradit si v nestandardní situaci, tak raději nemá nikam jezdit. Reálně Smartwings i na dnešek prodává letenky z Dubaje do Prahy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37694
8.3.26 11:15

Scíplé vlakno… :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.3.26 12:07
@malachi píše: Více

Tak ono 7000 lidí si těžko naklíka hned letenky. Nejvíc jde i o návazné lety. Tohle se dotklo statisíců lidí.

  • Citovat
  • Upravit
917
8.3.26 12:15
@Anonymní píše: Více

Proč by tam stát něco posílal, když ani aktuální komerční lety nejsou vyprodané. Zas se chtěl někdo svézt zadarmo, že?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.3.26 13:04
@malachi píše: Více

Tak na začátku nikdo nevěděl co z toho bude a lety z dané oblasti nebyly. Je logické, že lidi chtějí co nejrychleji tam odtud.

  • Citovat
  • Upravit
8303
13.3.26 12:04
@Anonymní píše: Více

chybna anlyza,
stat nesetri na spravnych nebo spatnych mistech,
ale stat ma spatne rozdelene zamestnace,
to znamena, kde jsou ulejvarny a zasivarny,
tam jsou kvanta lidi a tam, kde je ted potredujeme, tak neni nikdo,
kdyz uz rky vidim tenhle svet, tak bych situaci resil uplne jinak,
neni mesic, aby se nekde na svete neco pe pos ra lo,
jenze nikdo nevi kdy a kde, takze co?
mit na kazd eambasade dvacet lidi a ti budou cekat, zda s eneco nepodela?
osobne bych udelal neco jako zachrnny tym,
vycviceny prave pro krizove situace a kdyz s eneco semele, tak je nalozil do specialu a za par hodin je mam temer kdekoli na svete,
nebo dva ci tri takove tymy v pohotovosti na cely svet a pokry zcelou zemekouli,
takhle to stoji mnohem vic, zmatky, lide bez znalosti krizoveho rizeni,
bez znalosti jak evakovat lidi pro prirodnich pohromach, valkach a podobne, tak vahaji a improvizuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37694
13.3.26 12:47
@Pesimistaa píše: Více

Tým je samozřejmě ok. Ale zkuste najmenovat, co má vlastně taková ambasáda na práci… 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8303
13.3.26 13:41
@M_Vladim píše: Více

za normalnich okolnosti, jako kazdy statni urednik,
nejaka hodina administrativy denne a pak klidek,
ja jsem byl kdysi v kontaktu s ambasadou a tak nejak z povzdali jsme to sledoval,
proste klidek, bezna rutina, permanten enjake repre akce,
ale take byly situace, kdy se to seslo,
ambasadorku muslei na trech ci ctyrech akcich zastupovat ruzni urednici ambasady,
obsazeni podle vyznamu akce,
od ruznych samitu, jednani o nejake valce kdesi v riti, reseni pruseru nasich kriminalnich zivlu v zahranici a do toho povina ucast na nejake mistni statni oslave,
vypada to ajko nic, ale kdyz jsme to videl,
realne bylo treba at ze zajmovych duvodu republiky,
ceremonialnich duvodu, xi respektovani necoho v dane zemmi,
ty akce proste neignorovat,
trochu jsak vojna, nic se nedeje a najednou poplach,
a podivej, nastal [poplach a Arabii a vsichni jeci,
proc me ta ceska ambasada nepomuze,
JA a JA mam te d prave problem,
ponasob si to 10000, coz je jen nastin poctu lidi v obasti
a muzes si cvicne zahrat bojovku na tema zachrante meho milacka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37694
13.3.26 14:16

K tomu jsou ještě nevojenské zpravodajské věci typu hospodárských příležitostí, co tam bude žádané na trhu, co chtějí naopak prodat, kdo se tam tlačí, jaké zakázky se budou vypisovat, připravit kontakty pro naše podnikatele…
Takže, když tam přijdete, tak čumí do počítače a sem tam nějaky telefon. Neznalý vůbec nevidí, že právě tvrdě makají. 8)
Sestra kolegy v práci dělala na ambasádě v nižší pozici, takže…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová