Kojení - hubnutí a Herbalife?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chatwenna  09.02.13 12:01
Kojeni - hubnuti a Herbalife?

Ahoj devcata, jelikoz jsem jak vepr, chtela bych shodit asi tak patnact kilo… :) Problem je, ze kojim… Bohuzel, patrim mezi to male procento zen, ktere pribiraji, kdyz koji. A tak me zajima, jestli mate nektere zkusenost s hubnutim pri kojeni? Docetla jsem se totiz, ze kdyz se telo „cisti“, tak vyplavuje toxiny do mleka… Nebyla jste nektera treba u dietologa, s kterym jste to probirali? Chtela bych byt do leta zase „normalni“. Moje mama i sestra hubou s Herbalifem, je fakt dobry, nemate nekdo zkusenost, jestli se muze i pri kojeni??? Uvitam jakoukoliv radu, krome te, ze se na to mam vykaslat :palec:

Reklama

Najdete v encyklopedii: Hubnutí při kojení

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Run
Generální žvanilka 20201 příspěvků 09.02.13 12:04

Vykašli se na to :mrgreen: Upravila bych jídelníček, určitě ne žádné hladovění a za mě teda ani žádné přípravky.. A na jaře třeba brusle - s kočárkem to jde ;)

martiska
Závislačka 2608 příspěvků 09.02.13 12:05

Ahoj, tak já zrovna před necelým týdnem začala hubnout s Herbalife a kojím. Může se, ale musí na tebe dohlížet poradkyně :-)

chatwenna  09.02.13 12:06
@martiska píše:
Ahoj, tak já zrovna před necelým týdnem začala hubnout s Herbalife a kojím. Může se, ale musí na tebe dohlížet poradkyně :-)

Fakt??? To je super… A kdes k ni prisla? A kojis jeste plne??? Ja od pristiho mesice prikrmuji, tak si rikam, ze do kvetna to vydrzim a pak zacnu..

martiska
Závislačka 2608 příspěvků 09.02.13 12:07
@gabriela82 píše:
Vykašli se na to :mrgreen: Upravila bych jídelníček, určitě ne žádné hladovění a za mě teda ani žádné přípravky.. A na jaře třeba brusle - s kočárkem to jde ;)

Chápu zakladatelku, ono to někdy bez pomoci takto nejde. Já půl roku zdravá strava co 3 hod.2krát týdně cvičení a dolů s bídou 4kg.

chatwenna  09.02.13 12:07
@gabriela82 píše:
Vykašli se na to :mrgreen: Upravila bych jídelníček, určitě ne žádné hladovění a za mě teda ani žádné přípravky.. A na jaře třeba brusle - s kočárkem to jde ;)

Sport a ja nejsme zrovna kamaradi… Kdysi jsem zavodne tancovala, tak do toho bych zase sla, ale zase co s malym… :nevim:

chatwenna  09.02.13 12:08
@martiska píše:
Chápu zakladatelku, ono to někdy bez pomoci takto nejde. Já půl roku zdravá strava co 3 hod.2krát týdně cvičení a dolů s bídou 4kg.

Tak to klobouk dolu, ze ses na to uz nevybodla…

Run
Generální žvanilka 20201 příspěvků 09.02.13 12:09

@martiska ale při hubnutí nejde přeci jen o kila - schválně, kolik to bylo na cm? A pocity, nebylo ti lépe? :mrgreen:

martiska
Závislačka 2608 příspěvků 09.02.13 12:10
@chatwenna píše:
Fakt??? To je super… A kdes k ni prisla? A kojis jeste plne??? Ja od pristiho mesice prikrmuji, tak si rikam, ze do kvetna to vydrzim a pak zacnu..

Od kamarádky, která taky kojí a naprosto v pohodě, paní mi to upravila množství a to co je vhodné. Mají nespočet klientek co kojí a jsou těhotné, tak toho se neboj. Malá má 7 měsíců, papá zatím obědy a stejně jí dokojím, tak se dá říct, že stále plně :D

chatwenna  09.02.13 12:12
@martiska píše:
Od kamarádky, která taky kojí a naprosto v pohodě, paní mi to upravila množství a to co je vhodné. Mají nespočet klientek co kojí a jsou těhotné, tak toho se neboj. Malá má 7 měsíců, papá zatím obědy a stejně jí dokojím, tak se dá říct, že stále plně :D

Aha, ja jsem doufala, ze s prikrmama budu kojit jen rano, vecer a v noci… :think: A ty jsi kontaktovala nejake jejich klientske centrum? Nebo kde jsi k te pani, co ti to upravila prisla?

chatwenna  09.02.13 12:13
@martiska píše:
Od kamarádky, která taky kojí a naprosto v pohodě, paní mi to upravila množství a to co je vhodné. Mají nespočet klientek co kojí a jsou těhotné, tak toho se neboj. Malá má 7 měsíců, papá zatím obědy a stejně jí dokojím, tak se dá říct, že stále plně :D

Teda opravda, kde k ni prisla kamoska… :)

martiska
Závislačka 2608 příspěvků 09.02.13 12:14
@gabriela82 píše:
@martiska ale při hubnutí nejde přeci jen o kila - schválně, kolik to bylo na cm? A pocity, nebylo ti lépe? :mrgreen:

To nejde, ale s mojí váhou už taky, je pravda, že mi ubylo hodně v pase 10cm a boky 4 cm, cítila jsem se lépe, ale pořád jsem byla na nervy, že to nejde a cítila jsem se slabá a ikdyž jsme to projednávaly s poradkyní, nebylo to lepší, takže jsem tam zhřešila po tom půl roce :oops:.

Run
Generální žvanilka 20201 příspěvků 09.02.13 12:14

@chatwenna ha ha, teď si mě rozesmála, hele moc si to nemaluj.. Já si taky představovala, že budu kojit jen ráno a večer a malý bude šestnáct měsíců a stále se kojí dvakrát až třikrát přes den, plus ráno a večer, v noci vlastně skoro pořád :lol:

martiska
Závislačka 2608 příspěvků 09.02.13 12:17

U nás byla akce, že tě změří a zjistí jak je na tom tvé tělo a tam se s paní setkala. Kámoška je dost nedůvěřivá v těchto věcech, tak že zkusí jen ranní koktejl a nic víc proto nedělala a za měsíc 2kg dole.Tak jsem si vzala kontakt a tím, že já Jím pravidelně a k tomu už i co druhý den cvičím, tak na sobě cítím změnu a není to zatím ani týden :mrgreen:

chatwenna  09.02.13 12:17
@gabriela82 píše:
@chatwenna ha ha, teď si mě rozesmála, hele moc si to nemaluj.. Já si taky představovala, že budu kojit jen ráno a večer a malý bude šestnáct měsíců a stále se kojí dvakrát až třikrát přes den, plus ráno a večer, v noci vlastně skoro pořád :lol:

Tak to uz by bastil Bebu… :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Uklizeno, vyděláno: Jak si z domácího úklidu udělat kšeft

Už dávno nejsme jako naše babičky. Nemusíme schovávat oblečení, hračky nebo... číst dále >

Jsem expertka na zkrácené úvazky, směje se Karolina

Karolina Macúchová působí klidně, jako by se právě vrátila z jógové lekce.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Boj těžkého autisty Tomáše. Matce došly síly a skončil v ústavu

Tomáš Sklenář trpí jednou z nejtěžších forem autismu. V záchvatech agrese... číst dále >

Nevěru jsem mu odpustila, ale nezapomenu, řekla Kristýna ve Výměně

Terezu s Pavlem spojuje podobný osud. Pořídili si děti, ale partneři je... číst dále >

Reklama