Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Gorlami muj syn ti vlezl na profil, kdyz jsem nechala mobil na gauci ![]()
@Berousik Neprerikavala
, ale treba nas andulak se naucil mluvit i bez toho
.
@dani24687 To znam, nase mala i pise zpravy na messengerovi
.
@Gorlami tak to jsi ale udelala velkou chybu! Ja ctu nasi fence dejiny umeni, ukazuju obrazky a ona uz packou bezpecne ukaze na autora jednotlivych del. Malo jsi se haveti venovala ![]()
@Berousik Tak to mas moc sikovnou fenku, nase mala zatim pozna pouze pejska, vetsinou
, ale pracujeme na zlepseni a mozna si jednou precte i Vergilia v originale
.
Právě jsem dočetla tuto diskuzi. Oči mám navrch hlavy a přemýšlím, co k tomu dotat. Snad jen „blázni by neměli mít děti“!!!
@Svistice píše:
Můžeš mi říct, jak si „hraješ“ hodinu a půl s takovýmhle miminem?
no před každým jídlem, to je teda síla, ale já tak dvakrát denně s ním tu hodinku v kuse strávím… vezmu si ho na klín, do postele, a prostě ho nechám, aby se na mě díval, povídám mu básničky, třeba tři písničky, přitom jednou rukou odepíšu na mail, čtu mu nahlas články co čtu v časopise… ale teda nemluvím u toho neustále, to zas ne. nebo ležím a hraju si s jeho prstíčkama, jen tak ho hladím, ukazuju mu chrastítko…
on teda nedělá vesměs nic
ale věřím, že to nějak zpracovává…a tu hoďku dvě denně to vydržím..nemám další děti..