Koho budete volit - říjen 2025

Napsat příspěvek
Velikost písma:
8303
29.11.25 21:38
@inkakřivák píše: Více

tak to jsi zila v jinem komunismu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33632
29.11.25 21:44
@Zumpa píše: Více

Přesně tak. Takový vzdělaný, inteligentní, kultivovaný člověk nemůže v našem politickém hnoji obstát

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
29.11.25 22:24
@adresa píše: Více

koalice si to prohrala sama svymi lzemi. Lidi, co dostali za nic 5000 za kazde dite, zapomneli. Lidi, co makaj a je jim lhano za kolik, nezapomminaji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33632
29.11.25 22:34

@matkabagristy a Babiš to svými lžemi vyhrál

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
29.11.25 22:47
@adresa píše: Více

ja jsem citliva na lez. Volila jsem antibabis, bo to fakt nedavam. Pote, co se deje nyni, si radeji uhryzu ruku. Nikdy za tech tricet roku, to nebylo horsi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8303
30.11.25 01:05

A mame tu novou vlajku EU

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33632
30.11.25 06:35
@matkabagristy píše: Více

Pořád mě fascinuje, jak vnímáme (my lidí obecně) stejnou situaci úplně jinak.

Přála bych si předčasné volby s jiným výsledkem. Ale vlastně nevím, kdo by měl vládu vést. Není tady nikdo, kdo by měl obojí potřebné - byl slušný, chytrý, čistý a zároveň dost razantní manažer

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80258
30.11.25 07:08

A jsme na začátku - nebylo koho volit. Pěti koalice zklamala, protože nebyla schopna dodržet své sliby, Babiš taky jen slibuje. Volit někoho jen proto, že je slušný a umí kultivované vystupovat? Když je naivní jak vánoční koledy a v podstatě nebezpecne mánípulovatelny?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80258
30.11.25 07:11
@Pesimistaa píše: Více

Ne, žila jsem ve stejném. A za tímhle si stojím. Rozhodně. Ani ten Husák nemohl dát stranou dvě mega ročně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
30.11.25 08:01
@adresa píše: Více

jakou stejnou situaci vnimame jinak?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33632
30.11.25 08:37

@matkabagristy současnou. My dvě tohle:
ja jsem citliva na lez. Volila jsem antibabis, bo to fakt nedavam. Pote, co se deje nyni, si radeji uhryzu ruku. Nikdy za tech tricet roku, to nebylo horsi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5007
30.11.25 08:48

Co rikate na Jermaka?:D pro lidi volící spolu to musí být noční můra ;D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.11.25 09:18
@matkabagristy píše: Více

Jsem zvědavá na toho Kubu.

  • Citovat
  • Upravit
80258
30.11.25 09:25

@Justin Case nic. O úplatcích na Ukrajině jsem iluze neměla. Myslím si, že dobře polovina financí mizí v kapsách jednotlivců. Zaujal mě třeba případ tě firmy v České republice, Reactive drone. Jednatel je Ukrajinec, vlastník zřejmě taky. Kupovali drobný v Číně, a dvacetkrát dráž je prodávali Ukrajině, která je platí z financí EU a USA.
Přitom by si je mohla Ukrajina koupit v Číně taky, ne? Tak proč? Kolik z těch prepkacenych peněz skončí v kapsách někoho na ministerstvu na Ukrajině?

Příspěvek upraven 30.11.25 v 09:31

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80258
30.11.25 09:26
@Anonymní píše: Více

Jsem za něj ráda. Doufám, že udělá konečně nějakou trvanlivější a opravdu pravicovou stranu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová