Koho budete volit - říjen 2025

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5007
15.11.25 09:31

@inkakřivák nerozumím sdělení. Nečtu diskuzi. Jen jsem se pozastavil nad tím kolik hodin zde zase včera byla ta Sandra. To mi přijde fakt až smutné a snažil jsem se jí jako mentální coach pomoc se zlepšením života. A ona namísto díku napíše jak malá holka. Oni jsou tu taky! Ale já neřeším ostatní, ale počet jejích hodin denně. Protože x hodin denně je za měsíc y dnů a za rok je to třeba 20 dnů v kuse tady. To je dovolená

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10185
15.11.25 10:03
@Justin Case píše: Více

A kvalitu tveho zivota to ovlivnuje jak? Myslim, ze po tom, kdo, kde a jak travi svuj cas, ti nic neni a misto toho, aby ses pasoval do role samozvaneho kouce neciho zivota, bys mel svou energii zamerit na reseni toho sveho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3811
15.11.25 10:15
@Justin Case píše: Více

Třeba je Sandra za ty příspěvky placená.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5893
15.11.25 10:21
@Justin Case píše: Více

Ostatní taky, se podívej jinam do diskuzí, nebo jsi si zasedl jen na mě? Ty sem denně přijdeš a kopneš si? Zase, srabácké chování, k tématu nemáš nic, jen si tu do mě kopneš. Jako rmot, dvojčata. Klobouk dolů, přijdete mi trochu jako tragédi, ale co naděláme.
A ještě doplním, jaké hodiny tu kdo tráví? že člověk mrkne do mobilu, na tu diskuzi, co nového je zvýrazněné a odpoví, to fakt nejsou hodiny, nebo ty tu snad sedíš hodiny? To tě nenapadlo, že to asi nebudou hodiny, ale prostě mrk a reakce v diskuzi. A kvůli takovýmto kecům úplně mimo téma, jako ty teď předvádíš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5893
15.11.25 10:26
@inkakřivák píše: Více

když bouchl Černobyl, komouši to tutlali, co se dalo. To dnešní vlády fakt nedělají. Jak někdo může být tak neobjektivní, to nepochopím. Ještě ty, která jsi to zažila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80258
15.11.25 10:27

@Sandra277 co má Černobyl společně s nedostatkem léku? A obhajobou téhož?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5893
15.11.25 10:28
@Justin Case píše: Více

Jo, ty opravdu ani nečteš diskuzi, jen a pouze si jdeš do mě kopnout, opravdu ubohé.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80258
15.11.25 10:31

Ať si tady každý sedí jak dlouho chce, jeho věc.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5893
15.11.25 10:32
@inkakřivák píše: Více

píšeš, jak dřív komouši vše upřímně sdělovali. Tak moje reakce je, že katastrofy a tragédie se snažili naopak ututlat, co to šlo. Celé jedna velká faleš. Když nebyly léky, Válek tvrdil, že je všeho dostatek? Ne. Tak o čem to vůbec píšeš? Vláda to přiznávala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80258
15.11.25 10:33
@Sandra277 píše: Více

Ne že vše, špatně čteš. Vždyť si normálně vymýšlíš a lžeš. Píšu, že se omluvili za výpadek, to je úplně něco jiného.

Příspěvek upraven 15.11.25 v 10:34

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80258
15.11.25 10:34
@Sandra277 píše: Více

Ano, přiznávala, stejně jako ty - stane se, ne? Nevidím nic, co by znělo jako - udělali jsme chybu, děláme co muzeme.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5893
15.11.25 10:35
@inkakřivák píše: Více

jo, to je možné, však Válek to taky netutlal. V dnešní době mi přijde, že se máloco dá ututlat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80258
15.11.25 10:36

@Sandra277 ano. Netutlal. Inteligentně radil - obvoletjte deset dvacet lékáren, třeba někde bude. Fakt hodno ministra.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5893
15.11.25 10:36
@inkakřivák píše: Více

No, oni neudělali chybu. K výpadkům docházelo pořád. A bude. I za jiné vlády. I v jiných státech.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5893
15.11.25 10:38
@inkakřivák píše: Více

No, tak na rovinu řekl, že ty léky (roušky) osobně nikomu nedoveze. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová