Kolik máte kalhotek/podprsenek?

• Fotoalbum (5)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.12.21 10:12

Kolik máte kalhotek/podprsenek?

Dobrý den, vím že tento dotaz vyzní divně, ale kolik máte kalhotek a podprsenek? Klidně jenom odhadem. Já kalhotek cca 30-40 což se mi zdá dost, jsem jediná?? A podprsenky 4, ale stejnak furt peru a nosím 1-2. A vy? Ne nejsem úchylak jen mne to zajímá. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3083
26.12.21 10:14
@Anonymní píše:
Dobrý den, vím že tento dotaz vyzní divně, ale kolik máte kalhotek a podprsenek? Klidně jenom odhadem. Já kalhotek cca 30-40 což se mi zdá dost, jsem jediná?? A podprsenky 4, ale stejnak furt peru a nosím 1-2. A vy? Ne nejsem úchylak jen mne to zajímá. :oops:

A jinak jsi v pořádku :think:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34016
26.12.21 10:22

Kalhotek dostatek, ale rozhodně ne 40 kusů 8o
Podprsenky 3 které ráda nosím a je to zoufale málo. Pak mám další, sportovní, pod konkrétní top, ty nenosím běžně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57675
26.12.21 10:22

K čemu je taková anketa? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1944
26.12.21 10:23

Staci to napsat, nebo to mam rovnou nafotit? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6467
26.12.21 10:24
@Anonymní píše:
Dobrý den, vím že tento dotaz vyzní divně, ale kolik máte kalhotek a podprsenek? Klidně jenom odhadem. Já kalhotek cca 30-40 což se mi zdá dost, jsem jediná?? A podprsenky 4, ale stejnak furt peru a nosím 1-2. A vy? Ne nejsem úchylak jen mne to zajímá. :oops:

To delas metodolicky pruzkum a resis nejakou sociolog. teorii? 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1944
26.12.21 10:24
@Kelsey píše:
K čemu je taková anketa? :think:

Se nicemu nedivim. Jednou mi volalo nezname cislo. Rikam si hmmm, konecne nekdo vola na inzerat. A tam - Dobry den, jsem bla bla bla a delam pruzkum. Muzu se zeptat - jak casto se holite? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17032
26.12.21 10:25

Kalhotky a podprsenky nemám žádný… :nevim: Pokud nějaký najdu v autě nebo pod polštářem, buď je vrátím právoplatné majitelce nebo vyhodím… :oops: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17032
26.12.21 10:26
@Capricorn61 píše:
Staci to napsat, nebo to mam rovnou nafotit? :mrgreen:

Anóóó… :pankac: Bude módní přehlídkaáááá… :pankac: :pankac: :pankac: :dance: :dance: :dance: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34016
26.12.21 10:27
@Capricorn61 píše:
Se nicemu nedivim. Jednou mi volalo nezname cislo. Rikam si hmmm, konecne nekdo vola na inzerat. A tam - Dobry den, jsem bla bla bla a delam pruzkum. Muzu se zeptat - jak casto se holite? 8o

S manželem vyplňujeme placený dotazníky. A nedávno měl hodinovej call na téma průjem :mrgreen: :potlesk: Jednou mě fakt zabije :oops: :oops: :oops: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1944
26.12.21 10:28
@bse.pedro píše:
Anóóó… :pankac: Bude módní přehlídkaáááá… :pankac: :pankac: :pankac: :dance: :dance: :dance: 8)

Fajne, tak jdu nafotit prve ty, co jsou ve spine :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34016

@bse.pedro přimlouvám se za ty lepší kousky vyprat a vhodit do kontejneru na textil :mrgreen: Popřípadě na inzerát zpeněžit. Ale to zas doporučuju neprat :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
810

Prosím tě, a k čemu ti ta informace bude? :nevim:
Tak si nakup podle potřeby, ne??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17032
26.12.21 10:30
@Capricorn61 píše:
Fajne, tak jdu nafotit prve ty, co jsou ve spine :mrgreen:

A nezapomeň, až je budeš oblíkat, že mají být hnědou čárkou dozadu… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1944
26.12.21 10:30
@Fiducia píše:
S manželem vyplňujeme placený dotazníky. A nedávno měl hodinovej call na téma průjem :mrgreen: :potlesk: Jednou mě fakt zabije :oops: :oops: :oops: :oops:

To ja taky, ale tam beru, ze to vyplnuji ja dobrovolne, protoze chci. Takze kolikrat uz jsem vyplnovala, jake mam zdravotni problemy. :mrgreen:

I kdyz je fakt, ze bavit se hodinu s nekym o prujmu muselo byt vyzivne. :mrgreen:

Mi prave volalo to cislo jeste predtim, nez jsem zacala vyplnovat dotazniky. Takze to mi volal nekdo, jak kdyby mi chtel nabizet energie. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat